Francie - Korsika - HOTEL A REZIDENCE STELLA MARINA | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

HOTEL A REZIDENCE STELLA MARINA

Francie

Korsika

Zájezd zakoupilo klientů
21 fotografií
26.9. - 3.10.2020
7 nocí dní
bez stravy
Vlastní
osoba od / zájezd 8 200
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

lednička/minibar na pokoji
venkovní bazén
klimatizované pokoje
pláž do 300 m
kuchyňský kout
WiFi zdarma
pláž

Popis

Poloha:

Rezidence Stella Marina leží v klidném prostředí, 300 m od pláže Bussaglia, jedné z nejkrásnějších oblázkových pláží zálivu Porto. Tato pláž patří do chráněné oblasti národního parku Korsiky. Město Porto je vzdáleno 5 km. 

Vybavení:

Recepce, WiFi (zdarma), restaurace s terasou, bazén se sluneční terasou a lehátky, parkoviště (zdarma).

Ubytování:

STU 2/3: klimatizovaná garsoniéra s kuchyňským koutem (el. sporák, lednice, mikrovlnná trouba). Koupelna a WC, fén, telefon, TV, terasa se zahradním nábytkem. Obytná část s dvojlůžkem, možnost přistýlky. Celkem 12 studií.

Stravování:

Vlastní. Možnost zajištění polopenze (kontinentální snídaně, večeře servírované menu).

V ceně:

Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence.
Pobyt: možnost libovolných nástupů.

Příplatky:

POVINNÉ:
Kauce (vratná jistina): 90 EUR/byt (hotovost, plat. karta).
Místní poplatky: 46 Kč/os./den (platba v CK).

NEPOVINNÉ:
Přistýlka: 4.740 Kč/týden.
Ložní prádlo: 25 EUR/os./týden.
Dětská postýlka: 56 EUR/týden.
Domácí zvíře: zdarma.
Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 40 EUR.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Program:

K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 90 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. 

Doprava:

Vlastní.

Současně s pobytem pro vás zajistíme trajektové lístky na ostrov Korsika. Ceny trajektů závisí na datu rezervace, obecně platí, že nejlevnější jízdenku získáte při co nejvčasnější rezervaci. Ceny jsou pohyblivé dle aktuálního kurzu EUR a obsazenosti lodi. Zajišťujeme lístky od společností Moby Lines a Corsica Ferries. Nejvýhodnější a nejkratší trasa je Livorno - Bastia (4 hod.). Pro kalkulaci potřebujeme znát termín pobytu, typ a rozměry auta (délka, výška, šířka), počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, zda požadujeme rezervaci kabiny. Pro objednávku je nutné doplnit celá jména všech cestujících, jejich data narozením čísla cestovních dokladů, SPZ vozu. Na trajektové lístky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené jízdenky lze měnit a stornovat dle podmínek přepravní společnosti. Trajektový lístek obdrží cestující současně s informacemi k pobytu, tj. cca 7 dnů před odjezdem.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Francie - Korsika

Popis letoviska:

KORSIKA
Tento ostrov plný kontrastů si právem zaslouží svůj přívlastek „ostrov krásy“. Leží v srdci západního Středomoří, zhruba 170 km od pobřeží Francie a 80 km od italských břehů. Korsika přitahuje divokými soutěskami a malebnými zátokami na západě a nádhernými plážemi na východním pobřeží. Za návštěvu stojí čarokrásná městečka s charakteristickou starobylou atmosférou a také vyhlášené Bonifacio, které je díky svým bělostným útesům řazeno mezi největší pozoruhodnosti Evropy.

PORTO
Jen málokteré místo na ostrově má takovou scenérii jako město Porto. Leží přímo na břehu moře a je sevřeno mezi vysokými horami. Je rozděleno na dvě části přístavem, kde najdete obchůdky, kavárny a restaurace. Zvláště při západu slunce jsou jejich terasy hojně využívány, protože celé moře a okolní načervenalé granitové skály jako by hořely.
Město je ideálním výchozím místem do soutěsky Spelunca, do města Piana a bizardních skalních útvarů Calanche de Piana, do přírodní rezervace Scandola, která je na seznamu Unesco, do vesnice Girolata nebo na známé pláže Ficajola a d´Arone.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme