Francie - Provence - REZIDENCE LE CLOS BONAVENTURE | Dovolená Campana 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223

REZIDENCE LE CLOS BONAVENTURE

Francie

Provence

Zájezd zakoupilo klientů
12 fotografií
23.10. - 30.10.2021
7 nocí dní
bez stravy
Vlastní
osoba od / zájezd 3 606
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Popis

Poloha:

Rezidence se nachází v parku v rezidenční čtvrti při vjezdu do St. Tropez. Do centra dojdete za 10 min. Menší písčitá pláž je vzdálena 350 m, větší pláž Bouillabaisse je 500 m od rezidence. Další pláže Tropicana, Tahiti Plage a nejkrásnější Pampelonne se nacházejí na druhé straně výběžku a jsou dostupné autem za cca 10 minut.

Vybavení:

Recepce, WiFi (20 EUR/týden), bazén se sluneční terasou a lehátky (duben - září), vířivka, dětský bazén, prádelna, venkovní parkoviště (zdarma).

Ubytování:

Klimatizované byty a vilky s kompletně vybavenou kuchyňkou (varná deska, lednice, trouba, myčka), s koupelnou (sprcha s masážními tryskami), WC, TV, balkónem nebo terasou se zahradním nábytkem. 2P5: apartmá o rozloze 38 m2 – obytná kuchyně s dvojlůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, oddělená ložnice s dvojlůžkem. 3P6: apartmá v přízemí o rozloze 55 m2 – obytná kuchyně s dvojlůžkem, dvě oddělené ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky. VILLA 6: obytná kuchyně s dvojlůžkem, dvě oddělené ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky. 

Stravování:

Vlastní.

V ceně:

Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody, energie, ložní prádlo, telefonická asistence delegáta. Pobyt: od soboty do soboty.

Příplatky:

POVINNÉ: Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost). Místní poplatky: cca 7,70 EUR/os./týden (nad 13 let). Ručníky: 8 EUR/os./týden. Dětská postýlka: 25 EUR/týden. Domácí zvíře: 60 EUR/týden. Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 60-65 EUR. Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.

Povinné smluvní údaje

K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Osoby starší 18 let platí pobytovou taxu cca 10 EUR/os./týden. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 300 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Doprava:

Vlastní. 
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Francie - Provence

Popis letoviska:

ZÁTOKA SAINT TROPEZ - GASSIN
Nikde jinde na Azurovém pobřeží není kouzlo pobřežní krásy tak markantní jako právě zde. Historická vesnička Gassin, ležící na kopci 200 m nad Saint Tropez, si dodnes uchovala svůj typický provensálský ráz. Spletité uličky jsou propojené schodišti, kolem kostela a středověké pevnosti se choulí kamenné domy. Z náměstí Barris se otevírá kouzelný výhled na záliv Saint Tropez a zátoku Cavalaire.


Blízké věhlasné letovisko Saint Tropez se může chlubit velkým přívalem turistů. Původně běžné přímořské městečko bývalo plné rybářů, to už dnes ale není dávno pravda. Proměna města začala nejdříve s příchodem post-impresionistů na konci 19. století, velký zlom pak bylo natáčení filmu „A bůh stvořil ženu“ s mladičkou Brigitte Bardot. Pro Čechy je samozřejmě letovisko známé díky filmu „Četník ze St. Tropez“ a jeho pokračování. A tak není divu, že každý turista se bez zaváhání žene k četnické stanici, která ovšem už dávno není funkční. V roce 2016 byla budova otevřena turistům jako muzeum těchto slavných postav a filmů.

Díky filmařům se město stalo slavným a začalo vzkvétat, stalo se místem, kde se potkávají bohatí a slavní. Dnes kotví v přístavu luxusní jachty, výletní lodě nabízejí výlety kolem poloostrova. Největší pýchou a radostí St. Tropez je bílá nekonečná písčitá pláž. Nejpopulárnější pláže jsou Tahiti, Stéphano forever, Les Clubs 55 a Key West Beach. Ve vzdálenosti 15 km, na poloostrově se nachází pláž de l'Escalet, kam se dá dojít pouze pěšky, zato vám tato pláž poskytne jedinečné soukromí.

Při pobytu zde si udělejte čas i na muzea a památky. Za návštěvu stojí Citadela z 16. století, opevnění nad přístavem ze 17. století s uměleckými a cestovatelskými výstavami či galerie Annonciade s fauvistickými a impresionistickými malbami z Riviéry.

Je jedno, jestli se sem dostanete soukromou jachtou, autem, autobusem nebo pěšky s batůžkem na zádech, místní pozlátko a bezstarostná atmosféra je nakažlivá pro všechny a vskutku jedinečná.

Destinace - Popis

Provence - to jsou teplé slunečné paprsky, azurově průzračné moře i starobylé uličky vonící bylinami z balkónů i obchodů s kořením. Regionálním pokrmům z mořských ryb a jehněčího masa dodávají chuť a vůni růžový česnek, černé olivy, artyčoky a houby, i směs rozmarýnu a tymiánu. Přivoňte si a ochutnejte s námi.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme