CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 567219

HOTEL MONARQUE FUENGIROLA PARK ****

Poloha
Hotel El Puerto je lokalizován v plážové oblasti v centru Fuengiroly, 30 m od pláže, a 25 km od letiště v Málaze.
Hotel nabízí 300 dvoulůžkových pokojů s balkónem/ terasou, plně vybavenou koupelnou, klimatizací, telefonem, rádiem, TV Sat, a sejfem. Pokoje poskytují výhled na moře nebo bazén. Restaurace je vyzdobena veselými barvami. Hosté si tak mohou užít výhled z oken. V restauraci se podává snídaně, oběd, a večeře formou bufetu s teplými a studenými obloženými mísami. Venku na terase je bazén pro dospělé. Je zde v nabídce i program pro děti ve věku 5 - 12 let, v podobě dětského klubu. Hotel je ideálním místem pro rodiny, poskytuje jim zábavný program po celý den a výběr z mnoha sportovních aktivit v blízkosti hotelu.

Bar, klimatizované společenské prostory, bazén, solárium, úschova zavazadel, sejf.

Hotel je vhodný i pro tělesně postižené klienty.
Vybavení
Recepce, venkovní bazén, terasa, zahrada, restaurace, turecká/parní lázeň, pronájem kol, vířivka, šipky, kulečník, dětské hřiště, masáže, solárium, sauna, výtah.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Koupelna, WC, fén, telefon, TV/SAT, klimatizace, trezor.
Stravování
V základní ceně je polopenze (snídaně + večeře) formou švédských stolů.
Poznámka
PRO AUTOTURISTY
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout tranzitní noclehy po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ...-podle zadání) nebo v severním Španělsku (Casta Brava-Costa Maresme-Costa Dorada).
Cena: 750 Kč/os./noc, děti do 12 let se slevou 50%. Cena platí pro hotel, pokoje s vlastním příslušenstvím, bez snídaně (+120 Kč/os.).
V ceně
Pobyt v hotelu s polopenzí na uvedený počet nocí, služby delegáta.

Delegátský servis je garantovaný v termínu cca od 04.05. do 26.10., mimo toto období je v ceně pouze asistence na telefonu. Výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený.
Slevy
Dítě na přistýlce 2-12 let ZDARMA

Dospělý na přistýlce: 25 %.
Příplatky
Cestovní pojištění: www.campana.cz/pojisteni
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012