CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 496508

HOTEL MIX COLOMBO ***

Popis
MALLORCA
Největší z Baleárských ostrovů a celkově největší ostrov Španělska leží v západní části Středozemního moře cca 200 km od Barcelony. V minulosti byl ostrov dobýván Římany a Maury, jejichž působení zde dokazuje mnoho památek a právě kartograficky zruční Římané dali ostrovu jeho jméno Mallorca – Ta největší. Největším a zároveň hlavním městem je Palma de Mallorca, které dominuje katedrála La Seu (katedrála světla) ze 16. století. Ostrov nabízí spoustu zeleně, centrální pohoří Tramuntana nabízí kromě vyhlídek do krajiny ideální podmínky pro horolezce. Je také vyhledávaným cílem cyklistů a vyznavačů vodních sportů. Na ostrově je mnoho přímořských letovisek s úžasnou atmosférou i řada krásných pláží a míst ke koupání v čistém modravém moři. Zdejší gastronomie a pohostinnost je proslulá.
Na Mallorce je řada hotelových zařízení různých kategorií, není třeba mít obavy ani z hotelů s méně hvězdičkami, i ty jsou zde kvalitní, nabízejí dobré služby i stravování.

TIPY NA VÝLETY:
Deia – městečko oblíbené umělci se strmými uličkami;
klášter Valldemosa – místo, kde poslední léta svého života strávil F. Chopin se spisovatelkou G. Sandovou;
Soller – letovisko v údolí, kam můžete dojet „Orient Expressem“;
Fornalutx – vesnička, kde se budete cítit jako ve skanzenu;
Formentor – nejsevernější skalnatý cíp ostrova s majákem s krásným výhledem;
Alcudia – město obklopené římskými hradbami.

PRONÁJEM KOLA ČI AUTA:
Ve všech letoviscích na Mallorce najdete na každém kroku půjčovnu kol, koloběžek či skútrů. Cyklistika je na ostrově velice populární, během posledních let zde byla vybudována hustá síť cyklostezek a není tajemstvím, že na Mallorcu jezdí trénovat i špičkoví sportovci. V půjčovnách najdete kola od standardních „holandských“ typů přes horská až po špičkové silniční modely, cena půjčení se zde pohybuje již od 4 EUR/den. Nebojte se proto půjčit si kolo, odpadne Vám starost s parkováním a uvidíte spoustu míst, kam se s autem nedostanete.
Půjčení automobilu je zde velice jednoduché, buď si můžete pronájem zaplatit předem již v CK, nebo na místě v řadě autopůjčoven přímo na letišti, cena automobilu základní třídy začíná již na 460 Kč/den. Jen pozor na volbu letoviska pobytu, ne všude je jednoduché parkování.

S´ILLOT
Klidné menší letovisko na východním pobřeží ostrova je přímo propojeno s větším a živějším městečkem Sa Coma na severu a na jihu s dalším půvabným střediskem Cala Morlanda. Jsou tu široké světlé písčité pláže i menší plážičky zastíněné borovicemi, bary, restaurace, kavárny, obchody, ale i tichá místa k procházkám. Vhodné místo pro dovolenou jak pro starší klientelu, tak pro rodiny s dětmi. Podél pláže vede cyklostezka až do vedlejšího letoviska.

HOTEL MIX COLOMBO ***
Rodinný hotel s úžasnou polohou u krásné písčité pláže přímo v centru letoviska. Klidné místo nabízí dovolenou jak pro páry, seniory, tak díky rodinným pokojům pro rodiny s dětmi. Vhodný k pořádání výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí. Jeho 139 pokojů nabízí krásný výhled na promenádu a pláž, nebo na bazén se sluneční terasou.
Vybavení
Recepce s WiFi (za poplatek), trezor, směnárna, vnitřní a plážový bar, dvě klimatizované restaurace s terasou s výhledem na pláž, výtah, blízké parkoviště, TV místnost, biliard, internetový koutek, venkovní bazén se sluneční terasou a lehátky, nově otevčený vnitřní bazén s mini-wellness centrem, terasa s kinem.
Ubytování
Dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky standard, s výhledem na moře a low-cost, třílůžkové rodinné pokoje.
Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, klimatizaci, Wifi (za příplatek), telefon.
Stravování
Polopenze nebo all inclusive formou bufetu v hlavní hotelové restauraci - mezinárodní kuchyně.
Doprava
Zpáteční letenka (včetně tax a transferů): z Prahy: od 7.590 Kč, z Mnichova: od 7.050 Kč, z Vídně od 6.820 Kč. Děti do 2 let odlet Praha: 1.650 Kč (vč. tax a transferů).
Přímý let Praha – Palma trvá cca 2 h 30 min., létá se celoročně pondělí a pátek, během letní sezóny 18.05. - 15.10. každý den.
Přímý let Mnichov - Palma trvá 2 h 10 min., Vídeň - Palma 2 h 20 min.

Letenky Vám můžeme rezervovat z jakéhokoliv odletového letiště (Praha, Mnichov, Berlín, Vídeň aj…), dle letových řádů leteckých společností, buď přímé lety nebo s přestupem.
Letenky rezervujeme na pravidelných linkových letech, můžeme Vám nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu.
Ceny letenek se odvíjí od obsazenosti letadla a mění se velmi často, přesnou cenu letenky Vám sdělíme v okamžiku rezervace.


Na objednané letenky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%, jsou rezervovány na přesné jméno cestujícího dle platného cestovního dokladu, u dětí i na datum narození). Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 190 Kč/os. (částka se odvíjí od ceny letenky).
Poznámka

První a poslední služba

Čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech.

V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu.

Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.Delegátské služby

Delegát neočekává klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu. Je k dispozici na telefonu a na následující delegátské schůzce.

V ceně
Pobyt v hotelu s polopenzí (HB) nebo all inclusive (ALL) na uvedený počet nocí, ložní prádlo a ručníky, telefonická asistence delegáta.

Pobyt: nástup libovolný den, min. 2 noci.
Slevy
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 15% do 28.02.2017
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% do 31.03.2017,

Dítě 2-7 let na přistýlce ZDARMA (01.05.-20.06. a 21.09.-30.10.), jinak SLEVA 75% nebo 50% dle termínu.
Dítě 7-12 let na přistýlce SLEVA 75% (01.05.-20.06. a 21.09.-30.10.), jinak SLEVA 50%.
Osoba nad 12 let na 1. přistýlce SLEVA 15%.
Příplatky
POVINNÉ POPLATKY:
Pobytová taxa (platí pro pobyty od 01.07.2016):
Hotely a apartmá 1,2,3*: 1,10 - 1,65 EUR/os./den,
Hotely a apartmá 4-5*: 2,20 EUR/os./den.
Od 9. dne pobytu je taxa zlevněná o 50%. Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci.

FAKULTATIVNÍ POPLATKY:
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...