Fr. Polynésie - Bora Bora - TAHITI, MOOREA, BORA BORA - POBYT NAD VODOU | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

TAHITI, MOOREA, BORA BORA - POBYT NAD VODOU

Fr. Polynésie

Bora Bora

Zájezd zakoupilo klientů
13 fotografií
5.2. - 14.2.2020
9 nocí dní
snídaně
Vlastní
osoba od / zájezd 113 450
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

NA VYŽÁDÁNÍ lze jiný termín / délka pobytu, jiné ubytování či...

Vybavení hotelu

venkovní bazén
wellness
hotel na pláži
WiFi

Popis

Vybavení:

Všechny hotely mají: recepci, restaurace, bary, nabídku výletů, obchody, prádelnu a čistírnu. Bazény, fitcentrum, potápění, vodní sporty. Lázeňské centrum (fitcentrum, sauna, masáže). INTERCONTINENTAL TAHITI RESORT: luxusní a vyhlášený resort je postavený přímo na pláži v rozlehlé tropické zahradě. Obchody, restaurace a muzea jsou vzdálené krátkou dobu jízdy. Ubytování: pokoje jsou klimatizované a mají telefon, SAT/TV, WiFi, rádio, kávovar a soupravu na čaj, trezor, minibar, fén, koupelnu a balkon nebo terasu. HILTON MOOREA LAGOON RESORT & SPA: jeden z nejkrásnějších, nejromantičtějších a také nejluxusnějších hotelových komplexů se nachází přímo na pláži s bílým pískem, asi 15 km od letiště. Ubytování: všechny bungalovy jsou klimatizované a mají stropní ventilátor, telefon, TV, WiFi, soupravu na čaj a kávu, minibar, rádio a CD přehrávač, trezor, fén a koupelnu, terasu. CONRAD BORA BORA NUI: luxusní hotel po kompletní renovaci s úžásnými výhledy na křišťálově průzračnou lagunu. Ubytování: Overwater Villa ke klimatizovaná a má telefon, TV, soupravu na čaj a kávu, minibar, trezor, koupelnu a terasu se schody do vody.

Stravování:

Snídaně formou bufetu / americká.

V ceně:

- letenka Praha – Papeete – Praha - uvítání na letišti s květinovými věnci; asistence během pobytu (telefonická, v angličtině) - místní přelet Papeete - Moorea - Bora Bora - Papeete - transfery na všech ostrovech (mezi hotelem a letištěm) - 9x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji / bungalovu / vile dle rozpisu - 9x snídaně

Příplatky:

- místní pobytová taxa: 1,26EUR / osoba / noc // 1,68EUR / osoba / noc na Bora Bora a Moorea - platba v místě cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni - ESTA pro let přes USA - 14 USD - lze vyřídit přes CK

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas (pro let přes USA je nutná ESTA), očkování nejsou potřeba.

Program:


Poznámka:

Foto: Tahiti Nui Travel.

Doprava:

Doprava: letecky, s renomovanými společnostmi, s jedním mezipřistáním v Evropě a dalším mezipřistáním na americkém (nutná ESTA) nebo asijském kontinentě. Doba letu: cca 20 hodin (+ čas na přestup).

Po příletu uvítání na letišti zástupcem partnerské agentury, transfer do / z hotelu a telefonická asistence během pobytu (komunikace ve francouzštině, angličtině, němčině).

Transfery mezi ostrovy probíhají letecky nebo lodí, po ostrovech autem / autobusem.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Fr. Polynésie - Bora Bora

Destinace - Popis

Pozemský ráj“ nebo „ Perla Polynésie“ jsou dvě z mnoha jmen, která tento ostrov snů dostal. 240 km od Tahiti najdete to nejlepší, co si můžete v Polynésii dopřát. Srdce ostrova vytváří pyšná silueta tří horských vrcholků, z nichž nejvyšší Otemanu figuruje i ve starých legendách. Malé ostrůvky „motu“ vytvářejí kolem ostrova prstenec, na jednom z nich leží i letiště, z kterého se lze dostat pouze lodí, na ostatních jsou luxusní hotely. Fantastické pláže, laguny s křišťálově průzračnou vodou, pohodlná hotelová zařízení a nádherné přírodní scenérie přitahují po léta na tento ostrov nejen turisty, ale také malíře, spisovatele a filozofy, hledají a nacházející tu inspiraci, odpočinek a skutečný ráj na zemi.

Destinace - Popis

118 ostrovů pěti souostroví, jež tvoří Francouzskou Polynésii, je roztroušeno na ploše neuvěřitelných čtyř miliónů čtverečních kilometrů ve východní části Tichého oceánu, přičemž celková rozloha pevniny všech ostrovů činí pouhých 4 167 km². Nejznámějšími jsou Společenské ostrovy, na kterých žije 75% populace Polynésie. Největším z nich je Tahiti, jež je administrativním centrem, v hlavním městě Papeete je mezinárodní letiště a ostrov je proto výchozím bodem k cestě na všechny další ostrovy a ostrůvky. Další skupiny tvoří Australské ostrovy jižně od Tahiti, Markézy severovýchodně od Tahiti a skupina 77 atolů mezi nimi – Tuamotu atoly, jejichž jihovýchodní prodloužení se jmenuje Gambier. Některé ostrovy jsou hornaté, nejvyšší kótou souostroví je Orohena s 2241 m na ostrově Tahiti, jiné jsou rovinaté se strmými útesy.

Nejnavštěvovanějšími jsou Společenské ostrovy, z nichž každý má své zvláštní kouzlo. Ostrov Tahiti s černými plážemi je vhodný pro strávení aktivní dovolené, vnitrozemí je hornaté a skrývá kouzelné vodopády. Ostrov Tahaa je proslavený farmami na zpracování černých perel, vanilkový ostrov Raiatea, druhý největší ze skupiny, je centrem polynéské kultury a oblíbeným místem potápěčů. Ostrov Bora Bora se pyšní třemi horskými vrcholy a malými ostrůvky motu, tvořícími prstenec kolem ostrova, tajuplná Moorea je známá až kýčovitě krásnými plážemi s bílým pískem a neuvěřitelně čistým mořem. Všechny ostrovy Francouzské Polynésie však mají něco společného – učarují každému, kdo je navštívil a zanechají v něm vzpomínky na snové pláže u tyrkysových lagun.

Oficiální název: Francouzská Polynésie
Hlavní město: Papeete
Rozloha: 4 167 km2
Počet obyvatel: 262 000
Státní zřízení: francouzské zámořské území
Úřední jazyk: francouzština
Časový posun: - 11 hodin
Měna: polynéský frank (XPF), 1 XPF = cca 0,203 CZK
Vstupní formality: pas platný nejméně 6 měsíců po návratu. Při mezipřistání v USA je nutné americké vízum.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme