CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Aktuální kurzy měn

Euro125.42
Americký dolar120.67
Britská libra128.81
Švýcarský frank121.72
Australský dolar116.02
Bulharský leva113.00
Chorvatská kuna13.42
Ruský rubl10035.85

Parkování na letišti

 

Počasí

ID: 591000

HOTEL BEVERLY PARK ***

Popis
KANÁRSKÉ OSTROVY
Souostroví sedmi hlavních ostrovů a několika dalších menších ostrovů sopečného původu v severním Atlantiku. Často jsou nazývány ,,ostrovy věčného jara“.
Leží v subtropickém Atlantiku a jsou autonomním společenstvím Španělska.
Kanárské ostrovy jsou charakteristické svojí rozmanitostí. Naleznete zde palmové oázy, písečné duny, horské oblasti sopečného původu. Na ostrovech se nachází 4 národní parky Španělska.
Úřední jazyk: Španělština
Ostrovy: Tenerife, Fuerteventura, Grand Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera a El Sierro

TIPY NA VÝLETY
Roque Nublo – skalní útvar považován za posvátné místo
Puerto de Mogán – přístav, který je přezdíván ,,Malé Benátky“
Aqualand Maspalomas
Maspalomas – písečné duny
Parque Cocodrilos – zoologický park s více než 300 krokodýly a tropickými rybami.

PRONÁJEM AUTA
Na ostrově si lze bez problémů pronajmout auto. Je možné si ho objednat již předem přes internet. Půjčovna aut je na letišti a skoro ve všech městech. Ceny se pohybují okolo 25-35 Euro za den. Vzhledem k tomu, že hotely bývají vzdálenější od pláže, doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.

GRAN CANARIA
Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů patří k nejnavštěvovanějším. Tento ostrov turistickým ruchem žije a najdete zde celou řadu atrakcí a turistických zajímavostí.
Ostrov je sopečného původu a je velmi rozmanitý. Pronajatým autem lze projet všechna zajímavá místa. Nacházejí se zde nádherné písečné duny i hluboké kaňony a rokliny ve skalách, jedinečné jsou piniové lesy na jihozápadě. Ostrov se pyšní bohatou flórou i faunou, k vidění jsou kromě palem také různé křoviny, kaktusy, květiny, které díky příznivému klimatu bují a kvetou celoročně. Mezi větvemi palem lze spatřit volně poletující papoušky. K relaxaci zve celkem 150 zlatavých pláží, ty nejpopulárnější jsou lemovány řadou restaurací a hotelů. Stejně jako další španělské destinace i Gran Canaria má skvělou gastronomii, ceny v barech, restauračních zařízeních a obchodech jsou vcelku příznivé.
Rodiny s dětmi jistě ocení aquapark Aqualand v Maspalomas se množstvím nejrůznějších vodních atrakcí, oblíbené jsou i zábavní parky Holiday World nebo Ocean Park. Gran Canaria je místem, kde to skutečně žije nejen ve dne, ale i v noci, a tak si na své přijdou i milovníci večerní zábavy. Turisty nejnavštěvovanějšími letovisky na jihu ostrova jsou bezpochyby San Agustín, Playa del Inglés a Maspalomas. 

PLAYA DEL INGLÉS
Jedno z nejoblíbenějších a nejživějších prázdninových letovisek leží na jihu ostrova Gran Canaria. Krásná dlouhá pláž se zlatavým pískem je lemovaná pěší zónou s množstvím obchodů, restaurací, barů a diskoték. Hladina oceánu je zde trochu klidnější, terén je bezpečný a mírně svažitý, což bude vyhovovat i rodinám s menšími dětmi. O víkendech se v letovisku konají trhy.

HOTEL BEVERLY PARK
Příjemný a moderní hotel se nachází v jižní části ostrova, na okraji turistického centra Playa del Inglés a je obklopen tropickou zahradou. Pláž je vzdálená cca 100 metrů, dostanete se k ní krátkou procházkou po promenádě. Velmi vyhledávané Dunas de Maspalomas jsou vzdálené necelé 2 km. Hotel se nachází 30 km od letiště.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí a trezory, výtahy, bufetová restaurace s mezinárodní kuchyní, 5 bazénů (z toho 2 pro děti), bar u bazénu, terasa se slunečníky a lehátky, masážní centrum, sauna, vířivka, kadeřnictví, kosmetický salon, zasedací místnost, TV a WiFi zóna, dětský klub, minigolf, tenisové kurty, parkoviště. V hotelu probíhají denní i večerní zábavní programy.
Ubytování
469 pěkných a prostorných pokojů s ložnicí a koupelnou s WC, klimatizací (v letním období), SAT/TV, telefonem. Každý pokoj má balkón se zahradním nábytkem.
Možnost rodinných pokojů nebo pokojů s výhledem na moře. Dětská postýlka na vyžádání.
Stravování
Polopenze, možnost přikoupení all inclusive.
Pláž
Široká písčitá pláž 100 m od hotelu.
Doprava
Letecky. Zpáteční letenka: od 10.900 Kč/osoba, dítě do 24 měsíců 1.410 Kč (vč. tax a transferů). (vč. tax a transferů).
Přímý let Praha – Las Palmas trvá cca 4 hodiny, létá se v období od 01.11. do 30.04., 1-2 x týdně ve středu nebo v sobotu.


Na objednané letenky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky a případný palivový příplatek. Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 190 Kč/os. (částka se odvíjí od ceny letenky).
V ceně
Cena za osobu v pokoji s vybraným typem stravování na daný počet nocí, letecká doprava v nejlevnější cenové třídě, autobusový transfer letiště - hotel - letiště, ložní prádlo a ručníky (výměna ručníků 3x týdně, ložní prádlo 1x týdně), úklid 5x týdně, spotřeba vody a energií, telefonická asistence.
Slevy
Pro pobyty 01.11.2017-30.04.2018
SLEVA 15% při rezervaci do 31.08.2017
SLEVA 10% při rezervaci 01.09.-30.09.2017
Pro pobyty 01.04.-30.04.2018
SLEVA 20% při rezervaci do 31.10.2017
SLEVA 15% při rezervaci 01.11.-31.12.2017.


První dítě 3-8 let na přistýlce SLEVA 100%, druhé dítě 3-8 let na přistýlce SLEVA 50%.
První a druhé dítě 8-13 let na přistýlce SLEVA 50%.
Dospělý na přistýlce SLEVA 20%.
Příplatky
POVINNÉ POPLATKY:
Pobytová taxa:

Hotely a apartmá 1,2,3*: 1,10 - 1,65 EUR/os./den,
Hotely a apartmá 4-5*: 2,20 EUR/os./den.
Od 9. dne pobytu je taxa zlevněná o 50%. Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci.

FAKULTATIVNÍ POPLATKY:
Cestovní pojištění:
viz www.campana.cz/pojisteni.
Poznámka

Prázdninová letoviska: mimo hlavní sezónu (cca do května a cca od října) bývá mnoho zařízení zavřených (zábavní podniky, některé restaurace i obchody).
Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší.
Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit.
Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se nemluví česky.
Trezor: za poplatek + vždy se skládá kauce.
14.04. (So) - 21.04. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba na lůžku v 1/2, HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-11%20 887 Kč
Kalkulace
Osoba na lůžku v 1/2, AI další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-13%24 577 Kč
Kalkulace
18.04. (St) - 25.04. (St) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Osoba na lůžku v 1/2, HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-11%20 235 Kč
Kalkulace
Osoba na lůžku v 1/2, AI další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-12%23 925 Kč
Kalkulace
21.04. (So) - 28.04. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Osoba na lůžku v 1/2, HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-11%20 235 Kč
Kalkulace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...