CAMPANATOUR s.r.o. New

  SPA HOTEL DĚVÍN ***

  kufr pdf

  Termín:01.11. (Út) - 03.11. (Čt) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:3 dny, 2 noci

  ID hotelu:927696

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Polopenze

  Cena vč. tax: 3 220 Kč

  Poloha

  Velikost hotelu umožňuje osobní přístup personálu a vytváří příjemnou rodinnou atmosféru. Jedinečný zážitek z pobytu dotváří okolní upravené parky, překrásná architektura města a světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky. V hotelu se nachází SPA centrum zajišťující komplexní léčbu a wellness procedury. Restaurace hotelu poskytuje stravování formou plné penze a polopenze. V hotelu si můžete zapůjčit kola, lyže nebo trekingové hole. Hotel je zcela nekuřácký. V celém hotelu je zdarma Wi-Fi připojení k internetu.

  V nejbližším okolí se nachází Mariánské Lázně – mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.

  Dále pak Royal Golf Club Mariánské Lázně – 18-jamkové hřiště Golf Club Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby.

  Ubytování

  Ve dvoulůžkovém pokoji Standard s vlastním sociálním zařízením s vanou a WC, SAT/TV, telefonem, trezorem Ve dvoulůžkovém pokoji Superior s možností až dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením s vanou a WC, SAT/TV, telefonem, trezorem, hotelovou kosmetikou, županem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí, volným vstupem do hotelové sauny, parkováním Ve dvoulůžkovém pokoji Superior Plus s možnosti až dvou přistýlek s balkonem a s vlastním sociálním zařízením s vanou a WC, SAT/TV, telefonem, trezorem, županem, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí na pokoji, hotelovou kosmetikou, volným vstupem do hotelové sauny, parkováním Ve dvoulůžkovém pokoji DeLuxe s možností až dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením s vanou a WC, SAT/TV, telefonem, trezorem, minibarem, županem a pantoflemi na pokoji zdarma v průběhu celého pobytu, hotelovou kosmetikou, čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí na pokoji, volným vstupem do hotelové sauny denně od 8:00 – 22:00 hod, parkováním. Některé pokoje mají balkon.

  Slevy

  Dítě do 7 let na přistýlce zdarma. Parkování u hotelu zdarma. Dětská postýlka zdarma.

  Cena zahrnuje

  Rodinný Mariánskolázeňský pobyt 3 noci

  1× přípitek (1 nápoj z výběru: sklenka Prosecco nebo nealko nápoj). Na každého malého návštěvníka čeká malé překvapení při příjezdu na pokoji. 1× rodinné vstupné do Miniaturparku Boheminium v Mariánských Lázních, 1× naplněný piknikový koš na váš společný výlet (druhý den pobytu, piknikový koš je k zapůjčení), 1× klasická částečná masáž (záda a šíje) pro rodiče (20 min.), 1× za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca 150m od hotelu), Wi-Fi připojení k internetu na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu, 1× rodinné vstupné na zámek Kynžvart (15 km, duben-říjen, „Zámecké interiéry“ (děti 4–15 let) nebo „Muzeum a kabinet kuriozit“ (děti 4 –15 let)) . 1× rodinný 4-hodinový skipas do „Ski Mariánky“ (prosinec-březen, dle sněhových podmínek a provozu ski areálu). 1× perličková koupel pro rodiče (20 min.)

  Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem.

  Dítě do 7 let na přistýlce zdarma. Parkování u hotelu zdarma. Dětská postýlka zdarma.

  Cena nezahrnuje
  • Pobyt se psem
  • Štědrovečerní večeře dospělý
  • Štědrovečerní večeře dítě 7–13 let
  • Silvestrovská večeře dospělý
  • Silvestrovská večeře dítě 7–13 let
  • Parkování (pouze u pokojů Standard)
  • Rekreační poplatek

  Podobné zájezdy

  SPA HOTEL DĚVÍN ***

  destinace: Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

  termín:01.11. (Út) - 03.11. (Čt) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Polopenze

  SPA HOTEL DĚVÍN
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...