Itálie - Abruzzo - REZIDENCE MAC | Dovolená Campana 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223

REZIDENCE MAC

Itálie

Abruzzo

Zájezd zakoupilo klientů
18 fotografií
7.8. - 14.8.2021
7 nocí dní
bez stravy
Vlastní
osoba od / zájezd 5 525
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

služby delegáta
pláž do 100 m
WiFi zdarma

Popis

Poloha:

REZIDENCE MAC Rezidence v centru Silvi Marina, na hlavní promenádě, asi 50 m od moře. Rezidence je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale díky přilehlým barům a restauracím i pro milovníky nočního života.

Vybavení:

Výtah, WiFi, částečný bezbariérový přístup (nájezdová plošina pro vozíčkáře, výtah z prostor parkoviště). Podzemní parkování s omezeným počtem parkovacích míst za poplatek 35 EUR/týden (pouze pro standardní velikost auta - ne SUV, velké kombi a dodávky).

Ubytování:

Byty s kuchyňským koutem, koupelnou a WC. V některých BILO 4 a ve všech TRILO 6 možnost jedné přistýlky za poplatek 30 EUR/týden (nutno objednat předem). Klimatizace za poplatek 35 EUR/týden (na vyžádání, lze pouze v některých bytech). Výhled na moře za poplatek 20 EUR/byt/týden v období 03.07. - 04.09. (nutno objednat předem).

MONO 2/4: jedna místnost s jedním nebo dvěma rozkládacími dvojlůžky, balkón.
BILO 4: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky, balkón. V některých bytech jsou místnosti rozděleny pouze dřevěnou přepážkou.
TRILO 6: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), dvě ložnice se dvěma lůžky, balkón nebo předzahrádka.

Stravování:

Vlastní. Možnost stravování v rezidenci Sea resort (asi 200 m). Polopenze: dospělý: 22 EUR/os./den, dítě 6 - 12 let: 16 EUR/os./den, dítě 3 - 6 let: 11 EUR/os./den, dítě do 3 let zdarma (nutno objednat předem). Cena je platná při zakoupení polopenze na celou dobu pobytu. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

V ceně:

Pobyt v apartmánu bez stravy s vybraným typem dopravy, spotřeba energie, plynu a vody, závěrečný úklid, služby delegáta (kromě období 01.08. - 20.08.). Pobyt: sobota - sobota.

Slevy:

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 5% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 3% při zakoupení do 28.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce. 

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 1 EUR/os. od 15 let/den (max. 10 dnů). Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů. FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: Dětská postýlka: 20 EUR/týden (nutno objednat předem). Ložní prádlo: vlastní nebo za poplatek 10 EUR/os./pobyt (nutno objednat předem). Ručníky: vlastní nebo za poplatek 5 EUR/os./pobyt (nutno objednat předem). Přistýlka: 30 EUR/týden (na vyžádání, lze pouze u některých BILO 4 a u všech TRILO 6, nutno rezervovat předem). Plážový servis (slunečník a dvě plážová křesílka/byt): zdarma v období 25.04. - 06.06. a od 05.09. do konce plážové sezóny (ukončení provozu dle rozhodnutí majitele pláže, plážový servis nelze v tomto období garantovat), 35 EUR/sada/týden v období 06.06. - 05.09. (jedna sada/byt, nutno rezervovat předem, plážový servis v zadních řadách). Malá zvířata: zdarma (nutno nahlásit při rezervaci) Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 31.07. a od 21.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 15 let platí pobytovou taxu cca 1 EUR/os./den (max. 10 dnů). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. V případě polopenze je třeba uvážit, že na jídlo se dochází do rezidence Sea resort (asi 200 m). Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit. POŽADAVKY VZTAHUJÍCÍ SE K PANDEMII COVID19 - DLE AKTUÁLNÍ SITUACE.

Doprava:

Autobusová doprava - cena: 2.990 Kč
Doprava je zajištěna v období 28.05. - 01.08. a 20.08. - 26.09. 2021.
Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Písek, Praha, Příbram, Strakonice. Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Horažďovice, Klatovy, Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor. 250 Kč: Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.

VILLAGGIO EUROPA UNITA - POUZE NA VLASTNÍ DOPRAVU

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě. 
Cena dopravy 2.990 Kč/os. platí při zakoupení obousměrné dopravy a  je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v dopoledních/odpoledních hodinách (Praha cca 13:30), příjezd do letoviska je v sobotu v ranních/dopoledních hodinách. Odjezd z Itálie je v sobotu ve odpoledních hodinách (cca 16:00 - 17:00). Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Návrat do ČR v neděli v dopoledních/poledních hodinách. 

Delegátské služby:


Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 01.08. a od 22.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Itálie - Abruzzo

Popis letoviska:

SILVI MARINA
Jedno z nejnavštěvovanějších letovisek provincie Abruzzo leží asi 13 km severně od Pescary, největšího města kraje Abruzzo. Silvi Marina je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky. Samozřejmě nechybí dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit dodávají tomuto středisku kopce v pozadí s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích. Nedaleko odtud je Abruzský národní park, jehož návštěvou si lze zpestřit pobyt u moře. Každý čtvrtek se v městečku konají trhy. Letoviskem prochází železniční trať. Díky své výhodné poloze, čistému moři a plážím se zlatavým pískem je Silvi Marina nazývána „perlou abruzského pobřeží “.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme