Itálie - Abruzzo - HOTEL BLURELDA | Dovolená Campana 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223

HOTEL BLURELDA

Itálie

Abruzzo

Zájezd zakoupilo klientů
20 fotografií
30.7. - 8.8.2021
9 nocí / 10 dní
snídaně
Autokarem
30. července 2021 (pá) Silvi Marina 13:30 10:00

Časy odjezdů jsou uvedeny v lokálním čase, jsou pouze orientační a budou upřesněny před Vaším odjezdem.

Nástupní stanice

Praha

Výstupní stanice

Silvi Marina
7. srpna 2021 (so) Silvi Marina 17:00 13:00

Časy odjezdů jsou uvedeny v lokálním čase, jsou pouze orientační a budou upřesněny před Vaším odjezdem.

Nástupní stanice

Silvi Marina

Výstupní stanice

Praha
osoba od / zájezd 15 465
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

lednička/minibar na pokoji
služby delegáta
klimatizované pokoje
pláž do 100 m
WiFi zdarma
vícelůžkové pokoje (5 a více os.)

Popis

Poloha:

HOTEL BLURELDA 
Hotel se nachází v klidné vedlejší ulici kolmo na hlavní promenádu přímo v centru Silvi Marina ve vzdálenosti asi 70 m od písečné pláže. Hotel má vlastní soukromou pláž, plážový servis (slunečník, polohovací křeslo, lehátko) je pro hosty hotelu v ceně. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, pro skupiny i jednotlivce. Od delegátské kanceláře je hotel vzdálený 450 m. V blízkosti hotelu je malý lunapark, každý čtvrtek je poblíž trh.

Vybavení:

Recepce, restaurace, bar, terasa. WiFi v celém hotelu. Parkování v oploceném dvoře (omezený počet míst, klíče od auta musí zůstat na recepci) za poplatek 10 EUR/den, další parkovací místa v okolí hotelu. Půjčení kol za poplatek 3 EUR/ hod. Malý pes povolen (na vyžádání, za poplatek cca 20 EUR/den, nesmí ale na soukromou pláž).

Ubytování:

Dvoulůžkové  až pětilůžkové pokoje: koupelna s WC, klimatizace (poplatek 6 EUR/den), TV, telefon, lednička (poplatek 5 EUR/den), fén. Trezor je k dispozici v recepci. Osoby na 3. až 5. lůžku mají slevu. Pokoje mají balkón (kromě 2). Jednolůžkové pokoje jsou za příplatek. 

Stravování:

Snídaně nebo polopenze (snídaně + večeře) nebo plná penze (snídaně + obědy + večeře).
Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr ze dvou menu, voda v ceně.

V ceně:

Pobyt v hotelu s vybraným stravováním a případnou dopravou, spotřeba energie, plynu a vody, úklid, plážový servis, služby delegáta (kromě období 31.07. - 20.08.). Pobyt: sobota - sobota.

Slevy:

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 5% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 3% při zakoupení do 28.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce. 

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: Pobytová taxa: cca 0,50 EUR/os. od 15 let/den (max. 10 dní pobytu). Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Klimatizace: 6 EUR/den.
Lednička v pokoji: 5 EUR/den.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 30.07. a od 21.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 15 let platí pobytovou taxu cca 0,50 EUR/os./den (max. 10 dnů). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.

Doprava:

Autobusová doprava - cena: 2.990 Kč
Doprava je zajištěna v období 28.05. - 01.08. a 20.08. - 26.09. 2021.
Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Písek, Praha, Příbram, Strakonice. Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Horažďovice, Klatovy, Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor. 250 Kč: Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.

VILLAGGIO EUROPA UNITA - POUZE NA VLASTNÍ DOPRAVU

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě. 
Cena dopravy 2.990 Kč/os. platí při zakoupení obousměrné dopravy a  je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v dopoledních/odpoledních hodinách (Praha cca 13:30), příjezd do letoviska je v sobotu v ranních/dopoledních hodinách. Odjezd z Itálie je v sobotu ve odpoledních hodinách (cca 16:00 - 17:00). Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Návrat do ČR v neděli v dopoledních/poledních hodinách. 

Delegátské služby:


Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 01.08. a od 22.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Itálie - Abruzzo

Popis letoviska:

SILVI MARINA
Jedno z nejnavštěvovanějších letovisek provincie Abruzzo leží asi 13 km severně od Pescary, největšího města kraje Abruzzo. Silvi Marina je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky. Samozřejmě nechybí dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit dodávají tomuto středisku kopce v pozadí s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích. Nedaleko odtud je Abruzský národní park, jehož návštěvou si lze zpestřit pobyt u moře. Každý čtvrtek se v městečku konají trhy. Letoviskem prochází železniční trať. Díky své výhodné poloze, čistému moři a plážím se zlatavým pískem je Silvi Marina nazývána „perlou abruzského pobřeží “.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme