Francie - Korsika - REZIDENCE PUNTA PALIAGI | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

REZIDENCE PUNTA PALIAGI

Francie

Korsika

Zájezd zakoupilo klientů
12 fotografií
19.9. - 26.9.2020
7 nocí dní
bez stravy
Vlastní
osoba od / zájezd 2 930
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

lednička/minibar na pokoji
venkovní bazén
kuchyňský kout
hotel na pláži
WiFi zdarma
pláž

Popis

Poloha:

Rezidence Punta Paliagi leží přímo na břehu moře v zálivu Liscia, 20 km od Ajaccia, hlavního města Korsiky. Obklopuje ji soukromý park o rozloze 85 hektarů. Rezidence disponuje 33 apartmány pro 2 - 4 osoby. Pláž je zde oblázková.

Vybavení:

Recepce, WiFi (zdarma), bar, bazén se sluneční terasou a lehátky, tenisový kurt (10 EUR/hod., zapůjčení tenisových raket a míčků za poplatek 12 EUR/půjčení), 3 venkovní grily, venkovní parkoviště zdarma.

Ubytování:

Byty s kuchyňským koutem (varná indukční deska, lednice, myčka, kávovar). Koupelna a WC, balkón nebo terasa se zahradním nábytkem. Všechny byty mají výhled na moře.
APT 2: garsoniéra se dvěma lůžky.
APT 2/4: obytná část se dvěma lůžky, dvojlůžková ložnice. Možnost přistýlky pro dítě do 12 let.

Stravování:

Bez stravování.
Možnost zajištění snídaní: kontinentální 9,50 EUR/os./den (káva, čokoláda nebo čaj, croissant, ovocný džus) nebo "vylepšená" 12,50 EUR/os./den (káva, čokoláda nebo čaj, croissant, ovocný džus, jogurt, chléb, máslo, marmeláda, vajíčka).

V ceně:

V ceně: týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence.
Pobyt: v období 01.08.-05.09. od soboty do soboty, v ostatních termínech možnost nástupu v libovolný den.

Slevy:

Slevy za včasný nákup  (z ceny ubytování):
Sleva 6% při zakoupení do 31.01. 
Sleva 4% při zakoupení do 29.02. 
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.
Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody

Příplatky:

POVINNÉ:
Kauce (vratná jistina): 200 EUR/byt (hotovost).
Místní poplatky: cca 1 EUR/os./den.
Úklid (kromě kuchyně): cca 35 EUR.

NEPOVINNÉ:
Ložní prádlo: 12 EUR/os./výměna.
Ručníky (2 ks): 12 EUR/os./výměna.
Dětská souprava (postýlka, povlečení, židlička, vanička): 35 EUR/týden.
Domácí zvíře: 50 EUR/týden.
Pojištění: za příplatek viz www.campana.cz/pojisteni.

Povinné smluvní údaje

K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 200 EUR/byt, pobytová taxa cca 1 EUR/os./den a úklid cca 35 EUR (kromě kuchyně, uklízí klient). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Doprava:

Vlastní.

Současně s pobytem pro vás zajistíme trajektové lístky na ostrov Korsika. Ceny trajektů závisí na datu rezervace, obecně platí, že nejlevnější jízdenku získáte při co nejvčasnější rezervaci. Ceny jsou pohyblivé dle aktuálního kurzu EUR a obsazenosti lodi.
Zajišťujeme lístky od společností Moby Lines a Corsica Ferries. Nejvýhodnější a nejkratší trasa je Livorno - Bastia (4 hod.). Pro kalkulaci potřebujeme znát termín pobytu, typ a rozměry auta (délka, výška, šířka), počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, zda požadujete rezervaci kabiny. Pro objednávku je nutné doplnit celá jména všech osob, data narození, čísla cestovních dokladů, SPZ vozu. Na trajektové lístky se vztahují tyto obchodní podmínky: na objednané jízdenky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené jízdenky lze měnit a stornovat dle podmínek přepravní společnosti. Trajektový lístek obdrží cestující současně s informacemi k pobytu, tj. cca 7 dnů před odjezdem.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Francie - Korsika

Popis letoviska:

KORSIKA
Tento ostrov plný kontrastů si právem zaslouží svůj přívlastek „ostrov krásy“. Leží v srdci západního Středomoří, zhruba 170 km od pobřeží Francie a 80 km od italských břehů. Korsika přitahuje divokými soutěskami a malebnými zátokami na západě a nádhernými plážemi na východním pobřeží. Za návštěvu stojí čarokrásná městečka s charakteristickou starobylou atmosférou a také vyhlášené Bonifacio, které je díky svým bělostným útesům řazeno mezi největší pozoruhodnosti Evropy.

ZÁLIV LISCIA
Záliv Liscia je ideálním výchozím místem pro návštěvu Ajaccia, hlavního města Korsiky, které je vzdálené pouhých 20 km . V Ajacciu můžete navštívit muzeum a rodný dům Napoleona nebo muzeum Fesch. Na jihozápadním pobřeží také najdete překrásné pláže, ve vnitrozemí ostrova pak malebné vesničky a nádhernou přírodu korsického národního parku. Rodiny s dětmi využijí centrum zábavy a vodních radovánek, blízký aqua park, který leží mezi městy Ajaccio a Porticcio.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme