Francie - Provence - REZIDENCE CAESAR DOMUS | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

REZIDENCE CAESAR DOMUS

Francie

Provence

Zájezd zakoupilo klientů
12 fotografií
Zvolený termín již bohužel není v naší nabídce. Prosím zvolte jiný termín.
Jiný termín
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

lednička/minibar na pokoji
venkovní bazén
kuchyňský kout
WiFi zdarma
vícelůžkové pokoje (5 a více os.)
pláž
pláž do 400 m

Popis

Poloha:

Dvoupatrová rezidence se nachází v parku o rozloze 2 ha v rezidenční čtvrti při vjezdu do St. Tropez. Do centra dojdete za 15 min. Menší písčitá pláž je vzdálena 400 m, větší pláž Bouillabaisse je 800 m od rezidence. Další pláže Tropicana, Tahiti Plage a nejkrásnější Pampelonne se nacházejí na druhé straně výběžku a jsou dostupné autem za cca 10 minut. 

Vybavení:

Recepce, WiFi (20 EUR/týden), výtahy, bazén se sluneční terasou a lehátky (duben-září), tenisové kurty (zdarma, nutná rezervace), prádelna, venkovní uzavřené parkoviště (zdarma).

Ubytování:

Byty s kuchyňským koutem (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, v apartmá navíc myčka). Koupelna a WC, telefonem, TV (42 EUR/týden), balkón nebo malá terasa se zahradním nábytkem. STU 4: obytná část s rozkládací pohovkou, kabina s palandou. 2P6: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice, kabina s palandou.

Stravování:

Vlastní.

V ceně:

Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, ložní prádlo, telefonická asistence. Pobyt: od soboty do soboty. V období do 06.07. a od 28.09. možnost nástupu v libovolný den a možnost zkrácených pobytů, min. 3 noci.

Slevy:

SPECIÁLNÍ AKCE:
SLEVA 20% při dvou a vícetýdenním pobytu.


Slevy za včasný nákup  (z ceny ubytování):
Sleva 15% při zakoupení týdenního pobytu do 31.01. pro pobyty duben-květen.
SLEVA 15% při zakoupení týdenního pobytu do 16.03. pro pobyty červen - říjen
 (neplatí pro pobyty v období 11.07. - 29.08., nelze kombinovat se slevou za dvoutýdenní pobyt).

Sleva 6% při zakoupení do 31.01. 
Sleva 4% při zakoupení do 29.02. 
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. 
Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody

Příplatky:

POVINNÉ: Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost, platební karta). Místní poplatky: cca 10 EUR/os./týden (nad 18 let). NEPOVINNÉ: Ručníky: 8 EUR/os./týden. Dětská postýlka: 25 EUR/týden. Domácí zvíře: 60 EUR/týden. Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 60-65 EUR. Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.

Povinné smluvní údaje

K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Osoby starší 18 let platí pobytovou taxu cca 10 EUR/os./týden. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 300 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Doprava:

Vlastní. 
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Francie - Provence

Popis letoviska:

ZÁTOKA SAINT TROPEZ - GASSIN
Nikde jinde na Azurovém pobřeží není kouzlo pobřežní krásy tak markantní jako právě zde. Historická vesnička Gassin, ležící na kopci 200 m nad Saint Tropez, si dodnes uchovala svůj typický provensálský ráz. Spletité uličky jsou propojené schodišti, kolem kostela a středověké pevnosti se choulí kamenné domy. Z náměstí Barris se otevírá kouzelný výhled na záliv Saint Tropez a zátoku Cavalaire.


Blízké věhlasné letovisko Saint Tropez se může chlubit velkým přívalem turistů. Původně běžné přímořské městečko bývalo plné rybářů, to už dnes ale není dávno pravda. Proměna města začala nejdříve s příchodem post-impresionistů na konci 19. století, velký zlom pak bylo natáčení filmu „A bůh stvořil ženu“ s mladičkou Brigitte Bardot. Pro Čechy je samozřejmě letovisko známé díky filmu „Četník ze St. Tropez“ a jeho pokračování. A tak není divu, že každý turista se bez zaváhání žene k četnické stanici, která ovšem už dávno není funkční. V roce 2016 byla budova otevřena turistům jako muzeum těchto slavných postav a filmů.

Díky filmařům se město stalo slavným a začalo vzkvétat, stalo se místem, kde se potkávají bohatí a slavní. Dnes kotví v přístavu luxusní jachty, výletní lodě nabízejí výlety kolem poloostrova. Největší pýchou a radostí St. Tropez je bílá nekonečná písčitá pláž. Nejpopulárnější pláže jsou Tahiti, Stéphano forever, Les Clubs 55 a Key West Beach. Ve vzdálenosti 15 km, na poloostrově se nachází pláž de l'Escalet, kam se dá dojít pouze pěšky, zato vám tato pláž poskytne jedinečné soukromí.

Při pobytu zde si udělejte čas i na muzea a památky. Za návštěvu stojí Citadela z 16. století, opevnění nad přístavem ze 17. století s uměleckými a cestovatelskými výstavami či galerie Annonciade s fauvistickými a impresionistickými malbami z Riviéry.

Je jedno, jestli se sem dostanete soukromou jachtou, autem, autobusem nebo pěšky s batůžkem na zádech, místní pozlátko a bezstarostná atmosféra je nakažlivá pro všechny a vskutku jedinečná.

Destinace - Popis

Provence - to jsou teplé slunečné paprsky, azurově průzračné moře i starobylé uličky vonící bylinami z balkónů i obchodů s kořením. Regionálním pokrmům z mořských ryb a jehněčího masa dodávají chuť a vůni růžový česnek, černé olivy, artyčoky a houby, i směs rozmarýnu a tymiánu. Přivoňte si a ochutnejte s námi.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme