CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 502270
Popis
MALLORCA
Největší z Baleárských ostrovů a celkově největší ostrov Španělska leží v západní části Středozemního moře cca 200 km od Barcelony. V minulosti byl ostrov dobýván Římany a Maury, jejichž působení zde dokazuje mnoho památek a právě kartograficky zruční Římané dali ostrovu jeho jméno Mallorca – Ta největší. Největším a zároveň hlavním městem je Palma de Mallorca, které dominuje katedrála La Seu (katedrála světla) ze 16. století. Ostrov nabízí spoustu zeleně, centrální pohoří Tramuntana nabízí kromě vyhlídek do krajiny ideální podmínky pro horolezce. Je také vyhledávaným cílem cyklistů a vyznavačů vodních sportů. Na ostrově je mnoho přímořských letovisek s úžasnou atmosférou i řada krásných pláží a míst ke koupání v čistém modravém moři. Zdejší gastronomie a pohostinnost je proslulá.
Na Mallorce je řada hotelových zařízení různých kategorií, není třeba mít obavy ani z hotelů s méně hvězdičkami, i ty jsou zde kvalitní, nabízejí dobré služby i stravování.

TIPY NA VÝLETY:
Deia – městečko oblíbené umělci se strmými uličkami;
klášter Valldemosa – místo, kde poslední léta svého života strávil F. Chopin se spisovatelkou G. Sandovou;
Soller – letovisko v údolí, kam můžete dojet „Orient Expressem“;
Fornalutx – vesnička, kde se budete cítit jako ve skanzenu;
Formentor – nejsevernější skalnatý cíp ostrova s majákem s krásným výhledem;
Alcudia – město obklopené římskými hradbami.

PRONÁJEM KOLA ČI AUTA:
Ve všech letoviscích na Mallorce najdete na každém kroku půjčovnu kol, koloběžek či skútrů. Cyklistika je na ostrově velice populární, během posledních let zde byla vybudována hustá síť cyklostezek a není tajemstvím, že na Mallorcu jezdí trénovat i špičkoví sportovci. V půjčovnách najdete kola od standardních „holandských“ typů přes horská až po špičkové silniční modely, cena půjčení se zde pohybuje již od 4 EUR/den. Nebojte se proto půjčit si kolo, odpadne Vám starost s parkováním a uvidíte spoustu míst, kam se s autem nedostanete.
Půjčení automobilu je zde velice jednoduché, buď si můžete pronájem zaplatit předem již v CK, nebo na místě v řadě autopůjčoven přímo na letišti, cena automobilu základní třídy začíná již na 460 Kč/den. Jen pozor na volbu letoviska pobytu, ne všude je jednoduché parkování.


CAN PASTILLA
Toto známé a oblíbené letovisko se nachází v rozlehlé zátoce Bahía de Palma, pouhých 10 kilometrů od Palma de Mallorca, a tvoří živé srdce ostrova. Je lemováno krásnou několik kilometrů dlouhou písčitou pláží. Chloubou je přímořská promenáda Paseo Maritimo s lavičkami, květinovými fontánami a vzrostlými palmami. Letovisko ožívá po setmění, kde v barech, hospůdkách a tančírnách i Vás pohltí středomořské rytmy. Největší a nejznámější vodní park Aqua City můžete navštívit právě zde.

LAS ARENAS HOTEL ****
Atraktivní hotel se nachází na pobřežní promenádě s mnoha obchody, restauracemi a bary, které lákají turisty. Pokud se chcete podívat pod mořskou hladinu, poblíž hotelu je krásný podmořský svět Palma Aquarium, kde uvidíte největší nádrže se žraloky v Evropě. Koupání si můžete užívat na pláži, která je hned u hotelu. Hlavní město je vzdálené 8 km.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace s venkovní terasou a barem, bazén s brouzdalištěm, barem a sluneční terasou s lehátky a slunečníky, úschovna zavazadel, směnárna, klimatizace, výtah, místnost s TV, bezbariérový vstup.
Ubytování
Dvojlůžkový pokoj s přistýlkou standard nebo dvojlůžkový pokoj s přistýlkou s výhledem na moře, klimatizace, telefon, minibar, trezor, WIFI (zdarma),
Na vyžádání lze zajistit jednolůžkový pokoj.
Stravování
Polopenze. Za příplatek All Inclusive.
Doprava
Zpáteční letenka (včetně tax a transferů): z Prahy: od 7.590 Kč, z Mnichova: od 7.050 Kč, z Vídně od 6.820 Kč. Děti do 2 let odlet Praha: 1.650 Kč (vč. tax a transferů).
Přímý let Praha – Palma trvá cca 2 h 30 min., létá se celoročně pondělí a pátek, během letní sezóny 18.05. - 15.10. každý den.
Přímý let Mnichov - Palma trvá 2 h 10 min., Vídeň - Palma 2 h 20 min.

Letenky Vám můžeme rezervovat z jakéhokoliv odletového letiště (Praha, Mnichov, Berlín, Vídeň aj…), dle letových řádů leteckých společností, buď přímé lety nebo s přestupem.
Letenky rezervujeme na pravidelných linkových letech, můžeme Vám nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu.
Ceny letenek se odvíjí od obsazenosti letadla a mění se velmi často, přesnou cenu letenky Vám sdělíme v okamžiku rezervace.


Na objednané letenky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%, jsou rezervovány na přesné jméno cestujícího dle platného cestovního dokladu, u dětí i na datum narození). Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 190 Kč/os. (částka se odvíjí od ceny letenky).
Poznámka

První a poslední služba

Čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech.

V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu.

Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.Delegátské služby

Delegát neočekává klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu. Je k dispozici na telefonu a na následující delegátské schůzce.

V ceně
Ubytování s polopenzi (HB) nebo All Inclusive (ALL) na uvedený počet nocí, ložní prádlo a ručníky, služby delegáta (od 01.06. do 30.09.), jinak telefonická asistence z ČR.
Slevy
Při nákupu do 31.01.2017 SLEVA 22%
Při nákupu do 15.03.2017 SLEVA 17 %

Dítě 2-8 let na přistýlce ZDARMA
Dítě 8-12 let na přistýlce SLEVA 50%
Dospělý na přistýlce SLEVA 25%
Příplatky
NEPOVINNÉ:
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.
POVINNÉ POPLATKY:
Pobytová taxa (platí pro pobyty od 01.07.2016):
Hotely a apartmá 1,2,3*: 1,10 - 1,65 EUR/os./den,
Hotely a apartmá 4-5*: 2,20 EUR/os./den.
Od 9. dne pobytu je taxa zlevněná o 50%. Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci.
23.10. (Po) - 27.10. (Pá) 2017 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku v 1/2 HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-14 130 Kč Kalkulace
Dospělý na lůžku v 1/2 ALL další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-16 730 Kč Kalkulace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...