CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 570549

ALEXANDRE HOTEL TROYA ****

Popis
KANÁRSKÉ OSTROVY
Souostroví sedmi hlavních ostrovů a několika dalších menších ostrovů sopečného původu v severním Atlantiku. Často jsou nazývány ,,ostrovy věčného jara“.
Leží v subtropickém Atlantiku a jsou autonomním společenstvím Španělska.
Kanárské ostrovy jsou charakteristické svojí rozmanitostí. Naleznete zde palmové oázy, písečné duny, horské oblasti sopečného původu. Na ostrovech se nachází 4 národní parky Španělska.
Úřední jazyk: Španělština
Ostrovy: Tenerife, Fuerteventura, Grand Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera a El Sierro


TIPY NA VÝLET
Santa Cruz – hlavní město ostrova s trojlodním kostelem San Marcon z 15. a 16. stol.
La Laguna – starobylé město zařazené do světového dědictví UNESCO
Pico de Teide – nejvyšší hora Tenerife sopečného původu s mezinárodní astronomickou observatoří. Až na vrchol vede lanovka.
Zoo Loro Parque – botanicko – zoologická zahrada s pestrobarevnými papoušky, šimpanzi, krokodýli a především delfíny.


PRONÁJEM AUTA
Na ostrově si lze bez problémů pronajmout auto. Je možné si ho objednat již předem přes internet. Půjčovna aut je na letišti a skoro ve všech městech. Ceny se pohybují okolo 25-35 Euro za den.
Veřejná autobusová doprava na ostrově je celkem rozvinutá a spolehlivá. Autobusy jezdí po celém ostrově.


TENERIFE
Největšímu z Kanárských ostrovů se přezdívá "ostrov věčného jara". Je tím pravým dovolenkovým místem pro ty, kteří neholdují nadměrnému horku a rozpáleným plážím. Ve vnitrozemí ostrova se vypíná nejvyšší hora Španělska Pico del Teide. Kolem jejího vrcholu se často shromažďují mraky, které se rozpínají i nad pobřežím. Sluníčko však hřeje i přes clonu mraků a počasí je příjemné ke koupání a opalování i k pěším nebo cyklistickým výletům. Na ostrově je celkem 140 pláží převážně sopečného původu, výjimkou je několik pláží s jemným světlým pískem, který byl dovezen ze Sahary. Celý ostrov je duty-free zónou, je tedy ideální pro výhodné nákupy všeho druhu.

PLAYA DE LAS AMERICAS
Toto oblíbené letovisko bylo vybudováno v šedesátých letech. Nabízí spoustu dlouhých písčitých pláží, většina z nich byla vytvořena uměle, proto na nich nenajdete černý písek. Pláže jsou spojené s promenádou plnou obchodů, barů a restaurací. Noční život je zde velmi pestrý, navštívit můžete bary, diskotéky nebo kluby.


ALEXANDRE HOTEL TROYA
Hotel je situován jen 50 metrů od pláže Playa Troya, od které je oddělen pouze pěší promenádou. Obchody, bary a restaurace jsou v těsné blízkosti hotelu. Autobusové nádraží je vzdáleno 300 metrů, v dosahu je pět golfových hřišť.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, výtahy, WiFi zdarma v celém hotelu, venkovní bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, 2 restaurace, bar, internetový koutek, wellness centrum (krytý bazén s masážními tryskami, sauna, turecká lázeň, vířivka, vodoléčba, masáže, manikúra, pedikúra, zkrášlující procedury), minimarket, fitness, tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, dětský klub, Magic Park (pro děti 4-12 let v doprovodu rodičů), konferenční sál, kadeřnictví, animační programy pro děti a dospělé, večery s živou hudbou.
Ubytování
Celkem 318 pokojů. Dvojlůžkové pokoje s koupelnou a WC, fénem, klimatizací, telefonem, WiFi, SAT/TV, minibarem, trezorem (oboje za poplatek) a balkónem nebo terasou s posezením. Možnost jedné přistýlky. V nabídce také pokoje pro jednoho rodiče s jedním nebo dvěma dětmi.
Stravování
Polopenze, plná penze nebo all inclusive.
Pláž
Písčitá pláž 50 m, od hotelu oddělená promenádou.
Doprava
Letecky. Zpáteční letenka: od 10.900 Kč/osoba, dítě do 24 měsíců věku 1.790 Kč (vč. tax a transferů).
Přímý let Praha –Tenerife trvá cca 5,5 hodiny, létá se celoročně, 1-2 x týdně v pondělí a v pátek.


Na objednané letenky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky a případný palivový příplatek. Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 190 Kč/os. (částka se odvíjí od ceny letenky).
V ceně
Cena za osobu v pokoji s vybraným typem stravování na daný počet nocí, letecká doprava v nejlevnější cenové třídě, autobusový transfer letiště - hotel - letiště, ložní prádlo a ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, telefonická asistence.
Slevy
SLEVA 10% na pobyty v období 01.02.-30.04.2018 při nákupu do 31.08.2017.

Dítě 2-7 let na přistýlce SLEVA 100%, dítě 7-13 let na přistýlce SLEVA 50%.
Dospělý na přistýlce SLEVA 20%.
Příplatky
POVINNÉ POPLATKY:
Pobytová taxa:

Hotely a apartmá 1,2,3*: 1,10 - 1,65 EUR/os./den,
Hotely a apartmá 4-5*: 2,20 EUR/os./den.
Od 9. dne pobytu je taxa zlevněná o 50%. Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci.

FAKULTATIVNÍ POPLATKY:
Cestovní pojištění:
viz www.campana.cz/pojisteni.
Poznámka

Prázdninová letoviska:
mimo hlavní sezónu (cca do května a cca od října) bývá mnoho zařízení zavřených (zábavní podniky, některé restaurace i obchody).

Ubytování s all inclusive:
v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší.

Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit.

Sportoviště, sportovní vyžití:
např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).

Venkovní bazén:
v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.

Vnitřní bazén:
v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.

Zábavní programy:
hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině.

Miniclub:
funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se nemluví česky.

Trezor:
za poplatek + vždy se skládá kauce.

05.01. (Pá) - 12.01. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý v rodinném pokoji 1+2, HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-22 220 Kč
Kalkulace
Dospělý v rodinném pokoji 1+2, FB další typy pokojů
Plná penze
Letecky/Praha
-23 450 Kč
Kalkulace
Dospělý v rodinném pokoji 1+2, AI další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-25 900 Kč
Kalkulace
08.01. (Po) - 15.01. (Po) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý v rodinném pokoji 1+2, HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-22 220 Kč
Kalkulace
Dospělý v rodinném pokoji 1+2, FB další typy pokojů
Plná penze
Letecky/Praha
-23 450 Kč
Kalkulace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...