CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 492929

CAMPING ILES D´OR ***

Popis
POLOOSTROV GIENS

Objevte s námi krásy tohoto jedinečného místa, kde na Vás kouzlo a vůně Provence dýchá z každého kamene. Pěšky, autem, na kole, na bruslích,…… Nestačí týden, abyste to tu poznali. Stačí však jeden den, abyste si to tu zamilovali.

- poloostrov s jedinečnou polohou mezi Marseille a St. Tropez, k pevnině připoutaný pouze úzkou šíjí, po jejíchž obou stranách se táhnou 6 km dlouhé pláže
- dřívější těžba soli zde zanechala soliska, která jsou dnes domovem vzácné fauny a flory, příroda zde požívá zvláštní ochrany a výstavba je zde značně omezena
- ráj pro aktivní dovolenou – rozsáhlá síť cyklostezek a stezek pro pěší
- příznivý vítr „mistral“ dává skvělé podmínky pro windsurfing a kitesurfing
- 17 km dlouhá pobřežní stezka kopírující celý poloostrov skrývá malé zátoky a kouzelné útesy
- Zlaté ostrovy – 20 min. plavby vzdálené souostroví s pevnostmi, bělostnými plážemi a divoce rostoucí zelení.

NÁŠ TIP: vezměte si ráno, když všichni ještě spí, kolo a zajeďte se projet k soliskům a po pobřeží – klid, který Vás prostoupí, se blíží stavu nirvány….. kdo to nezažil, neuvěří…..


CAMPING ILES D´OR ***
Malý přírodní kemp na východním pobřeží poloostrova je vzdálen pouhých 400 metrů od nádherné široké písčité pláže s velmi pozvolným vstupem do moře. Rodinná atmosféra v kempu je opravdu jedinečná, klid a pohoda zde sálá z každého koutu. Mobilhomy jsou rozmístěné na udržovaném, zatravněném a oploceném pozemku, je zde hřiště na plážový volejbal a malé dětské hřiště, 50 m od kempu je areál na pétanque. Kemp je ideální pro rodiny s dětmi či sportovně založené klienty, skupiny přátel. Při vjezdu do kempu je malá restaurace a kiosek, větší obchod je 50 m vzdálený. Na pláži je nabídka vodních sportů a plážová restaurace.

NÁŠ TIP: český delegát a nabídka výletů s českým průvodcem v období 06.06.-11.07. a 22.08.-12.09.2015
Vybavení
Recepce, minimarket, restaurace, bar, dětské hřiště a hřiště na beach volejbal, bohatá nabídka vodních sportů na pláži. V blízkosti půjčovna kol a bruslí.
Ubytování
MBH 4/5: moderní mobilhome s kompletně vybavenou kuchyňkou (lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, varná deska, kávovar, nádobí a jídelní souprava pro 5 osob, otevírák na víno a konzervy), s koupelnou (sprcha, umyvadlo) a odděleným WC, dřevěnou terasou se zahradním nábytkem a sušákem a parkovacím místem vedle mobilhomu. Obytná kuchyně s rozkládací pohovkou a jídelním stolem, dvě ložnice s dvojlůžkem a dvěma oddělenými lůžky.
Stravování
Vlastní.
Pláž
Písčitá, veřejná, neplacená, 400 m, přístupná po lesní stezce bez přechodu komunikace. Na pláži je restaurace, toalety, nabídka vodních sportů a jezdí tam prodavači zmrzliny. Přímo z pláže je vchod na příbřežní stezku vedoucí kolem poloostrova.
Doprava
Autobusová doprava - cena 2.990 Kč.
V období 02.06.-02.07. a 25.08.-17.09.2017.
Nástupní místa: Praha, Beroun, Žebrák, Plzeň.
Svozová místa (min. počet 6 osob) – zdarma: Klatovy, Přeštice, Kdyně, Domažlice, Liberec, Jablonec n./N., Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav.
350 Kč:Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Jihlava, Humpolec, Brno.
Sport a zábava
Dětské hřiště a hřiště na beach volejbal, dva stoly na stolní tenis, v kempu jsou vybetonované stezky pro brusle, koloběžky či odrážedla. Cca 200 m od kempu je cyklostezka pro brusle (cca 2 km dlouhá). V blízkosti je půjčovna kol, v Hyéres na letišti je půjčovna aut (cca 10 km).

Kino, diskotéka v Hyéres (10 km).
V ceně
Týdenní pronájem mobilhomu v daném období, spotřeba vody a energie, služby delegáta v období 02.06.-02.07. a 25.08.-17.09.2017 (v ostatních termínech telefonická asistence).
Pobyt: od soboty do soboty.
Slevy
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 6% do 28.02., 4% do 30.04.2017
SLEVA 10% při dvou a vícetýdenním pobytu - není slučitelná se slevou za včasný nákup ani s jinými slevami.
Příplatky
POVINNÉ:
Vratná kauce: 200 EUR/MBH (hotovost).
Místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden.

NEPOVINNÉ:
Ložní prádlo, ručníky: vlastní.
Domácí zvíře: nelze.
Úklid: na přání, při předání neuklizeného mobilhomu 80 EUR.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
23.09. (So) - 30.09. (So) 2017 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba v MBH 4/5 (obs. 5 os.) další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-2 150 Kč Kalkulace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...