Popis: 13 DNÍ / 12 NOCÍ - KOMBINACE POZNÁNÍ A RELAXACE U MOŘE ........ CENA od 32.510 Kč / os.
Cenově zajímavá kombinace pro všechny, kteří chtějí spojit plný týden pobytu v luxusním hotelu na ostrově Mauritius s pobytem na Reunionu, kde je možné za 5 dní navštívit všechny nejzajímavější místa, popř. se i věnovat různým sportovním aktivitám. Jednotlivé ostrovy můžete navštívit v libovolném pořadí a podle přání je možné pobyt prodloužit či pozměnit pořadí noclehů. Rádi Vám připravíme itinerář Vaší cesty dle Vašeho přání.
Program: 1. den – VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ
Přivítání na letišti, předání voucherů a automobilu. Po východním pobřeží přejezd do Sainte Anne, nocleh v hotelu Ubytování v hotelu Diana Dea Lodge****.
2. den – VOLCANO - CILAOS
Po snídani výlet do Cirque de la Salazie a Volcano. Nocleh v Diana Dea Lodge****.
3. den – SAINT GILLES LES BAINS
Přejezd na západní pobřeží do oblasti malého „Saint Tropez“ – Saint Gilles les Bains, prohlídka města. Nocleh v hotelu Boucan Canot****.
4. den – BOUCAN CANOT
Volný den na nádherné pláži Boucan Canot, volný program, možnost výletu jižně na pláže s vulkanickým pískem, popřípadě na divoké jižní pobřeží. Nocleh v hotelu Boucan Canot****.
5. den – SAINT DENIS
Snídaně. Dopoledne možnost výletu do vnitrozemí k Piton de Maido (Cieque de Mafate), odpoledne přejezd na sever do hlavního města St. Denic. Nocleh v hotelu Bellepierre ****
6. den – SAINT DENIS
Snídaně. Podle času přeletu přejezd na letiště, odevzdání auta, přelet na Mauricius. Trasfer do hotelu dle výběru: Sands Resort & Spa ****. nebo La Palmeraie****
7.-12. den - POBYT NA MAURICIU
Pobyt s polopenzí ve vybraném hotelu na Mauriciu, relaxace na pláži, možnost výletů do vnitrozemí či lodních výletů – nabídka v hotelu.
13. den – PORT LOUIS
Snídaně, transfer na letiště, odlet zpět do ČR.
Ubytování: V hotelích 4*** - Reunion dle programu, Mauricius výběr ze dvou hotelů (Sands Resort**** a Le Palmeraie****). Dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 12 let.
Stravování: Reunion - snídaně, Mauricius - polopenze.
Doprava: Letenka Praha – Reunion - Mauricius – Praha: cena na vyžádání. Obecně platí čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší.
V ceně: - přivítání a asistence během pobytu - Reunion v angličtině a francouzštině, Mauricius v češtině
- 5 x ubytování se snídaní v hotelích na Reunionu
- 7 x ubytování s polopenzí v hotelu na Mauriciu
- program či doporučení zajímavých míst a velmi podrobná mapa terénu
- Reunion - pronájem auta kat. A včeně pojištění - převzetí a vrácení na letišti
- soukromý transfer: letiště - hotel - letiště na Mauriciu.
Příplatky: Povinná letištní taxa na auto: 24EUR / auto – platba v místě
Komplexní pojištění: 6 – 12 EUR (dle kategorie auta)
Pobytová taxa: .0,77-1,09EUR / osoba / noc.
Cestovní pojištění:viz www.campana.cz/pojisteni
Slevy: Dítě do 12 let ve stejném pokoji: sleva 50%.