CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

telefon zdarma

800 19 22 19
ID: 447322

MAR MENOR - LA MANGA, IZÁN CAVANNA pro seniory 55 ****

Popis
LA MANGA DEL MAR MENOR
Jedno z nejzajímavějších míst na španělském pobřeží. La Manga představuje 40 km pláží na pobřeží Středozemního moře a na pobřeží „malého moře“ Mar Menor. Mar Menor je ohromná zátoka oddělená od moře jen velmi krátkým průlivem a uzavřená 18 km dlouhou kosou o šířce 200-400 metrů s hotely a apartmány, obchody a restauracemi. Pláže jsou písčité, velmi slaná voda v Mar Menor má léčebné účinky. La Manga je rájem pro dovolenou.
www.marmenor.net

Vybavení
UBYTOVÁNÍ V HOTELECH KATEGORIE ****:

HOTEL IZÁN CAVANNA ****, La Manga de Mar Menor
(hlavní partnerský hotel pro sezónu 2017)
Pláž je vzdálená 50 metrů a hotel je v turistické oblasti La Manga del Mar Menor. Hotel renovovaný v roce 2001 má 397 pokojů na 14 patrech, zahradu a sluneční terasu s několika bazény. Vybavení zahrnuje foyer s nonstop recepcí a 5 výtahy. V hotelu je dále bar, TV místnost, kadeřnický salon, obchůdky a klimatizovaná restaurace, tělocvična, tenisové kurty, sauna a vnitřní bazén. Pro hosty se nabízí služby prádelny a lékařská služba. K dispozici je dětské hřiště. Tyrkysově modré moře a písčitá pláž je v bezprostřední vzdálenosti. zastávka místní dopravy je 200 m od hotelu. Centrum (Plaza Bohemia) je cca 600 m. V blízkosti je řada obchůdků, restaurací, kaváren a barů, nedaleko je půjčovna kol. Na pláži je možné pronajmout šlapadla, prkna pro windsurfing a je možné se i potápět.

Pokoje: Dvoulůžkové klimatizované pokoje s jednou přistýlkou, koupelna a WC, fén, balkón, TV-SAT, telefon, wi-fi připojení zdarma, minibar a sejf (za orientační příplatek /cca 2,50 Euro/den + 3 Euro vratný depozit). Hotel disponuje až třílůžkovými pokoji, čtyřlůžkové pokoje nejsou možné.

Exkluzivně pro klienty ZDARMA vstup do vnitřního bazénu během celého pobytu! V datech cca od 31.05. do 17.09. 2017 je vnitřní bazén uzavřen. (povinné jsou koupací čepice a pantofle, k pořízení také na místě /čepice 2 Euro*/).
* uvedený poplatek je orientační.

Hotelové služby za příplatek:
Centrum zdraví – terapie léčivým bahnem z Mar Menoru, zábaly a masáže (pro naše klienty se slevou 10%), tenisové kurty, kulečník, možnost vodních sportů.

V podmínkách dotovaných pobytů je podmínka, že španělský partner nemusí stoprocentně garantovat hotel, který si host vybral, může být přidělen jiný hotel z nabídky dané kategorie, pokud je vybraný hotel plně obsazen hosty, kteří platí plnou nedotovanou cenu.
Ubytování
Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností jedné přistýlky. Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání za poplatek 2.500 Kč/7 dní a není zde možnost žádné přistýlky. Čtyřlůžkové pokoje nejsou možné.
Stravování
Polopenze formou švédských stolů zahrnuje i 0,25 l vody a 0,25 l vína.
Plná penze za příplatek, voda a víno jsou v tomto případě podávány i k obědu.
Příplatek cca +1.880 Kč/týden je započten v ceně pro plnou penzi.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Léčivé bahno.
Program
Pobyty pro seniory jsou nabízeny pouze v mimosezónních termínech v několika zemích, které předpokládají pěkné počasí i během vedlejší rekreační sezóny. Počasí v těchto měsících je závislé na místní povětrnostní situaci, není tak stálé. Pro pobyty jsou vybírány hotely, které svým zázemím a kategorií poskytují dostatečný komfort a služby i v případě chladnějších dnů. Nabídka mimohotelových služeb v letovisku může být vzhledem s mimosezóně omezena. Pobyty jsou pořádány za výrazně výhodnějších cenových podmínek, neboť jsou dotované prostřednictvím EU v programu Senior 55+. Pro kontrakty jsou využívána volná místa v hotelech, která se neprodají za plnou nedotovanou cenu
Doprava
Letecká doprava přímou linkou Praha (PRG) - Murcia (MJV). Přílet dne 15.05. je na letiště Valencia (VLC), odlet již 26.05. z letiště Murcia. Přílet dne 12.10. je na letiště Murcia, odlet dne 26.10. z letiště Valencia.
Lety jsou přímé v obou směrech. Po příletu následuje transfer do la Mangy. Transfer trvá necelou hodinu z letiště Murcia a asi tři hodiny z letiště Valencia.


Letecká doprava je zajišťována polskou charterovou společností Enter Air (změna dopravce vyhrazena). Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn a to i několik hodin před plánovaným odletem. Garantem letecké přepravy je společnost Delfintravel. Delfintravel si vyhrazuje na základě oznámení dopravce právo na změnu odletového dne.
V ceně je zahrnuta zpáteční letenka včetně všech poplatků a letištních tax tzv "Passenger tax" aktuálních k datu nabídky. Passenger tax pro jednotlivá letiště: Praha 565 Kč-583 Kč, Málaga 11,24 EUR, Murcia-San Javier 8,71 EUR, Mahón 10,28 EUR. Cena letenky je kalkulována s cenou paliva 950 USD/MT a středovým kurzem ČNB 23,93 Kč/USD. Jestliže dojde k jakémukoli navýšení ceny paliva, dojde k vypsání úměrného palivového příplatku k ceně letenky. Informace o případném navýšení ceny bude zákazníkovi sdělena písemně s dostatečným předstihem min. v zákonné lhůtě 21 dní před odletem.
Sport a zábava
AKTIVITY S PRŮVODCEM ZDARMA VE VŠECH TERMÍNECH.
KYBLÍK NA NABÍRÁNÍ LÉČIVÉHO BAHNA ZDARMA.

Výlety ke kterým je možné se v místě přihlásit:
Léčivé bahenní lázně v San Pedro del Pinatar - půldenní organizovaný transfer do lázní bez průvodce, cena 18 €
Cartagena, La Unión - celodenní výlet, cena 35 €
Murcia - polodenní výlet, cena 35 €
Okružní plavba po laguně Mar Menor, cena 15 €

Nabídka a ceny jsou orientační. V cenách nejsou zahrnuty vstupy. Aktuální nabídka na místě u delegáta.
Poznámka
DOTOVANÉ PROGRAMY JSOU URČENÉ PRO POBYTY SENIORŮ NAD 55 LET.
ZA STEJNOU CENU MŮŽE SE SENIOREM CESTOVAT JEDNA DOPROVÁZEJÍCÍ OSOBA.
V ceně
- 7 nocí v hotelu IZÁN CAVANNA ****
- letecká doprava vč. všech poplatků (Praha - Murcia/(Valencia) - Praha)
- transfery v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
- polopenze formou švédských stolů včetně 0,25 l vody a 0,25 l vína
- vstup do vnitřního hotelového bazénu ZDARMA (mimo období 31.5. - 17.9. 2017, kdy je bazén uzavřen)

Navíc k ceně zájezdu Mar Menor 55+ ZDARMA:
- polodenní procházka s delegátem na ostrůvek Isla del Ciervo k léčivému bahnu
- kyblík na léčivé bahno Mar Menoru
- návštěva typických trhů ve vesnici Cabo de Palos s asistencí delegáta
- nadstandardní delegátská péče 55+

Možnosti přiobjednání::
- svoz z/na Letiště Václava Havla
Příplatky
Příplatky za jednolůžkový pokoj jsou započteny v celkové ceně.
Osoba mladší 55 let bez doprovodu seniora za příplatek.

NABÍDKA SVOZŮ na Letiště Václava Havla Praha:
Nástupní místo Netto cena za osobu a cestu tam a zpět:
Ostrava - parkoviště před Domem kultury města Ostravy, ulice 28. října + 800,-
Olomouc - zastávka MHD naproti autobusovému stanovišti, Tovární ulice + 750,-
Brno - zastávka MHD Opuštěná ve směru na Vídeň, ulice Opuštěná + 600,-
Jihlava - benzínová stanice OMV Pávov, dálnice D1 ve směru na Prahu + 500,-

Na vyžádání zastávky Frýdek Místek, Nový Jičín, Prostějov (Poznámka: svozy z ostatních míst ČR zajišťujeme na podkladě individuální poptávky. Cena závisí na nástupním místě, počtu osob/velikosti vozu.)
Přesné odjezdové časy z jednotlivých nástupních míst budou upřesněny současně s uveřejněním letového řádu.
Doprava je zajišťována : busy, mikrobusy, vlaky s transferem nádraží/letiště a osobními vozy.
! Důležité! závazný požadavek na svoz je nutné zanést do rezervačního systému /sekce přípletky/. U osob, které žádají o svoz, dále prosím uveďte mobilní telefonní číslo, na kterém bude klient v den svozu k zastižení!
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Podobné zájezdy
K tomu zájezdu nebyly nalezeny žádné podobné zájezdy
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...