CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 566959

HOTEL LAS PIRAMIDES ****

Poloha
Hotel Las Piramides stojí u břehů Středozemního moře v blízkosti plážové promenády a pouhých 500 m od centra města. Hotel je tvořen dvěma budovami, bazénem, saunou a fitness. V blízkosti se nachází golfová hřiště a zajímavá andaluská města. Součástí hotelu je několik restaurací a barů s terasou.
Vybavení
Recepce, bazén pro dospělé a děti se sluneční terasou, lehátky a barem, zahrada, restaurace, bar, stolní tenis, vířivka, masáže, sauna, fitness, golf 2 km, internet, WiFi, trezor, výtah.
Ubytování
Pokoje : Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Koupelna, WC, balkón, klimatizace, fén, internetová přípojka, minibar, sejf, telefon, TV.
Stravování
Snídaně, polopenze.
Pláž
Písečná pláž, 50 m.
Doprava
DOPRAVA LETECKY
COSTA DEL SOL: 8.990 Kč, děti do 2 let 1.790 Kč. Cena vč. tax a transferů do letovisek: Torremolinos, Benalmadena Costa, Fuengirola.
Sleva při koupi obousměrných letenek do 28.02. - 100 Kč.
Cena dopravy je započtena v ceně zájezdu.
Transfer je společný. Individuální transfer - ceny na vyžádání.
K všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky (1.090 Kč) a případný palivový příplatek. Storno letenky lze pojistit za 190 Kč/os.
• Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
• Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.


PRO AUTOTURISTY
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ...-podle zadání).Cena: 750 Kč/os./noc, děti do 12 let se slevou 50%. Cena platí pro hotel, pokoje s vlastním příslušenstvím, bez snídaně (+120 Kč/os.).
Příplatky
Cestovní pojištění: www.campana.cz/pojisteni
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012