Francie - Poznávací zájezdy - KOUZELNÁ PROVENCE | Dovolená Campana 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223

KOUZELNÁ PROVENCE

Francie

Poznávací zájezdy

Zájezd zakoupilo klientů
27 fotografií
27.8. - 5.9.2021
9 nocí / 10 dní
bez stravy
Autokarem
27. srpna 2021 (pá) Francie 16:00 11:00

Časy odjezdů jsou uvedeny v lokálním čase, jsou pouze orientační a budou upřesněny před Vaším odjezdem.

Nástupní stanice

Praha

Výstupní stanice

Giens
5. září 2021 (ne) Francie 00:00 11:00

Časy odjezdů jsou uvedeny v lokálním čase, jsou pouze orientační a budou upřesněny před Vaším odjezdem.

Nástupní stanice

Giens

Výstupní stanice

Praha
osoba od / zájezd 9 990
Popis Termíny Destinace a mapa Program Hodnocení

Služby v ceně

český delegát v místě
český průvodce

Vybavení hotelu

lednička/minibar na pokoji
kuchyňský kout
pláž
pláž do 400 m

Popis

HYERES - PORT GRIMAUD - ST. TROPEZ - VERDON - THORONET

NOVÉ VÝLETY, MOŽNOST ZAPŮJČENÍ KOLA A ABSOLVOVÁNÍ NĚKTERÝCH VÝLETŮ NA KOLE (zájezd se jede souběžně se zájezdem Krásy Provence na kole) 

Nástupní

Ubytování:

Ubytování v mobilhomu v kempu na poloostrově Giens, hvězdicový zájezd - ubytování po celou dobu na jednom místě, 400 m od moře a pláže.

Stravování:

Vlastní.

V ceně:

Doprava autobusem, 7x nocleh v mobilhomech - doobsazení (2 oddělené dvojlůžkové ložnice, společná obývací kuchyně, koupelna, WC, terasa), průvodce CK, zákonné pojištění dle zákona 159/99 Sb.

Slevy:

5. osoba v MBH:  - 600 Kč.
Sleva z dopravy při spojení 2 týdenních poznávacích/pobytových/sportovních programů:  -2.000 Kč.

Slevy za včasný nákup:
Sleva 5% při zakoupení do 31.01. 
Sleva 3% při zakoupení do 29.02. 
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. 

Příplatky:

POVINNÉ:
Vratná kauce: 50 EUR/os. (hotovost).
Místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden.

NEPOVINNÉ:
Lodní lístek na Porquerolles: 19,50 EUR/os.
1/1 pokoj v MBH: 2.300 Kč.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.

Povinné smluvní údaje

Minimální počet účastníků: 32. Služby českého průvodce jsou garantovány po celou dobu zájezdu. Osoby starší 18 let platí pobytovou taxu cca 5 EUR/týden. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 50 EUR/osoba. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby je nutný minimální počet 32 účastníků. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Poznámka:

Minimální počet účastníků: 32. Doporučené kapesné: 70 EUR.

Doprava:

Autobusová.
Nástupní místa: Praha (cca 16:00 hod.), Beroun, Žebrák, Plzeň.
Svozová místa (min. počet 6 osob) – zdarma: Klatovy, Přeštice, Kdyně, Domažlice, Liberec, Jablonec n./N., Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav.
350 Kč: Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Jihlava, Humpolec, Brno.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Francie - Poznávací zájezdy

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. den: odjezd z ČR odpoledne.

2. den: odpoledne příjezd do Giens, ubytování. Nocleh.

3. den: ráno možnost individuální návštěvy bleších trhů v Hyères. Odpoledne procházka do romantické vesničky Giens, která si ještě stále zachovala svůj původní provensálský ráz. Zdolání části pobřežní stezky Sentier Littoral. Možnost pokračovat individuálně procházkou po útesech okolo poloostrova s možností koupání, případně zapůjčení kajaků či paddleboardů a obeplutí poloostrova s návštěvou malých pláží ve skalách. Nocleh.

4. den: dopoledne odjezd do Port Grimaud, „francouzských Benátek“, jehož dopravní síť tvoří převážně uměle vytvořené kanály s kotvícími loďkami. Krátká procházka městečkem, možnost projížďky lodičkou po kanálech, posezení v jedné z místních kaváren u sklenky pastisu nebo vystoupat na věž kostela Sv. Františka z Assissi a pokochat se krásným výhledem na celé městečko. Poté přejezd do proslulého St. Tropez, procházka městem do přístavu, kolem budovy četnické stanice s nově otevřeným muzeem historie četnictva až k citadele. Možnost návštěvy muzea, galerie Annonciade či starobylé citadely. Poté přejezd malebnou provensálskou krajinou do vesničky Collobrieres, známé pěstováním a zpracováním jedlých kaštanů. Procházka po vesničce a ochutnávka produktů z kaštanů. Nocleh.

5. den: dopoledne volno, možnost návštěvy tradičního provensálského trhu v Giens. Nabídka místních produktů, jako jsou olivy, tapenády, čerstvé ryby a plody moře, víno nebo ovoce, vás ohromí a dýchne na vás vůní Provence. Odpoledne výlet do Hyères, města „tisíce palem“ a klimatických lázní. Vyhlídka od kostela Notre Dame de la Consolation či od zříceniny hradu na poloostrov Giens je dechberoucí, procházky středověkými uličkami kolem náměstí Place Masillon vás pohladí po duši, zahrady Sv. Kláry poučí o rozmanitosti exotických rostlin Návštěva parku Olbius Riquier, rozlehlé zahrady s jezírky, kde najdete mnoho exotických druhů rostlin i živočichů, sbírku palem, bambusů a sukulentů. Nocleh.

6. den: odjezd brzy ráno. Dopoledne návštěva parfumérie Fragonard v Grasse, prohlídka muzea parfémů a výklad technologie výroby, možnost nákupu voňavého suvenýru. Přejezd do kaňonu Verdon, jednoho z nejhlubších v Evropě, který se táhne nad řekou Verdon v délce 21 km od městečka Castellanne přes malebnou vesničku Aiguines až k jezeru Sv. Kříže. Čeká vás malebná vyhlídková jízda po jeho levém břehu s mnoha vyhlídkami, mosty a tunely. Strmé stěny kaňonu jsou v nejužších místech vzdáleny pouhých 6 m a místy dosahuje hloubky až 700 m. Na konci vás čeká výborná zmrzlina ve vesničce Auguines a poté příjemný odpočinek na pláži u jezera, koupání v tyrkysově modré vodě nebo projížďka po jezeře na šlapadle či kánoi. Před zpátečním odjezdem navštívíme půvabnou hrnčířskou vesničku Moustiers Ste. Marie, nad níž je ve výšce na řetězu zavěšené zlaté slunce. Nocleh.

7. den: celodenní výlet do kláštera Thoronet, velice dobře zachovalého románského opatství z 12. století (prohlídka s průvodcem). Po cestě zpět zastávka v Château de l´Aumerade, tradičním rodinném vinařství, které již v 16. století dodávalo víno na dvůr Jindřicha IV. Navarrského. Možnost ochutnávky vín a návštěvy muzea sontonů, typických provensálských figurek. Po cestě zpět zastávka v malebné provensálské vesničce Pierrefeu du Var. Nocleh.

8. den: volný program, možnost půjčení lodí či paddleboardů a projížďka kolem ostrova. Fakultativně (bez průvodce) výlet lodí na stále zelený ostrov Porquerolles, kam odjíždějí lodě z přístavu Tour Fondue. Navštívíte zde pevnost Sv. Agáty, maják, úchvatné písčité pláže v zátokách, které patří k nejkrásnějším v Evropě. Možnost zapůjčení kola a okružní cesta po ostrově. Nocleh.

9. den: odjezd z Giens.

10. den: návrat do ČR dopoledne.

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme