Gruzie - Kutaisi - To nejlepší - z Kutaisi | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

To nejlepší - z Kutaisi

Gruzie

Kutaisi

Zájezd zakoupilo klientů
10 fotografií
26.9. - 3.10.2020
7 nocí dní
dle programu
Vlastní
osoba od / zájezd 15 630
Popis Termíny Destinace a mapa Program Hodnocení

Služby v ceně

Telefonická asistence - CZ
místní řidič -AJ
veškeré transfery
NA VYŽÁDÁNÍ lze jiný termín / délka pobytu, jiný program.

Popis

Ubytování:

Hotely 3*: 1 osoba celkem: jednolůžkový pokoj; 2 osoby celkem: dvoulůžkový pokoj; 3 osoby celkem: pokoj se dvěma lůžky nebo s přistýlkou; 4 osoby celkem: 2x dvoulůžkový pokoj; 6 osob celkem: 3x dvoulůžkový pokoj.

Stravování:

7x snídaně; 3x večeře; 1x oběd a ochutnávka vína

V ceně:

- letenka dle rozpisu vč. tax (bez občerstvení, příruční zavazadlo)
- transfery v klimatizovaném autě s místním řidičem – rusky / anglicky mluvící (podá základní výklad)
- 7x ubytování v hotelech 3*, pokoj dle výběru
- 7x snídaně; 3x večeře; 1x oběd a ochutnávka vína
- uvedené prohlídky

Příplatky:

- neuvedené služby
- vstupné: cca 30 USD
- spropitné: řidič cca 5 USD / osoba / den
- profesionální průvodce - za příplatek, na vyžádání (anglicky nebo rusky mluvící)
- cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas, očkování nejsou potřeba.

Doprava:

Přímý let Praha - Kutaisi - Praha - úterý & sobota (Praha - Kutaisi 21:25 - 02:55 / Kutaisi - Praha 19:00 - 20:00).
Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší.

Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu nebo lety do Tbilisi, s jedním přestupem.

Přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace!
Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.

POZOR: přímé lety i z Krakova!! (Krakow - Kutaisi: 06:10 - 11:20 / Kutaisi - Krakow 11:55 - 13:15 - neděle & středa).

V ceně letenky BASIC je POUZE příruční zavazadlo o rozměrech max. 40x30x20 cm.
Dokoupení dalšího zavazadla (1 kus / obousměr):
odbavené do 10 kg: od 980 Kč;
odbavené do 20 kg: od 1.400 Kč.

Dokoupená zavazadla si nemusí objednat každá cestující osoba. Zavazadlo za tuto cenu se musí dokoupit při vystavení letenky (poté lze doobjednat nebo zaplatit na přepážce při odletu za vyšší cenu).

V ceně je vždy transfer z / na letiště a doprava během výletů soukromým autem s místním, anglicky nebo rusky mluvícím řidičem.

Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta a datum narození.
Ceny letenek jsou v režimu STANDARD, jsou pohyblivé, konečná cena vám bude potvrzena při rezervaci. V základní ceně letenky je POUZE příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo je za příplatek.
Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
• E
lektronické letenky / palubenky vám zašleme současně s informacemi k zájezdu.

 

Delegátské služby:

Po příletu očekává klienty anglicky nebo rusky mluvící zástupce partnerské agentury, který doprovodí klienty k autu s řidičem.

Během poznávacích zájezdů klienty doprovází anglicky nebo rusky mluvící místní řidič (podá základní výklad). Telefonická asistence v češtině z ČR; v místě v angličtině nebo ruštině.

U pobytových zájezdů je zajištěný transfer z / na letiště, kde klienty doprovází anglicky nebo rusky mluvící místní řidič. Telefonická asistence v češtině z ČR; v místě v angličtině nebo ruštině.

Na vyžádání polsky mluvící řidič!


Při objednání je třeba uvést, jakou řečí má řidič hovořit.


Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Gruzie - Kutaisi

Popis letoviska:

Gruzie se rozkládá na pomezí Evropy a Asie. Ze západní strany ji omývá Černé moře, ze severu je obklopena pohořím Velkého Kavkazu, z jihu pohořím Malého Kavkazu. Podstatná část území Gruzie je hornatá, 44 % celkové rozlohy země tvoří lesy, nejvyšším bodem je hora Šchara (5.201 m n.m.).

Hlavní město: Tbilisi
Rozloha: 69 700 km2
Počet obyvatel: 4 mil
Oficiální jazyk: gruzínština, rozšířená je ruština a angličtina
Státní zřízení: republika
Hlavní náboženství: pravoslaví 83,9%, islám 9,9%, další
Časový posun: +4 hod 
Měna: gruzínský lari (1 GEL) = cca 7,90 CZK / cca 0,33 USD / cca 0,30 EUR.
Cestovní formality: platný pas 6 měsíců po návratu.

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. DEN: v nočních hodinách odlet z Prahy

2. DEN: přílet KUTAISI – TBILISI / TBILISI – MTSKHETA – TBILISI (snídaně, večeře) Ve 02:55 přílet do Kutaisi, uvítání a odjezd do Tbilisi transfer do hotelu (cca 4 hod jízdy); ubytování, snídaně a volné dopoledne na odpočinek. V 15:00 setkání s řidičem a jako první návštěva starověkého hlavního města a náboženského centra Gruzie, Mtskheta: ortodoxní klášter Jvari (6.stol), katedrála Svetitskhoveli (11.stol), kde je pohřbeno Kristovo roucho. (obě místa na seznamu UNESCO) Večeře s folklorním programem v místní restauraci. Nocleh v hotelu. 

3. DEN: TBILISI – SIGHNAGHI – GURJAANI – NINOTSMINDA – TBILISI (snídaně, oběd a ochutnávka vína) Snídaně; odjezd do východní části země, do oblasti Kakheti, kterou proslavilo vinařství. Tady se nádherně snoubí zasněžené vrcholky pohoří Kavkaz s úrodnými údolími. První zastávka v klášteře Bodbe (11.stol.), kde je pohřbená šiřitelka křesťanství Sv. Nino, mimo to se klášter pyšní krásnou zahradou. Další zastávka v malém městečku z 18.stol. Sighnaghi, které okouzlí malými domky, zdobnými balkony a starým opevněním. A jsou odtud opravdu jedinečné výhledy na údolí Alazani a Velký Kavkaz. Návštěva tradičního vinného sklípku v Gurjaani – ochutnávka vína, které se vyrábí tradiční cestou, která se dostala na seznam UNESCO. Dále možnost ochutnat tradiční vodku z hroznů a také některé místní speciality. Cestou zpět prohlídka ruin starobylé katedrály ze 6. stol, období nadvlády Persie. Návrat do Tbilisi, nocleh v hotelu. 

4. DEN: TBILISI – ANANURI – KHAZBEGI – TBILISI (snídaně) Snídaně; nejprve návštěva komplexu Ananuri s velkým a malým kostelem, vedle kterého v roce 197 vznikla přehrada Jinvali s elektrárnou. Dojezd do vesnice Khazbegi, která je ideálním výchozím bodem k pěším túrám, s nádherným výhledem na třetí nejvyšší horu v zemi, Kazbek. Jeepem ke klášteru Trinity v Gergeti, postaveném na hoře s ledovce, přímo proti Kazbeku (lze pěší trek – cca 1,5 hod / 1 směr). Návrat do Tbilisi, nocleh v hotelu. 

5. DEN: TBILISI – UPLISTSIKHE – GORI – BORJOMI NP – BAKURIANI (snídaně, večeře) Snídaně; návštěva „pevnosti bohů“ ze 2. stol.př.n.l. – město vytesané ve skalách, na břehu řeky Mtkvari, které se stalo i útočištěm křesťanských králů a je tu díky tomu patrné propojení různých kultur. Následuje návštěva Muzea J. Stalina, komplexu z roku 1951, kde jsou k vidění různé dokumenty, fotografie i jeho osobní věci. Trek v NP Borjomi, původně lovecké oblasti šlechty, později zde guvernér oblasti lov zakázal a oblast se stala chráněným územím. Dojezd do lyžařského střediska Bakuriani, večeře a nocleh v hotelu. 

6. DEN: BAKURIANI – KUTAISI (snídaně, večeře) Snídaně; přejezd západně, nejprve návštěva Prometheovy jeskyně, objevené v roce 1984 – Prometheus byl za to, že ukradl bohům oheň a dal ho smrtelníkům, přikovaný ve skalách v okolí. Dnes je prohlídka jeskyně provázena světelnými a zvukovými efekty. Dojezd do druhého největšího města země, Kutaisi, prohlídka kláštera Gelati a katedrály Bagrati s jedinečným výhledem na město. Nocleh v hotelu. 

7. DEN: KUTAISI – BATUMI (snídaně) Snídaně; dojezd do přímořského letoviska Batumi, nejprve zastávka v pevnosti z 15. stol. Gonio; po příjezdu do Batumi prohlídka botanických zahrad. Ubytování v hotelu. 

8. DEN: BATUMI – KUTAISI – ODLET (snídaně) Snídaně; volné dopoledne; transfer na letiště, odlet zpět.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme