CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 463909

HOTEL EL CUPIDO ***

Popis
MALLORCA
Největší z Baleárských ostrovů a celkově největší ostrov Španělska leží v západní části Středozemního moře cca 200 km od Barcelony. V minulosti byl ostrov dobýván Římany a Maury, jejichž působení zde dokazuje mnoho památek a právě kartograficky zruční Římané dali ostrovu jeho jméno Mallorca – Ta největší. Největším a zároveň hlavním městem je Palma de Mallorca, které dominuje katedrála La Seu (katedrála světla) ze 16. století. Ostrov nabízí spoustu zeleně, centrální pohoří Tramuntana nabízí kromě vyhlídek do krajiny ideální podmínky pro horolezce. Je také vyhledávaným cílem cyklistů a vyznavačů vodních sportů. Na ostrově je mnoho přímořských letovisek s úžasnou atmosférou i řada krásných pláží a míst ke koupání v čistém modravém moři. Zdejší gastronomie a pohostinnost je proslulá.
Na Mallorce je řada hotelových zařízení různých kategorií, není třeba mít obavy ani z hotelů s méně hvězdičkami, i ty jsou zde kvalitní, nabízejí dobré služby i stravování.

TIPY NA VÝLETY: Deia – městečko oblíbené umělci se strmými uličkami; klášter Valldemosa – místo, kde poslední léta svého života strávil F. Chopin se spisovatelkou G. Sandovou; Soller – letovisko v údolí, kam můžete dojet „Orient Expressem“;Fornalutx – vesnička, kde se budete cítit jako ve skanzenu; Formentor – nejsevernější skalnatý cíp ostrova s majákem s krásným výhledem; Alcudia – město obklopené římskými hradbami.

PRONÁJEM KOLA ČI AUTA:
Ve všech letoviscích na Mallorce najdete na každém kroku půjčovnu kol, koloběžek či skútrů. Cyklistika je na ostrově velice populární, během posledních let zde byla vybudována hustá síť cyklostezek a není tajemstvím, že na Mallorcu jezdí trénovat i špičkoví sportovci. V půjčovnách najdete kola od standardních „holandských“ typů přes horská až po špičkové silniční modely, cena půjčení se zde pohybuje již od 4 EUR/den. Nebojte se proto půjčit si kolo, odpadne Vám starost s parkováním a uvidíte spoustu míst, kam se s autem nedostanete.
Půjčení automobilu je zde velice jednoduché, buď si můžete pronájem zaplatit předem již v CK, nebo na místě v řadě autopůjčoven přímo na letišti, cena automobilu základní třídy začíná již na 460 Kč/den. Jen pozor na volbu letoviska pobytu, ne všude je jednoduché parkování.

PAGUERA
Půvabné letovisko leží na jihozápadě ostrova asi 25 km od hlavního města, kam se dá dojet i místním autobusem. Pagueru obklopují piniové háje, mezi hotely vede příjemná promenáda s restauracemi, bary, obchůdky se suvenýry, z nichž nejatraktivnějšími jsou nádherné, na Mallorce vyráběné perly. Pláže jsou dostatečně velké, písčité a dají se zde provozovat i různé vodní sporty.

HOTEL EL CUPIDO ***
Menší jednodušší rodinný hotel vhodný pro páry či seniory se nachází v centru letoviska, 20 m od pěší zóny a 50 m od široké písčité pláže. Vzhledem ke své poloze, hotel nabízí rychlý přístup k moři a do centra letoviska.
Vybavení
Recepce s WiFi, restaurace, bar s terasou, bazén se sluneční terasou a lehátky.
Ubytování
Jedno a dvojlůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, s výhledem na bazén nebo do ulice, balkón, vlastní příslušenství, TV, telefon, trezor, klimatizace.
Stravování
Snídaně nebo polopenze formou bufetu.
Doprava
Zpáteční letenka (včetně tax a transferů): z Prahy: od 7.590 Kč, z Mnichova: od 7.050 Kč, z Vídně od 6.820 Kč. Děti do 2 let odlet Praha: 1.650 Kč (vč. tax a transferů).
Přímý let Praha – Palma trvá cca 2 h 30 min., létá se celoročně pondělí a pátek, během letní sezóny 18.05. - 15.10. každý den.
Přímý let Mnichov - Palma trvá 2 h 10 min., Vídeň - Palma 2 h 20 min.

Letenky Vám můžeme rezervovat z jakéhokoliv odletového letiště (Praha, Mnichov, Berlín, Vídeň aj…), dle letových řádů leteckých společností, buď přímé lety nebo s přestupem.
Letenky rezervujeme na pravidelných linkových letech, můžeme Vám nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu.
Ceny letenek se odvíjí od obsazenosti letadla a mění se velmi často, přesnou cenu letenky Vám sdělíme v okamžiku rezervace.


Na objednané letenky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%, jsou rezervovány na přesné jméno cestujícího dle platného cestovního dokladu, u dětí i na datum narození). Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 190 Kč/os. (částka se odvíjí od ceny letenky).
V ceně
Pobyt v hotelu se snídaní (BB) nebo polopenzí (HB) na uvedený počet nocí, ložní prádlo a ručníky, služby delegáta (od 01.06. do 30.09.), jinak telefonická asistence z ČR.

Pobyt: nástup libovolný den, min. 2 noci.
Slevy
SLEVA 10% při nákupu do 31.03.2017

1. dítě do 13 let na přistýlce 01.07.-30.09. SLEVA 50%, jinak ZDARMA
2.dítě do 13 let SLEVA 50%, dospělý na přistýlce SLEVA 25%
Příplatky
POVINNÉ:
Pobytová taxa (platí pro pobyty od 01.07.2016):
Hotely a apartmá 1,2,3*: 1,10 - 1,65 EUR/os./den,
Hotely a apartmá 4-5*: 2,20 EUR/os./den.
Od 9. dne pobytu je taxa zlevněná o 50%. Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci.

NEPOVINNÉ
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.
Poznámka

První a poslední služba

Čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech.

V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu.

Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.Delegátské služby

Delegát neočekává klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu. Je k dispozici na telefonu a na následující delegátské schůzce.

25.09. (Po) - 29.09. (Pá) 2017 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
osoba na lůžku v 1/2, BB další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-16 660 Kč Kalkulace
osoba na lůžku v 1/2, HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-17 160 Kč Kalkulace
25.09. (Po) - 06.10. (Pá) 2017 - 12 dní, 11 nocí
osoba na lůžku v 1/2, BB další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-28 530 Kč Kalkulace
osoba na lůžku v 1/2, HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-30 120 Kč Kalkulace
29.09. (Pá) - 06.10. (Pá) 2017 - 8 dní, 7 nocí
osoba na lůžku v 1/2, BB další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-19 470 Kč Kalkulace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...