CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 463650

ITÁLIE, SICÍLIE, HOTEL SANTA LUCIA LE SABBIE D´ORO pro seniory 55 ***

Popis
SICÍLIE - POBYTY PRO SENIORY 55+

SICÍLIE
Největší ostrov Itálie, nazývaný „ostrovem slunce“ především pro své subtropické podnebí s horkými léty a mírnými zimami. Symbolem Sicílie je Etna, nejvyšší dosud činná sopka v Evropě. Od pevniny dělí ostrov Messinská úžina, kterou v nejužším bodě překlenuje moderní most. Ostrov trojúhelníkového tvaru omývají tři moře - Tyrhénské ze severu, Středozemní z jihu a Jónské z východu. K Sicílii patří také celá řada drobných ostrovů, např. Liparské ostrovy, ostrov Ustica, souostroví Pelagie a Pantelleria a další. Jedinečná krása krajiny, překrásné čisté moře s pěknými plážemi, a především množství historických památek, mezi nimiž vynikají mohutné antické chrámy a divadla či originální stavby z normanského období - to vše činí Sicílii turisticky zajímavou pro návštěvy po celý rok.

HOTEL SANTA LUCIA LE SABBIE D´ORO ***
Hotel na severu ostrova, v přístavním městečku Cefalú. Hotel se nachází asi 1,5 km od centra městečka, přímo nad oblázkovo-písčitou pláží, na kterou se schází po schodech ve spodní části areálu (cca 100 schodů - cca 200 m). Lehátka a slunečníky jsou zdarma, v závislosti na dostupnosti. U vstupu do vody jsou kameny, doporučujeme obuv do vody. Hotel se skládá ze tří budov, které jsou vzájemně propojeny. Autobusová zastávka asi 100 m od hotelu, autobusem se pohodlně dostanete přímo do centra Cefalú. V blízkosti hotelu vede železniční trať (méně využívaná, svým provozem nijak neobtěžuje hosty hotelu). Oblíbená městská písčitá pláž začíná přímo v centru města (cca 1,5 km od hotelu) a pokračuje směrem na západ k hotelové zóně lemované promenádou. Promenáda pak končí přímo u schodů k hotelu Santa Lucia Le Sabbie d´Oro.
Program
Pobyty pro seniory jsou nabízeny pouze v mimosezónních termínech v několika zemích, které předpokládají pěkné počasí i během vedlejší rekreační sezóny. Počasí v těchto měsících je závislé na místní povětrnostní situaci, není tak stálé. Pro pobyty jsou vybírány hotely, které svým zázemím a kategorií poskytují dostatečný komfort a služby i v případě chladnějších dnů. Pobyty jsou pořádány za výrazně výhodnějších cenových podmínek.

Program je primárně určen a uzpůsoben osobám s věkem padesát pět let a více a jejich spolucestujícím. Za příplatek si jej mohou objednat též osoby, které věku 55+ nedosáhly.
Vybavení
Recepce, WiFi připojení ve společných prostorách zdarma, restaurace, bar, výtah, venkovní bazén, v blízkosti cukrárna.
Ubytování
Jedno až čtyřlůžkové pokoje, koupelna a WC, fén, telefon, trezor, minilednička, TV, topení/klimatizace (funkční pouze v období cca od 15.06. do 15.09.), balkón. Minibar na vyžádání, za poplatek. Výhledy z pokojů mohou být jak směrem k moři (za poplatek), tak například na hory či do areálu k piano baru.

Výhled na moře: +2.270 Kč/os./7 nocí, +3.250 Kč/os./10 nocí (příplatek se vztahuje na každou osobu na pokoji vč. dětí). Příplatek je již započten u příslušné ceníkové položky.

Jednolůžkové pokoje má hotel k dispozici pouze v omezeném množství - doporučujeme včasnou rezervaci.
Stravování
Polopenze formou bufetu. Plná penze: +2.140 Kč/os./7 nocí, +3.070 Kč/os./10 nocí. Příplatek je již započten u příslušné ceníkové položky.
Doprava
Letecká doprava Praha - Sicílie (Palermo příp. Trapani) - Praha. Poté následuje transfer do hotelu.

Letecká přeprava: je zajišťována charterovou společností Enter Air (změna dopravce vyhrazena). Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i několik hodin před plánovaným odletem. Pořadatel si vyhrazuje na základě oznámení dopravce právo též na změnu odletového dne. V ceně je zahrnuta zpáteční letenka vč. všech poplatků a letištních tax aktuálních k datu zaslání nabídky. Jestliže dojde k navýšení ceny paliva, dojde k vypsání úměrného palivového příplatku k ceně letenky. Cena letenky je kalkulována k datu 15.09.2016 a středovým kurzem ČNB 24,017 Kč za 1 USD s cenou paliva 950 USD/MT (lety operované leteckou společností Enter Air) a 600 USD/MT (lety operované leteckou společností Smartwings).

NABÍDKA SVOZŮ na/z Letiště Václava Havla Praha:
Frýdek-Místek - nádraží ČD u Komerční banky - 800 Kč
Ostrava - parkoviště před Domem kultury města Ostravy, ulice 28. října - 800 Kč
Opava - parkoviště u supermarketu Tesco, Těšínská - 800 Kč
Nový Jičín - před vlakovým nádražím - 750 Kč
Olomouc - zastávka MHD naproti autobusovému stanovišti, Tovární ulice - 750 Kč
Prostějov - zastávka MHD „Držovice-Arkáda“ mezi kruhovými objezdy na straně Planeo Elektro - 750 Kč
Brno - zastávka MHD Autobusové nádraží, ulice Opuštěná - 600 Kč
Jihlava - benzínová stanice OMV Pávov, dálnice D1 ve směru na Prahu - 500 Kč

Poznámka: svozy z ostatních míst ČR zajišťujeme na podkladě individuální poptávky. Cena závisí na nástupním místě, počtu osob/velikosti vozu.

Přesné odjezdové časy z jednotlivých nástupních míst budou upřesněny v pokynech k odjezdu.

Doprava je zajišťována: busy, mikrobusy, vlaky s transferem nádraží/letiště a osobními vozy.

Důležité: u osob, které žádají o svoz, prosím uveďte mobilní telefonní číslo, na kterém bude klient v den svozu k zastižení!
Poznámka
Změna cestujícího, jména zákazníka či spolucestujících osob na smlouvě a změna penze je možná za administrativní poplatek 500 Kč/os.

Změna hotelu vyhrazena. Mimo sezónu nemusí být v provozu všechna zařízení hotelu.
V ceně
Letecká doprava z Prahy, 7/10 nocí ve 3* hotelu s polopenzí vč. vody a vína, transfer letiště - hotel - letiště, služby delegáta.

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 1 EUR/os./den. Děti do 9,99 let taxu neplatí.

Pobyt bez osoby 55+: 2.850 Kč/os./týden.
Pokoj 1/1: 2.850 Kč/7 nocí, 4.070 Kč/10 nocí. Příplatek je již započten u příslušné ceníkové položky.
3. a 4. lůžko: bez nároku na slevu.
Infant 0 - 2 roky platí pouze letištní taxy 1.130 Kč (cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedadlo v letadle).
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Podobné zájezdy
K tomu zájezdu nebyly nalezeny žádné podobné zájezdy
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...