CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 492669
Poloha
Aix en Provence - Cassis - Sénanque - Bormes Les Mimosas - St. Tropez - Port Grimaud - Porquerolles
Ubytování
V kempu v mobilhomu na poloostrově Giens (Camping Iles d´Or nebo Camping International), 200-600 m od písčité pláže.
Stravování
Vlastní.
Program
1. den: odjezd z ČR odpoledne.

2. den: odpoledne příjezd do Giens, ubytování. Nocleh.

3. den: možnost koupání, polodenní vycházka do vesnice Giens, po pobřežní stezce s nádhernými výhledy a po útesech. Nocleh.

4. den: celodenní výlet Aix-en-Provence, město malíře Cézanna, procházka starým městem ke katedrále St. Sauveur. Cesta mezi levandulovými poli (kvetoucí levanduli je možné vidět pouze v termínu 23.06.) krásnou luberonskou krajinou, návštěva Muzea levandule s výkladem o jejím pěstování a zpracování, možnost zakoupení místních produktů. Po cestě návštěva skalní vesničky Gordes na kopci uprostřed pohoří Vaucluse, před odjezdem zpět zastávka u kláštera Sénanque mezi levandulovými poli a vinicemi. Návrat, nocleh.

5. den: dopoledne volno, možnost návštěvy tradičního provensálského trhu v Giens s pestrou nabídkou místních produktů jako jsou olivy, tapenády, čerstvé ryby a plody moře, víno a ovoce. Odpoledne výlet do zátoky St. Tropez. Grimaud se zříceninou hradu na kopci nad zátokou, Port Grimaud – francouzské Benátky s kanály místo ulic. Večerní St. Tropez – slavný přístav, četnická stanice, citadela, muzeum Annonciade. Návrat, nocleh.

6. den: kamenné městečko Bormes-les-Mimosas na kopci nad vinicemi – barevné domečky kolem zříceniny hradu zahalené do mimóz a bugenvilií, malebné úzké uličky s krámky a kavárničkami. Poté přejezd do Chateau l´Aumerade - tradiční vinařské farmy, která dodávala víno na stůl Jindřicha IV. Navarského již v 16. století – možnost ochutnávky a nákupu místního výborného vína či návštěvy muzea sontonů – typických provensálských figurek. Návrat, nocleh.

7. den: Cassis – typická rybářská vesnička se zátokami „Calanques“, možnost projížďky lodí kolem pobřeží s bílými skalami a koupání na krásné pláži s výhledem na útesy. Po cestě zpět zastávka v kamenném městečku Le Castellet. Návrat, nocleh.

8. den:možnost výletu lodí na ostrov Porquerolles (individuálně) - stále zelený ostrov s nádhernými stezkami pro pěší i cyklisty, pevnost Sv. Agáty, botanická zahrada, maják. Možnost koupání na nejkrásnější pláži v Provence nebo zapůjčení kola a okružní cesta po ostrově. Nocleh.

9. den: odjezd z Giens. Cestou možnost zastávky v parfumerii v Grasse.

10. den: návrat do ČR dopoledne.
Doprava
Autobusová.

Nástupní místa: Praha, Beroun, Žebrák, Plzeň.
Svozová místa (min. počet 6 osob) – zdarma: Klatovy, Přeštice, Kdyně, Domažlice, Liberec, Jablonec n./N., Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav.
250 Kč: Hradec Králové, Pardubice, Kolín.
350 Kč: Jihlava, Humpolec, Brno.
Poznámka
Minimální počet účastníků: 32
Doporučené kapesné: 60 EUR
V ceně
Doprava autobusem, 7x nocleh v mobilhomu (2 oddělené dvojlůžkové ložnice - doobsazení do 4 os., koupelna, WC, kuchyňka), průvodce CK, zákonné pojištění dle zákona 159/99 Sb.
Slevy
5. osoba v MBH: - 2.000 Kč.

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 6% do 28.02. a 4% do 30.04.2017.
Příplatky
POVINNÉ:
Vratná kauce: 200 EUR/MBH (hotovost, dělí se všichni spolubydlící v MBH).
Místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden.


NEPOVINNÉ:
Lodní lístek na Porquerolles: 18,50 EUR/os.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.
1/1 pokoj v MBH: 2.300 Kč.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Vytvářím objednávku...