CAMPANATOUR s.r.o. New

  WELL - Terme Tuhelj - ZASTAVTE SE A RELAXUJTE NA SVÉ CESTĚ

  kufr pdf

  Termín:02.10. (Ne) - 03.10. (Po) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:2 dny, 1 noc

  ID hotelu:1015993

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Polopenze

  Cena vč. tax: 1 340 Kč

  Stravování
  polopenze
  UPŘESNĚNÍ LOKALITY
  Zvláštností tuheljské termální vody je velké množství peloidů, které se hromadí v látkách vznikajících při geologických procesech v přírodě. Tyto jemně rozptýlené částice jsou minerálního a rostlinného původu. Hlavní složkou vody je síra, která zvyšuje její léčivé vlastnosti. Termální voda Tuhelj obsahuje kromě síry také sodík, draslík, vápník, hořčík, stroncium a mnoho dalších složek. U pramene této léčivé termální vody se můžete i vykoupat. Vřídelní bazény se nacházejí v blízkosti zámecké restaurace Mihanovič a nabízejí jedinečný zážitek protkaný přírodními vlastnostmi termální vody a léčivého bahna.
  KDE BUDETE SPÁT
  a)2-lůžkové pokoje CLASSIC: 17 m2, Spr/WC, klimatizace, LED TV, minibar, trezor, fén, Wi-Fi. Balkon za příplatek. b)2-lůžkové pokoje CLASSIC s přistýlkou: 19 m2, Spr/WC, klimatizace, LED TV, minibar, trezor, fén, Wi-Fi. c)2-lůžkové pokoje PREMIUM s přistýlkou: 26m2, Spr/WC, klimatizace, LED TV, minibar, trezor, fén, Wi-Fi. Výhled do parku. Čelní výhled s příplatkem. Rodinné pokoje - 2 pokoje propojené dveřmi - na dotaz včetně ceny.
  VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
  Hotel Well zahrnuje šest budov. Část zcela nových budou, část po rekonstrukci. K dispozici: recepce, restaurace (možnost dietního menu - na přání klienta nebo objednat snídani na pokoj - za příplatek na místě), a la carte Restaurant Lati, samoobslužná restaurace, denní bar, parkoviště, Wi-Fi. Hotel je propojen podzemní chodbou s centrem SPAeVITA ( léčebné a masážní relaxační centrum), se Saunovým světem ( bioionizované sauny s krystaly, chromoterapie,a finské typy saun, panoramatická sauna, bahenní, solné a dvojité parní sauny, ledová jeskyně Ledena jama, Kneippova stezka, jacuzzi, studený bazén, laconium sauna, wellness bar, terasa na slunění a relaxaci) a s vnitřními bazény Vodní planety. Jedná se o největší lázeňský komplex v Chorvatsku, s termální vodou ve všech bazénech ( 15 tis. m2 vodních ploch = 8 venkovních a krytých bazénů s četnými atrakcemi).
  FORMA STRAVY
  Polopenze - bufet. V hlavní sezoně neomezené konzumace nápojů (nealko) k večeři - povinný příplatek. (2.- 9.1./18.-6.3./ 15.-18.4./22.4.- 2.5./18.6.- 5.9./ 28.10.- 6.11./ 8.-11.12./ 23. - 31.12.2022)
  TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
  Vyznačené turistické trasy v okolí Terme Tuhelj, hrad Mihanovic i místní kulinářské speciality lákají k výletu do okolí. Sportovní vyžití v blízkém okolí: - tenisový kurt, - stolní tenis, - cyklistika - půjčovna kol - minigolf, - dětské hřiště, - animační tým
  DALŠÍ SLUŽBY
  Vstup do sauny nad služby balíčku - 13,-€/osoba/den
  POBYT S DĚTMI
  1 dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA - se dvěma dospělými. Děti 5 - 11,9 let na přistýlce se slevou až 50% - se 2 plně platícími osobami.
  MOŽNOST KOUPÁNÍ
  Wellness : sauna, solárium, spa a wellness, masáže, jacuzzi, turecká/parní lázeň, krytý bazén (celoročně). Fitness centrum AQUAPARK VODNÍ PLANETA = venkovní i vnitřní termální bazény na ploše 15 000 m2 nabízí četné vodní atrakce i relax. Vnitřní bazény: - dětské vodní městečko plné atrakcí - plavecký bazén - relaxační bazén s vodními tryskami Venkovní aquapark - rekreační bazén - 250 m dlouhá řeka s masážními tryskami, nafukovacími kruhy (raft) , lagunami a koktejlovým vodním barem. - skluzavky a tobogány nejen pro děti, - bazén s umělými vlnami. - Tuhiland se skluzavkami a postřikovači je určen pro děti od 4 do 10 let. - pro nejmenší děti mělký bazének s malou skluzavkou, kbelíky na vodu a vodními rozstřikovači ve tvaru zvířátek. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma Restaurace s nabídkou občerstvení Animace pro celou rodinu - aquaearobic, vodní hry i kreativní dílničky. Všechny objekty v Terme Tuhelj jsou propojeny vyhřívanými podzemními chodbami, takže se k nim dostanete pohodlně v županu.
  PARKOVÁNÍ
  Bezplatné parkování na hotelovém parkovišti.
  POBYT SE ZVÍŘETEM
  Na dotaz včetně ceny.
  POLOHA UBYTOVÁNÍ
  Terme Tuhelj se nacházejí v centru kontinentální chorvatské oblasti Zagorje, přímo u termálního a léčivého bahenního pramene . Terme jsou obklopeny zelenou, kopcovitou krajinou a leží jen 40 kilometrů severně od Záhřebu. Toto místo je vhodně nejen pro relaxační pobyt v termálech, ale i jako místo k zastavení a relaxaci na cestě do přímořských destinací
  PŘÍJEZD AUTEM
  46.066081N,15.783742E
  PROGRAMOVÝ POBYT č.1
  REKREAČNÍ POBYT ( min. 2 noci, nástup libovolný) Cena zahrnuje: - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Classic nebo Double Premium dle zvoleného počtu nocí - polopenze formou bufetu, - v TOP termínech neomezená konzumace nealko nápojů v poledne nebo k večeři - povinný příplatek. (2.- 9.1./18.-6.3./ 15.-18.4./22.4.- 2.5./18.6.- 5.9./ 28.10.- 6.11./ 8.-11.12./ 23. - 31.12.2022) BONUSY ZDARMA: - volný vstup do bazénů v areálu Vodní planeta v Terme Tuhelj - 1x volný vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Classic - neomezený vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Premium - volný vstup do bzénů wellness centra Termalija a termálního parku Aqualuna v Terme Olimia, cca 28 km. - »wellness taška« (taška s županem a další ručník) - vodní aerobik, ranní cvičení, - volný vstup do fitness, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, - Animační program v „mini klubu“ pro děti, - Přístup k internetu zdarma (WLAN).
  PROGRAMOVÝ POBYT č.2
  ZVÝHODNĚNÝ RELAXAČNÍ POBYT na 5 NOCÍ ( 6 dní/5 nocí, nástupní den libovolný) - 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu classic nebo double premium, - 5x polopenze formou bufetu, - v TOP termínech neomezená konzumace nealko nápojů v poledne nebo k večeři - povinný příplatek. (2.- 9.1./18.-6.3./ 15.-18.4./22.4.- 2.5./18.6.- 5.9./ 28.10.- 6.11./ 8.-11.12./ 23. - 31.12.2022) BONUSY ZDARMA: - volný vstup do bazénů v areálu Vodní planeta v Terme Tuhelj, - 1x volný vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Classic - neomezený vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Premium - volný vstup do bazénů wellness centra Termalija a termálního parku Aqualuna v Terme Olimia, cca 28 km. - »wellness taška« (taška s županem a další ručník) - vodní aerobik, ranní cvičení, - volný vstup do fitness, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, - Animační program v „mini klubu“ pro děti, - Přístup k internetu zdarma (WLAN).
  PROGRAMOVÝ POBYT č.3
  ZVÝHODNĚNÝ RELAXAČNÍ POBYT na 7 NOCÍ (8 dní/7 nocí, nástupní den libovolný) - 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu classic nebo double premium, - 7x polopenze formou bufetu, - v TOP termínech neomezená konzumace nealko nápojů k večeři - povinný příplatek. (2.- 9.1./18.-6.3./ 15.-18.4./22.4.- 2.5./18.6.- 5.9./ 28.10.- 6.11./ 8.-11.12./ 23. - 31.12.2022) BONUSY ZDARMA: - volný vstup do bazénů v areálu Vodní planeta v Terme Tuhelj, - 1x volný vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Classic - neomezený vstup do saunového světa pro ubytované v pokoji Premium - volný vstup do bazénů wellness centra Termalija a termálního parku Aqualuna v Terme Olimia, cca 28 km. - »wellness taška« (taška s županem a další ručník) - vodní aerobik, ranní cvičení, - volný vstup do fitness, - denní program plný sportovních aktivit, kulturních akcí a zábavy, - Animační program v „mini klubu“ pro děti, - Přístup k internetu zdarma (WLAN).
  PROGRAMOVÝ POBYT č.4
  ZASTAVTE SE A RELAXUJTE NA SVÉ CESTĚ ( pobyt možný od 1 noci, nástup libovolný) - pobyt možný v termínu 5.5. - 30.11.2022 - ubytování ve zvolené kategorii pokoje (Classic nebo Premium) dle zvoleného počtu nocí - rozmanitá snídaně formou bufetu WELL - domácí večeře s bohatým výběrem národních a místních specialit, s nabídkou zdravých potravin a speciálně připravených pokrmů s úpravou přímo před hosty V termínu 18.6. - 5.9. a 28.10. - 6.11.2022 - All inklusiv Light - lehký snack oběd formou bufetu BONUSY ZDARMA: - Neomezené koupání v bazénech areálu Vodní Planeta - Koupání ve vodním parku Termalija v Terme Olimia - cca 28 km,Slovinsko - Neomezené využití fitness - Zábavní program WELL - Noční koupání v sobotu - WiFi zdarma v celém hotelu SPECIÁLNÍ NABÍDKA: AŽ 2 DĚTI ZDARMA 1 dítě do 4,99 let a 1 dítě do 11,99 let v pokoji se 2 dospělými .
  CELKOVÁ KAPACITA
  Celkem 264 dvoulůžkových pokojů 126 pokojů se nachází v nově postavených budovách. Dalších 138 pokojů ve starší části hotelu bylo zrekonstruováno.
  DÁLE PRO VÁS
  ZDARMA: Wi-Fi parkování vstup do fitness denní programy a sportovní aktivity dětské animační programy v hotelovém "mini klubu"
  REKREAČNÍ POPLATEK
  1,35 € / osoba / den
  AKČNÍ NABÍDKA
  CHORVATSKO JINAK - ZASTAVTE SE NA SVÉ CESTĚ
  URČITĚ OCENÍTE
  Proč Hotel WELL****? - zastavte se a relaxujte - dovolená v Chorvatsku jinak - 5000 m2 vodní plochy parku Vodní planeta - vlastní termální a bahenní pramen - relaxace na cestě do přímořské destinace

  Podobné zájezdy

  WELL - Terme Tuhelj - ZASTAVTE SE A RELAXUJTE NA SVÉ CESTĚ

  destinace: Chorvatsko, Vnitrozemí, Tuhelj

  termín:02.10. (Ne) - 03.10. (Po) 2022 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Polopenze

  WELL - Terme Tuhelj - ZASTAVTE SE A RELAXUJTE NA SVÉ CESTĚ
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...