Itálie - Abruzzo - VILLAGGIO EUROPA UNITA | Dovolená Campana 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223

VILLAGGIO EUROPA UNITA

Itálie

Abruzzo

Zájezd zakoupilo klientů
51 fotografií
30.7. - 8.8.2021
9 nocí / 10 dní
bez stravy
Autokarem
30. července 2021 (pá) Silvi Marina 13:30 10:00

Časy odjezdů jsou uvedeny v lokálním čase, jsou pouze orientační a budou upřesněny před Vaším odjezdem.

Nástupní stanice

Praha

Výstupní stanice

Silvi Marina
7. srpna 2021 (so) Silvi Marina 17:00 13:00

Časy odjezdů jsou uvedeny v lokálním čase, jsou pouze orientační a budou upřesněny před Vaším odjezdem.

Nástupní stanice

Silvi Marina

Výstupní stanice

Praha
osoba od / zájezd 7 645
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

venkovní bazén
služby delegáta
pláž do 100 m
WiFi zdarma

Popis

Poloha:

VILLAGGIO EUROPA UNITA 
Komplex tvořený hlavní budovou s apartmány, zděnými bungalovy a mobilhomy leží v klidné severní části Silvi Marina, přímo pod městečkem Silvi Alta a v bezprostřední blízkosti pláže (asi 30 m). Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny i sportovní kolektivy. Centrum Silvi Marina je vzdáleno asi 3,5 km (asi 35 minut chůze). Doporučujeme klientům s vlastní dopravou. Za villaggiem vede železniční trať.

Vybavení:

Restaurace v hlavní budově, WiFi, bazén, sportovní hřiště, animace (hlavní sezóna), dětské prolézačky, půjčovna kol (omezený počet), stolní tenis, parkoviště.

Ubytování:

APARTMÁNY V HLAVNÍ BUDOVĚ
APT MONO 2: jedna místnost s dvojlůžkem, jedním samostatným lůžkem, kuchyňským koutem, koupelnou a WC, balkónem.
APT BILO 4: obývací místnost se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna a WC, balkón.
APT BILO 6: obývací místnost se čtyřmi lůžky (dvě rozkládací dvojlůžka), ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna a WC, balkón. 

V apartmánu BILO možnost jedné přistýlky za poplatek 30 EUR/týden (nutno objednat předem). Klimatizace za poplatek 35 EUR/týden (na vyžádání). 

ZDĚNÉ PŘÍZEMNÍ BUNGALOVY - 2. ŘADA OD PLÁŽE
BGL BILO 4: obývací místnost se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna a WC, předzahrádka s pergolou.
BGL TRILO 6: obývací místnost se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), dvě ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna a WC, předzahrádka s pergolou.

Příplatek bungalovy 1. řada: 50 EUR/byt/týden (na vyžádání).

MOBILHOMY
MBH CLASSIC 4: obývací část s kuchyňským koutem, dvě ložnice se dvěma lůžky, koupelna a WC, terasa, venkovní gril.
MBH ELITE 4: obývací část s kuchyňským koutem, dvě ložnice se dvěma lůžky, dvě koupelny, WC, terasa, venkovní gril.

Stravování:

Vlastní stravování. Možnost polopenze nebo plné penze.

Polopenze: 25 EUR/dospělý/den, dítě do 8 let 15 EUR/os./den (nutno objednat předem)
Plná penze: 30 EUR/dospělý/den, dítě do 8 let 18 EUR/os./den (nutno objednat předem)

V ceně:

Pobyt v apartmánu/bungalovu/mobilhomu bez stravy, spotřeba energie, plynu a vody, závěrečný úklid, vstup do bazénu, animace v hlavní sezóně, služby delegáta (kromě období 01.08. - 22.08.). Pobyt: sobota - sobota.

Slevy:

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 5% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 3% při zakoupení do 28.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce. 

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 100 EUR/byt. Pobytová taxa: cca 0,50 EUR/os. od 15 let/den (max. 10 dní pobytu). Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: Přistýlka: 30 EUR/týden (do vybraných apartmánů v hlavní budově, nutno rezervovat předem).
Ložní prádlo: vlastní nebo za poplatek 10 EUR/os./pobyt (nutno objednat předem).
Ručníky: vlastní nebo za poplatek 5 EUR/os./pobyt (nutno objednat předem).
Plážový servis (slunečník a dvě plážová křesílka/byt): zdarma v období 25.04. - 06.06. a od 05.09. do konce plážové sezóny (ukončení provozu dle rozhodnutí majitele pláže, plážový servis nelze v tomto období garantovat), 35 EUR/sada/týden v období 06.06. - 05.09. (jedna sada/byt, nutno rezervovat předem, plážový servis v zadních řadách). Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 30.05. do 01.08. a od 22.08. do 26.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 15 let platí pobytovou taxu cca 0,50 EUR/os./den (max. 10 dnů). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.

Doprava:

Autobusová doprava - cena: 2.990 Kč
Doprava je zajištěna v období 28.05. - 01.08. a 20.08. - 26.09. 2021.
Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Písek, Praha, Příbram, Strakonice. Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Horažďovice, Klatovy, Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor. 250 Kč: Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.

VILLAGGIO EUROPA UNITA - POUZE NA VLASTNÍ DOPRAVU

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě. 
Cena dopravy 2.990 Kč/os. platí při zakoupení obousměrné dopravy a  je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v dopoledních/odpoledních hodinách (Praha cca 13:30), příjezd do letoviska je v sobotu v ranních/dopoledních hodinách. Odjezd z Itálie je v sobotu ve odpoledních hodinách (cca 16:00 - 17:00). Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Návrat do ČR v neděli v dopoledních/poledních hodinách. 

Delegátské služby:


Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 29.05. do 01.08. a od 22.08. do 25.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Itálie - Abruzzo

Popis letoviska:

SILVI MARINA
Jedno z nejnavštěvovanějších letovisek provincie Abruzzo leží asi 13 km severně od Pescary, největšího města kraje Abruzzo. Silvi Marina je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky. Samozřejmě nechybí dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit dodávají tomuto středisku kopce v pozadí s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích. Nedaleko odtud je Abruzský národní park, jehož návštěvou si lze zpestřit pobyt u moře. Každý čtvrtek se v městečku konají trhy. Letoviskem prochází železniční trať. Díky své výhodné poloze, čistému moři a plážím se zlatavým pískem je Silvi Marina nazývána „perlou abruzského pobřeží “.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme