CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 492787

APARTMÁNY OROPESA DEL MAR

Popis
Oropesa del Mar se nachází ve valencijské oblasti v provincii Castellón de la Plana asi 250 km jižně od Barcelony a 90 km severně od hlavního města autonomní oblasti Valencie. Oropesa del Mar nabízí teplé a čisté moře, několik mělkých, příjemných pláží s jemným pískem a s malými zátokami, strmé útesy, výborné klimatické podmínky zaručující slunečné počasí téměř po celý rok.
Oropeské pobřeží nabízí návštěvníkům celkem 7 pláží (4 písčité, 1 kamenitá, 2 písčité zátoky), čtyři z nich se mohou pochlubit tzv. Modrou vlajkou – La Concha, Morro de Gos, Les Amplàries a Les Platgetes de Bellver.
Jedna z atraktivit Oropesy del Mar je jediná turistická naučná stezka ve Španělsku, která vede podél mořského pobřeží a nabízí tak jedinečné procházky s překrásnými výhledy na moře.
Oropesa del Mar má malebné historické centrum plné úzkých a křivolakých uliček s malebnými zákoutími, kde se během letní turistické sezony konají kulturní akce, různé trhy, aukce starožitností, divadelní představení pro děti, poetické večery a další.


Poloha: Prázdninové rezidence v letovisku Oropesa del Mar jsou vzdálené od pláže nanejvýš 300 metrů. Prázdninové byty různých velikostí jsou standardně vybavené a jsou vhodné pro rodinnou dovolenou na překrásných písčitých mělkých plážích.
Rezidence u pláže La Concha: PALMAVERA, BONAIRE, PLAYA PARADA, TILOS DEL SOL, SEŇORÍO, OROMAR, MAR DE OROPESA, EDIFICIO 2000.
Rezidence u pláže Morro de Gos: SOLYMAR, TENERIFE, PLAYAMAR, CASTELMAR, MISTRAL, BERNAT.
Vybavení
Recepce pro všechny apartmány je v hotelu Ancla, kde je i WiFi zdarma v prostoru recepce. Některé rezidence mají bazén a sluneční terasu, garance ubytování v rezidenci s bazénem je za příplatek v období 25.6.-09.9. Některé rezidence mají klimatizaci, garance ubytování v rezidenci s klimatizací je za příplatek. Příplatky za předem požadovaný bazén (1.930 Kč/pobyt) se platí předem v CK. Příplatek za ubytování v rezidenci s klimatizací (50€/týden) se platí na místě pobytu při příjezdu.
Pokud zákazník nepožaduje konkrétní rezidenci a výběr nechává na CK, příplatek za bazén ani klimatizaci se neplatí. Pokud klient požaduje jednu z rezidencí s bazénem nebo klimatizací, musí bazén připočítat-platba v ČR. Klimatizace se platí na místě.
Rezidence s bazénem: BONAIRE, TILOS DEL SOL, MAR DE OROPESA, OROMAR, SOLYMAR, TENERIFE, PLAYAMAR, CASTELMAR.
Rezidence s klimatizací: BONAIRE, PLAYA PARADA, MAR DE OROPESA.
Ubytování
Byty s balkonem a kompletně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou a WC.

APT 2/4: Ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s možnými dvěma přistýlkami. Minimální obsazení při pobytech s polopenzí a plnou penzí: 2 dospělé osoby.
APT 3/5: Ložnice se dvěma lůžky a ložnice s jedním lůžkem, obývací pokoj se dvěma možnými přistýlkami. Minimální obsazení při pobytech s polopenzí a plnou penzí: 3 dospělé osoby+1 dítě.
APT 4/6: Dvě ložnice se dvěma lůžky a obývací pokoj se dvěma možnými přistýlkami. Minimální obsazení při pobytech s polopenzí a plnou penzí: 3 dospělé osoby+1 dítě.
APT 6/8: APT 6/8: Tři ložnice se dvěma lůžky a obývací pokoj se dvěma možnými přistýlkami. Minimální obsazení při pobytech s polopenzí a plnou penzí: 4 dospělé osoby+2 děti.

Kuchyňky jsou vybaveny nádobím, je zde lednička a vařič. Ložní prádlo a konečný úklid jsou v ceně. Ručníky za poplatek 3,5 EUR.
Stravování
Pobyty s vlastním vařením - ceny bez stravy.
U pobytů bez stravy je možnost zaplacení polopenze nebo večeří formou nepovinného příplatku.
Pobyty s polopenzí nebo s plnou penzí v termínu 03.06. - 15.10.2017.
V ceně pobytů s polopenzí nebo plnou penzí je poté stravování formou švédských stolů v hotelu Ancla. Součástí oběda i večeře je i nápoj 0,2-0,3l (voda, pivo, kola, víno).
Pláž
Široká písčitá pláž s jemným pískem. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.
Doprava
DOPRAVA AUTOKAREM
Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 02.06. - 01.10.2017 v 7/14-denních cyklech .

COSTA DEL AZAHAR: 3.690 Kč, děti do 10 let 3.590 Kč. Oropesa del Mar.
Sleva při koupi jízdenky do 28.02. - 100 Kč, platí i z dětských cen.
Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky.
U pobytů delších než 2 týdny může být účtována 2 x jednosměrná jízdenka.
Cena dopravy je započtena v příslušných cenách s autokarovou dopravou.
Nástupní místa:
Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov. Česká Lípa*, Děčín*, Ústí /L.*, Teplice*, Bílina*, Most*, Chomutov*, Kadaň*, Karlovy Vary*, Klášterec /O.*, Cheb*, Sokolov*, Ostrov /O.* Místa s * jen na vyžádání, upřesnění před odjezdem.
Svozová místa - za příplatek 100 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice.
Svozová místa - za příplatek 250 Kč: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec/N., Jihlava, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Strakonice, Tábor, Turnov, Písek, Velké Meziříčí.
Svozová místa - za příplatek 350 Kč: Kuřim, Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov.
Svozová místa - za příplatek 400 Kč: Frýdek-Místek, Hranice, Nový Jičín, Ostrava, Příbor.
Svozy z Moravy mají přestupní stanici v Brně, svozy ze severu a východu mají přestup v Praze. Svozy z jižních Čech jsou s přestupem v Plzni. Do Oropesy pokračuje z Costa Brava jen jeden bus, počítejte s přestupem na poslední zastávce ve Španělsku.
Pro uskutečnění svozu je podmínkou alespoň 4 osoby v odjezdovém místě.

Odjezd z ČR: pátek v ranních/dopoledních hodinách.
Příjezd do ŠP: sobota v dopoledních hodinách.
Odjezd ze ŠP: sobota v odpoledních/večerních hodinách.
Příjezd do ČR: neděle v odpoledních hodinách.

Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení najdete ZDE: www.campana.cz/zakladni-info
Sport a zábava
Plážové sporty.
Poznámka

První a poslední služba

Čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech.

V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu.

Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

V ceně
Pronájem bytu dané velikosti pro uvedený počet osob, spotřeba vody a energií, ložní prádlo a závěrečný úklid, služby delegáta. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
U apartmánů koupených bez stravy je v základní ceně počet hlavních lůžek a poplatek za přistýlku (860 Kč/týden) je v ceně jen tehdy, pokud je obsazena. Tento poplatek zohledňuje zvýšenou spotřebu energií.
Slevy
Časové a jiné slevy až 10 %.
Příplatky
Venkovní parkování: 6 €/den
Ručníky (osuška+ručník): 3,50 €, platba na místě
Cestovní pojištění: za příplatek www.campana.cz/pojisteni
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Podobné zájezdy
K tomu zájezdu nebyly nalezeny žádné podobné zájezdy
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...