Itálie - Riminská riviéra - HOTEL KARIBA | Dovolená Campana 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223

HOTEL KARIBA

Itálie

Riminská riviéra

Zájezd zakoupilo klientů
20 fotografií
2.8. - 6.8.2021
4 nocí dní
polopenze
Vlastní
osoba od / zájezd 4 310
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

služby delegáta
klimatizované pokoje
pláž do 100 m
WiFi zdarma

Popis

Poloha:

HOTEL KARIBA **+
Hotel v části Rimini - Viserba, s ideální polohou asi 80 m od pláže, nedaleko od obchodů a restaurací. Plážový servis za poplatek (k zaplaceným nápojům v ceně).

Vybavení:

Recepce, bar, restaurace, výtah, trezor a WiFi na recepci zdarma. Parkoviště (za poplatek cca 10 EUR/den, omezená kapacita). Malé zvíře za poplatek 10 EUR/pobyt na vyžádání.

Ubytování:

Dvojlůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (může být palanda), koupelna a WC, balkón. Klimatizace, ventilátor, TV, fén. Pokoje superior (nový nábytek, sprchový box) za příplatek. Jednolůžkové pokoje za příplatek, na vyžádání.

Stravování:

SNÍDANĚ nebo POLOPENZE (snídaně+večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně+oběd+večeře). Snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr z menu plus salátový bufet. Nápoje (1/2 l vody, 1/4 l vína) k polopenzi  nebo plné penzi za příplatek. Pobyty se snídaní nejsou v období 31.07.-27.08. možné.

V ceně:

Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování a vybraným typem dopravy, služby delegáta v období 06.06. - 12.09.

Pobyt: min. 7 nocí v hlavní sezóně, v ostatních termínech min. 3 - 5  nocí, nástup libovolný den.

Slevy:

Osoby na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob):
Dítě do 6,99 let bez nároku na lůžko nebo na přistýlce ZDARMA.
Dítě 7-8,99 let sleva 50%.
Dítě 9-11,99 let sleva 30%.
Osoba nad 12 let sleva 10%.

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
PROMO sleva 10% při zakoupení min. 30 dní před odjezdem nebo PROMO sleva při pobytu 7=6.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce.

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 2 EUR/os. od 14 let/noc. Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Malé zvíře:
5 EUR/den (na vyžádání).
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém/slovenském jazyce je garantovaný od 06.06. do 12.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 14 let platí pobytovou taxu cca 2 EUR/os./noc. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.

Doprava:

Autobusová doprava - cena: 2.590 Kč
Doprava je zajištěna v období 21.05. - 30.07. a 20.08. - 10.09. 2021.

Nástupní místa - zdarma: Benešov, České Budějovice, Praha, Tábor.
Nástupní místa - za příplatek: 350 Kč: Chomutov, Kolín, Mladá Boleslav, Poděbrady. 450 Kč: Hradec Králové, Cheb, Jablonec nad Nisou, Karlovy Vary, Liberec, Most, Pardubice, Písek, Plzeň, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem.
Minimální počet osob pro uskutečnění nástupního místa je 6 osob. V případě, že je v jednom nástupním místě méně než 6 cestujících, může CK přesunout cestující na nejbližší nástupní místo, které se uskuteční. Praha se jede vždy. Cena dopravy 2.590 Kč/os. platí při objednání obousměrné dopravy a je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.

Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v odpoledních hodinách (Praha cca 14:30), návrat do ČR v neděli v dopoledních hodinách. Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska.

Delegátské služby:


Delegátský servis v českém/slovenském jazyce je garantovaný od 06.06. do 12.09., mimo toto období je k dispozici telefonická asistence z ČR (v češtině). Český delegát není přítomen při ubytování, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu. V hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě voucheru na ubytování.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr