Francie - Korsika - OLMUCCIO CLUB | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

OLMUCCIO CLUB

Francie

Korsika

Zájezd zakoupilo klientů
21 fotografií
26.9. - 3.10.2020
7 nocí dní
bez stravy
Vlastní
osoba od / zájezd 3 630
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

lednička/minibar na pokoji
klimatizované pokoje
pláž do 300 m
kuchyňský kout
WiFi zdarma
vícelůžkové pokoje (5 a více os.)
pláž

Popis

Poloha:

Bungalovy Olmuccio Club jsou vzdáleny 5 km od městečka Sainte Lucie Porto Vecchio. Obklopuje je zelený park, od písčité pláže jsou vzdáleny 300-500 metrů.

Vybavení:

Recepce, WiFi (zdarma), restaurace s grilem, pizzerií a barem (červenec-srpen), bazén se sluneční terasou a lehátky, minigolf, stolní tenis, hřiště na pétanque a plážový volejbal, prádelna, parkoviště.

Ubytování:

Klimatizované bungalovy s kompletně vybavenou kuchyňkou (el. sporák, lednice, myčka s výjimkou 2P6). Koupelna a WC, SAT/TV, terasa s grilem a zahradním nábytkem. Některé byty mají vlastní zahradu.
2P4: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice.
2P4 zahrada: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice.
2P6: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice, mezanin se dvěma lůžky.
3P6: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice, mezanin se dvěma lůžky.
3P6 zahrada: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice, mezanin se dvěma lůžky.

Stravování:

Bez stravování. Možnost zajištění snídaní (10 EUR/os./den, 7 EUR/dítě do 10 let/den.

V ceně:

Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, místní poplatky, závěrečný úklid vyjma kuchyně (provádí klient), telefonická asistence.
Pobyt: možnost nástupu v libovolný den, min. 3 noci.

Slevy:

Slevy za včasný nákup  (z ceny ubytování):
Sleva 6% při zakoupení do 31.01. 
Sleva 4% při zakoupení do 29.02. 
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.
Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody

Příplatky:

POVINNÉ:
Kauce (vratná jistina): 200 EUR/byt (hotovost, plat. karta).

NEPOVINNÉ:
Snídaně: 10 EUR/os./den, děti do 10-ti let 7 EUR/dítě/den.
Dětská postýlka: 10 EUR/týden.
Zapůjčení elektrického grilu: 15 EUR/týden.
Domácí zvíře: nelze.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.

Povinné smluvní údaje

K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 200 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Doprava:

Vlastní.

Současně s pobytem pro vás zajistíme trajektové lístky na ostrov Korsika. Ceny trajektů závisí na datu rezervace, obecně platí, že nejlevnější jízdenku získáte při co nejvčasnější rezervaci. Ceny jsou pohyblivé dle aktuálního kurzu EUR a obsazenosti lodi. Zajišťujeme lístky od společností Moby Lines a Corsica Ferries. Nejvýhodnější a nejkratší trasa je Livorno - Bastia (4 hod.). Pro kalkulaci potřebujeme znát termín pobytu, typ a rozměry auta (délka, výška, šířka), počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, zda požadujeme rezervaci kabiny. Pro objednávku je nutné doplnit celá jména všech cestujících, jejich data narozením čísla cestovních dokladů, SPZ vozu. Na trajektové lístky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené jízdenky lze měnit a stornovat dle podmínek přepravní společnosti. Trajektový lístek obdrží cestující současně s informacemi k pobytu, tj. cca 7 dnů před odjezdem.


Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Francie - Korsika

Popis letoviska:

KORSIKA
Tento ostrov plný kontrastů si právem zaslouží svůj přívlastek „ostrov krásy“. Leží v srdci západního Středomoří, zhruba 170 km od pobřeží Francie a 80 km od italských břehů. Korsika přitahuje divokými soutěskami a malebnými zátokami na západě a nádhernými plážemi na východním pobřeží. Za návštěvu stojí čarokrásná městečka s charakteristickou starobylou atmosférou a také vyhlášené Bonifacio, které je díky svým bělostným útesům řazeno mezi největší pozoruhodnosti Evropy.

SAINTE LUCIE DE PORTO VECCHIO
Sainte Lucie de Porto Vecchio je malá vesnice na jihovýchodě Korsiky, 3 km od pobřeží. Větší a živější středisko Porto Vecchio, vzdálené 15 km, pochází ze 16. století. Bylo vybudováno na slaných močálech, které byly později odvodněny, aby se město mohlo dále rozvíjet. Staré centrum s úzkými uličkami si dodnes uchovalo svůj šarm pevnostního města a právem patří k nejnavštěvovanějším místům na ostrově. V okolí letoviska se nachází hned několik vyhlášených pláží - Pinarellu, Palombaggia, Santa Giulia a Rondinara.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme