CAMPANATOUR s.r.o. New

  RETASO - Horní Bečva **

  kufr pdf

  Termín:28.11. (Po) - 30.11. (St) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:3 dny, 2 noci

  ID hotelu:1011057

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Bez stravy

  Cena vč. tax: 760 Kč

  Stravování
  Bez stravy
  KDE BUDETE SPÁT
  a) Chata TURISTA pro max. 12 osob: v přízemí 1x pokoj pro 4 osoby, v patře 1x pokoj pro 2 osoby a 2x pokoj pro 3 osoby. V přízemí je 1x společné samostatné WC a 1x společný sprchový kout + WC. Chata má krytý vchod s lavečkami a vlastní parkovací stání. b) Chata POHODA pro max. 12 osob: v přízemí 1x pokoj pro 4 osoby a 1x pro 2 osoby, v patře 2x pokoj pro 3 osoby. V každém pokoji je sprchový kout + WC, na každém patře je společná lednice. Chata má vlastní parkovací stání. c) Chata DESÍTKA pro max. 9 osob: v přízemí je obývací místnost "selská jizba", TV, kuchyňka, sprchový kout + WC. V patře 1x pokoj pro 4 osoby, 1x pro 2 osoby a 1x pro 3 osoby. Chata má krytý vchod s lavečkami. d) BUNGALOV pro max. 4 osoby: předsíňka s lednicí a varnou konvicí, prostorný obývací pokoj se 2 samostatnými postelemi, TV, sedací souprava - možnost využít jako 2 přistýlky, koupelna se sprchovým koutem + WC. Bungalovy jsou umístěné ve zděné budově, každý má samostatný vchod a malé venkovní posezení. Dva disponují uzavřenou verandou, jeden bungalov je bezbariérový. e) Hotelová budova: 2 a 3 - lůžkové pokoje se sprchovým koutem + WC, TV. V přízemí budovy je k dispozici vybavená společenská místnost s velkoplošnou TV a kuchyňkou, infrasauna. V podkroví budovy je velká místnost vhodná například jako tělocvična. Možnost využití přilehlé herny s pingpongovými stoly. Chaty i bungalovy jsou vytápěné. V celém areálu je Wi-Fi.
  VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
  V areálu střediska je jídelna (vaří zde pokrmy převážně z české kuchyně), půjčovna horských kol, úschovna kol, bowling s barem a letní zahrádkou, biliár, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, ruské kuželky, pétangue, hřiště na volejbal nebo nohejbal, travnatá plocha pro fotbal a další aktivity, útulný bar, možnost zajistit masáže. V celém areálu je Wi-Fi připojení.
  FORMA STRAVY
  Bez stravy, možnost dokoupení za příplatek v CK: snídaně - bohatý bufet, nápoj, káva obědy - polévka, hlavní chod, nápoj večeře - hlavní chod, nápoj Doporučujeme dokoupení stravy k pobytu. V areálu není klasická restaurace, kde by byl výběr z jídelního lístku. Možnost bezlepkové stravy, požadavek na bezlepkovou stravu nutné předem nahlásit.
  TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
  • Vodní nádrž Horní Bečva (5 km) • Čertův mlýn (10 km) - hora 1206 m n.m. • Radegast (7 km) - hora 1106 m n.m. se sochou slovanského pohanského boha slunce a hojnosti • Pustevny (8 km) - horské sedlo mezi vrchy Radhošť a Tanečnice, pustevnám dominují dřevěné stavby architekta Dušana Jurkoviče • Radhošť (10 km) - hora 1129 m n.m. • Stezka Valaška (8 km) - stezka korunami stromů a rozhledna, výška 15 metrů, součástí stezky je Himalájský chodník nebo Skywalk • Valašské muzeum v přírodě, Rožnov pod Radhoštěm (11 km) • Bílá - dřevěný kostel Sv. Bedřicha (16 km) • Vodní nádrž Šance (23 km) • Rozhledna Miloňová (24 km) • Hrad Štramberk (33 km) • Zřícenina hradu Hukvaldy (33 km) • Žerotínský zámek Nový Jičín (38 km) - v prostorách zámku je Muzeum Novojičínska • Arboretum Semetín (39 km) Kudy na Pustevny 1) Lanovkou z Trojanovic - spodní stanice lanové dráhy se nachází v Trojanovicích v místní části Ráztoka, odtud z nadmořské výšky 620 m vede sedačková lanovka až na Pustevny, cca půlhodinová jízda, převýšení 400 metrů, jedinečné výhledy na okolní krajinu. 2) Pěšky z Trojanovic - trasa vychází od parkoviště v Trojanovicích u hotelu Ráztoka a vede asfaltovou cestou až na Pustevny. Po této trase také můžete sjet z Pusteven dolů na vypůjčené koloběžce. Délka trasy 2,7 km, čas cca 1,5 hod., převýšení 442 m stoupání a 5 m klesání, vhodné také pro kočárek nebo kolo. 3) Pěšky z Prostřední Bečvy - po modré s napojením na zelenou turistickou stezku, trasa začíná u hotelu Zavadilka (je zde dostatečně velké parkoviště nebo můžete přijet autobusem), trasa je sice delší, ale jen v pozvolném stoupání. Délka trasy 7,1 km, čas cca 3 hod., převýšení 565 m stoupání a 26 m klesání, zelená část trasy vede po lesních cestách. 4) Na kole z Rožnova pod Radhoštěm - u čerpací stanice Benzina vyrazíte po cyklotrase 46, která vede přes Chatu Mír až na Pustevny. Celá cesta je asfaltová. Délka trasy 14 km, čas cca 1,5 hod., převýšení 759 m stoupání a 128 m klesání. 5) Autem - možné pouze cestou z Prostřední Bečvy. Na Pustevnách je placené parkoviště pro cca 250 osobních automobilů, cestou z Prostřední Bečvy jsou instalovány tabule informující o obsazenosti parkoviště (o víkendech a akcích konaných na Pustevnách bývá parkoviště plně obsazeno). Stezka korunami stromů "STEZKA VALAŠKA"
  DALŠÍ SLUŽBY
  Vytápění v chatách a bungalovech je zdarma.
  POBYT S DĚTMI
  Jedno dítě do 2,9 let bez lůžka a stravy ZDARMA.
  MOŽNOST KOUPÁNÍ
  Biotop Bečva: (550 m) přírodní koupaliště s brouzdalištěm a plaveckou částí (max. hloubka 2,5 m), čištění zde funguje přírodní cestou, bez použití chemikálií. Voda z koupaliště se přečerpává do sousedního jezírka, které je osázené vodními rostlinami a stalo se domovem řady vodních živočichů. Vyčištěná voda potom odtéká malým potůčkem zpět do koupaliště. Díky biologické funkci rostlin není nutné do vody přidávat chemické a desinfekční přípravky. Biotop je tak velmi vhodný i pro alergiky. vodní nádrž Horní Bečva (5 km) - travnaté pláže, vstup do vody písčitý a pozvolný, možnost vodních sportů, rybaření. Rožnovské koupaliště a krytý bazén: (10 km) koupaliště - rekreační bazén s atrakcemi (skluzavka, divoká řeka, houpací bazén, masážní trysky, vodní děla, chrlič atd.), velký bazén 50 m, menší bazén 25 m, brouzdaliště se skluzavkou, krytý bazén - velký plavecký bazén s masážními tryskami a chrličem, tobogán (44 m), dětský bazén, parní lázně, ochlazovací bazénky, whirlpool.
  PARKOVÁNÍ
  0,- Kč/den
  POBYT SE ZVÍŘETEM
  malý pes 70,- Kč/den velký pes 100,- Kč/den
  POLOHA UBYTOVÁNÍ
  Rekreační středisko RETASO se nachází v horském údolí Rožnovské Bečvy mezi Prostřední Bečvou a Horní Bečvou, pouhých 10 km od Rožnova pod Radhoštěm. Je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, rodinné výlety. Areál je vhodný také pro pořádání seminářů, kurzů, školení a společenských akcí. Cca 550 m je Rekreační, zábavní a sportovní areál Zavadilka, navazuje na restauraci Valašský šenk a nabízí mnoho volnočasových aktivit: přírodní koupaliště - biotop, adventure golf, tenisový kurt, víceúčelové sportovní hřiště, speciální hřiště na basketbal, půjčovnu kol a koloběžek, půjčovnu lyží a vybavení pro zimní sporty, outdoor ping pong, kuželky a šachy, venkovní dětské hřiště, vnitřní zábavní centrum pro děti. V sezonních měsících zde pořádají různé gastro, sportovní, kulturní a společenské akce.
  NEPŘEHLÉDNĚTE
  Pobyt bez stravy začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod. v den příjezdu. V případě dokoupení snídaní začíná pobyt nástupem od 15:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří, obědů, začíná pobyt nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 do 19:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí uvolněním chaty, bungalovu, pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.
  PŘÍJEZD AUTEM
  Přestože se Retaso nachází na katastru Horní Bečvy, tak vjezd do střediska je již v obci Prostřední Bečva. Při jízdě od Rožnova pod Radhoštěm projedete obce Dolní a Prostřední Bečvu a pokračujete směrem na obec Horní Bečva, minete odbočku do leva na Pustevny a následující první možnost odbočení doprava je ta správná. Přejedete most přes Bečvu, za ním doprava a jste na místě. Při jízdě od Horní Bečvy musíte za obcí dávat pozor a v táhlé pravotočivé zatáčce odbočit do leva.
  PŘÍJEZD AUTOBUSEM
  Autobusová zastávka 500 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
  PŘÍJEZD VLAKEM
  Vlakem do Rožnova pod Radhoštěm . Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
  SLEVY A VÝHODY
  SLEVA 7=6 v termínech 1.3. - 30.4. a 1.10. - 18.12.2022 SLEVA 7=6 PRO OSOBY OD 60 LET ve všech termínech. Rodina s jedním dítětem = 1 hodina bowlingu za pobyt ZDARMA. Rodina se 2 a více dětmi = 1 dítě do 11,9 let má ubytování ZDARMA.
  PROGRAMOVÝ POBYT č.1
  REKREAČNÍ POBYT • ubytování BONUSY ZDARMA • úschova kol • Wi-Fi v celém areálu • parkování
  LYŽOVÁNÍ
  HORNÍ BEČVA: Rališka (5 km), Solisko (6 km), Kubiška (6 km), U Sachovy studánky (7 km) atd. - až 740 m n.m., celkem cca 11 vleků, 11 sjezdovek (celková délka cca 5 km), večerní lyžování, umělé zasněžování, lyžařská škola, ski servis, běžecké tratě. PUSTEVNY (11 km) - až 1098 m n.m., 1 sedačková lanovka, 10 vleků, 10 sjezdovek (celková délka 12,5 km), umělé zasněžování, lyžařská škola, ski servis, 25 km bežeckých tratí. SOLÁŇ (12 km) - až 830 m n.m., 8 vleků, 9 sjezdovek (celková délka 3,2 km), večerní lyžování, umělé zasněžování, snowpark, lyžařská škola, ski servis. BÍLÁ (13 km) - až 774 m n.m., 1 sedačková lanovka a 3 vleky, 6 sjezdovek (celková délka 4 km), večerní lyžování, umělé zasněžování, lyžařská a snowboardová škola, ski servis.
  CELKOVÁ KAPACITA
  183 lůžek, včetně přistýlek: 4x chata TURISTA pro max. 12 osob 5x chata POHODA pro max. 12 osob 1x chata DESÍTKA pro max. 9 osob 4x bungalov pro max. 4 osoby hotelová budova - 50 lůžek
  REKREAČNÍ POPLATEK
  20,- Kč/den
  AKČNÍ NABÍDKA
  Domácí kuchyně • Wi-Fi zdarma • Ideální místo pro pohodovou na turistiku, cykloturistiku, sport, houbaření, pro rodiny s dětmi
  URČITĚ OCENÍTE
  Proč rekreační středisko Retaso • ideální místo pro aktivně strávenou dovolenou, na turistiku, cykloturistiku • vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi, seniory • mnoho zábavy v každém ročním období • v létě se můžete koupat na nedalekém biotopu • v zimě můžete vyrazit na běžky nebo si zajet zalyžovat na nedalekou sjezdovku • TECHNOTRASA - poznejte příběhy lidí severu Moravy a Slezska

  Podobné zájezdy

  RETASO - Horní Bečva **

  destinace: Česká republika, Beskydy a Javorníky, Horní Bečva

  termín:28.11. (Po) - 30.11. (St) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Bez stravy

  RETASO - Horní Bečva
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...