Francie - Atlantik - REZIDENCE LES TERRASSES DE FORT BOYARD | Dovolená Campana 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223

REZIDENCE LES TERRASSES DE FORT BOYARD

Francie

Atlantik

Zájezd zakoupilo klientů
26 fotografií
23.10. - 30.10.2021
7 nocí dní
bez stravy
Vlastní
osoba od / zájezd 2 155
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

lednička/minibar na pokoji
venkovní bazén
pláž do 100 m
kuchyňský kout
WiFi zdarma
vícelůžkové pokoje (5 a více os.)
pláž

Popis

Poloha:

Rezidence se nachází v malé zátoce nedaleko Vaubanovy pevnosti, pouhých 40 metrů od pláže, v klidném prostředí uprostřed zeleně. Dvě budovy s romantickou fasádou a slunečními terasami obklopují bazén, z bytů ve vyšších patrech se otevírá nezapomenutelný výhled na oceán a ostrovy Aix a Oléron. Centrum městečka Fouras s obchody a restauracemi je vzdáleno 350 metrů. V blízké ulici La Halle se pravidelně pořádají trhy. 

Vybavení:

Recepce, výtahy, bazén se sluneční terasou a lehátky (květen - září), dětský bazén, prádelna, venkovní parkoviště zdarma, kryté parkoviště (30 EUR/týden).

Ubytování:

Byty s kuchyňským koutem (lednice, el. sporák, mikrovlnná trouba, myčka). Koupelna a WC, TV (zdarma), WiFi (zdarma). Dispozice jednotlivých bytů je přizpůsobena architektuře budovy, proto nejsou všechny stejné. Většina bytů má balkón nebo terasu se zahradním nábytkem. Některé byty poskytují výhled na moře nebo bazén. STU 2/3: obytná část s pohovkou, kabina s palandou. 2P4: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice. 2P5: obytná část s pohovkou nebo rozkládací pohovkou, kabina s palandou, mezanin s jedním nebo dvěma lůžky. 3P6: obytná část s rozkládací pohovkou, dvě dvojlůžkové ložnice. 3P7/8: apartmá s výhledem na moře nebo na bazén - obytná část s rozkládací pohovkou, dvě dvojlůžkové ložnice mezanin se dvěma lůžky.

Stravování:

Vlastní.

V ceně:

Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence. Pobyt: od soboty do soboty.

Slevy:

SPECIÁLNÍ AKCE: SLEVA 15% při dvoutýdenním pobytu v období do 17.07. a od 28.08.  Slevy za včasný nákup  (z ceny ubytování): SLEVA 5% při zakoupení do 31.01.
SLEVA 3% při zakoupení do 29.02.
  Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.  Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody

Příplatky:

POVINNÉ: Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost, plat. karta). Místní poplatky: cca 21 EUR/os./týden (nad 18 let). NEPOVINNÉ: Ložní prádlo: 13 EUR/os./týden. Ručníky: 9 EUR/os./týden. Dětská postýlka: 30 EUR/týden. Domácí zvíře: 60 EUR/týden. Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu od 69-79 EUR. Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Osoby starší 13 let platí pobytovou taxu cca 8,5 EUR/os./týden. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 300 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. 

Doprava:

Vlastní.

Cestujete-li do Francie vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě v Německu, Švýcarsku, Rakousku či ve Francii - místo dle Vašeho přání (jezero Garda, Strassbourg, Lyon, Dijon..... dle zadání). Cena: od 750 Kč/os./noc v hotelu v pokoji s vlastním příslušenstvím, bez snídaně (+120 Kč/os.).
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Francie - Atlantik

Destinace - Popis

FOURAS
Městečko Fouras se nachází na pobřeží Atlantického oceánu. Výběžek je obklopen pěti ostrovy, z nichž nejznámější je ten, na němž stojí pevnost Fort Boyard. V místním přístavu si můžete zakoupit okružní jízdu a kochat se nádherou okolní krajiny. Fouras je rájem pro opravdové dobrodruhy, toužící poznat tento jedinečný kout Francie, tak odlišný od turistických letovisek v jižní části země. Pět kouzelných písčitých pláží se vine v délce 4 kilometrů mezi nádhernými přístavy a parky plnými zeleně, jimž dominuje pevnost Vauban. Městečko je také vyhlášeným balneologickým centrem, je zde pestrá nabídka vodních i klasických sportů, v okolí jsou upravené cyklostezky, místní turistické centrum nabízí bohatý výběr výletů.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme