Francie - Korsika - REZIDENCE LA VALLICELLA | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

REZIDENCE LA VALLICELLA

Francie

Korsika

Zájezd zakoupilo klientů
30 fotografií
Zvolený termín již bohužel není v naší nabídce. Prosím zvolte jiný termín.
Jiný termín
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

lednička/minibar na pokoji
venkovní bazén
služby delegáta
wellness
klimatizované pokoje
pláž do 300 m
pláž do 100 m
kuchyňský kout
vnitřní bazén
bazén se skluzavkami
pokoje pro handicapované
hotel na pláži
WiFi zdarma
vícelůžkové pokoje (5 a více os.)
pláž do 500 m
pláž do 200 m
pláž
pláž do 400 m

Popis

Poloha:

Rezidence La Vallicella leží přímo na břehu moře, 36 km jižně od Bastie a 20 km od letiště Poretta, v městečku Moriani - Plage. Jste uprostřed přírody, odkud můžete podnikat krásné procházky do blízkého okolí a do hor nebo se věnovat vodním sportům. Samozřejmě nesmíte opomenout navštívit přístavní město Bastia a jeho starý přístav, bývalé hlavní město Korsiky, Corte, nebo si udělat výlet do pohoří Castagniccia a Casinca, kde je největší kaštanový les na Korsice.

Vybavení:

Recepce, WiFi (zdarma), restaurace s krytou a nekrytou terasou, bar s občerstvením a zmrzlinou, venkovní bazén (15x20 m) se sluneční terasou a lehátky, dětské hřiště, hřiště na volejbal, stolní tenis, pétanque, kulečník. Každé ráno přijíždí do rezidence pekař s čerstvým pečivem. Centrum městečka Moriani - Plage s restauracemi, bary, kavárnami, butiky, obchody a sportovním vyžitím je vzdáleno 1 km.

Ubytování:

Byty s kuchyňským koutem (el. sporák, lednice). Koupelna a WC, SAT/TV, balkón nebo terasa se zahradním nábytkem.
VA4: max. 4 dospělé osoby, 150-250 metrů od pláže. Obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice.
VA4++: max. 4 dospělé osoby, 100 - 200 metrů od pláže. Obytná část, dvě dvojlůžkové ložnice (dvojlůžkem + 2 lůžka nebo palanda).
VA5: max. 4 dospělé osoby a 1 dítě do 10-ti let, 150 - 350 metrů od pláže. Obytná část se dvěma pohovkami a výsuvným lůžkem, dvojlůžková ložnice.
VA6: max. 6 dospělých osob, 100 - 350 metrů od pláže. Obytná část s rozkládací pohovkou, dvě dvojlůžkové ložnice.

Stravování:

Vlastní. Možnost zajištění snídaní (chleba, máslo, marmeláda, croissant, jogurt, ovoce, šunka, sýr, cereálie, teplé nápoje, pomerančový džus), večeří nebo polopenze. Snídaně formou jednoduchého bufetu, večeře servírované menu.

V ceně:

Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřebu vody a elektřiny, TV/SAT, Wifi připojení, vstup do bazénu, dětské hřiště, parkoviště, telefonická asistence.
Pobyt: v období 04.07.-05.09. od soboty do soboty, v ostatních termínech možnost nástupu v libovolný den, min. 4 noci.

Slevy:

Slevy za včasný nákup  (z ceny ubytování):
Sleva 6% při zakoupení do 31.01.
Sleva 4% při zakoupení do 29.02. 
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.
Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody

Příplatky:

POVINNÉ:
Kauce (vratná jistina): 150 EUR/byt (hotovost).
Místní poplatky: cca 0,50 EUR/os./den (nad 14 let).
Úklid (kromě kuchyně): 40 EUR.

NEPOVINNÉ:
Plážový servis (slunečník a 2 lehátka): 60 EUR/týden.
Ložní prádlo a ručníky: 15 EUR/os./týden.
Domácí zvíře: 40 EUR/týden.
Zapůjčení dětské postýlky: ZDARMA (nutné předem rezervovat)
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Osoby starší 14 let platí pobytovou taxu cca 0,50 EUR/os./den. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 150 EUR/byt a úklid (kromě kuchyně) 40 EUR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Doprava:

Vlastní.

Současně s pobytem pro vás zajistíme trajektové lístky na ostrov Korsika. Ceny trajektů závisí na datu rezervace, obecně platí, že nejlevnější jízdenku získáte při co nejvčasnější rezervaci. Ceny jsou pohyblivé dle aktuálního kurzu EUR a obsazenosti lodi. Zajišťujeme lístky od společností Moby Lines a Corsica Ferries. Nejvýhodnější a nejkratší trasa je Livorno - Bastia (4 hod.). Pro kalkulaci potřebujeme znát termín pobytu, typ a rozměry auta (délka, výška, šířka), počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, zda požadujeme rezervaci kabiny. Pro objednávku je nutné doplnit celá jména všech cestujících, jejich data narozením čísla cestovních dokladů, SPZ vozu. Na trajektové lístky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené jízdenky lze měnit a stornovat dle podmínek přepravní společnosti. Trajektový lístek obdrží cestující současně s informacemi k pobytu, tj. cca 7 dnů před odjezdem. 

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Francie - Korsika

Destinace - Popis

KORSIKA
Tento ostrov plný kontrastů si právem zaslouží svůj přívlastek „ostrov krásy“. Leží v srdci západního Středomoří, zhruba 170 km od pobřeží Francie a 80 km od italských břehů. Korsika přitahuje divokými soutěskami a malebnými zátokami na západě a nádhernými plážemi na východním pobřeží. Za návštěvu stojí čarokrásná městečka s charakteristickou starobylou atmosférou a také vyhlášené Bonifacio, které je díky svým bělostným útesům řazeno mezi největší pozoruhodnosti Evropy.

MORIANI PLAGE Lázeňské letovisko leží 36 km jižně od Bastie a 20 km od letiště Poretta. V roce 1815, v předvečer vyhlášení Stodenního císařství, zde strávil noc Napoleon při svém útěku z ostrova Elba. Městečko je ideálním výchozím místem pro poznání celého ostrova.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme