Itálie - Palmová riviéra - GRAND HOTEL EXCELSIOR | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

GRAND HOTEL EXCELSIOR

Itálie

Palmová riviéra

Zájezd zakoupilo klientů
8 fotografií
Zvolený termín již bohužel není v naší nabídce. Prosím zvolte jiný termín.
Jiný termín
Popis Termíny Destinace a mapa Hodnocení

Vybavení hotelu

lednička/minibar na pokoji
venkovní bazén
služby delegáta
wellness
klimatizované pokoje
pláž do 300 m
pláž do 100 m
kuchyňský kout
vnitřní bazén
bazén se skluzavkami
pokoje pro handicapované
hotel na pláži
WiFi zdarma
vícelůžkové pokoje (5 a více os.)
pláž do 500 m
pláž do 200 m
pláž
pláž do 400 m

Popis

Poloha:

SAN BENEDETTO DEL TRONTO - GRAND HOTEL EXCELSIOR
Elegantní hotel se nachází v první linii u pobřežní promenády, asi 50 m od privátní pláže. Bary, restaurace a obchody jsou asi 100 m od hotelu.

Vybavení:

Recepce, bar, restaurace, WiFi, dva výtahy, bazén pro dospělé a děti v zahradě (v provozu v závislosti na počasí), wellness centrum s whirpool na střeše (Kneipův chodník, sauna, turecká lázeň, masáže a procedury za poplatek), parkoviště (volná místa do vyčerpání kapacity), garáže (na vyžádání za poplatek 10 EUR/den).

Ubytování:

Dvojlůžkové pokoje STANDARD s možností až dvou přistýlek (palanda), koupelna a WC, fén, TV-SAT, trezor, minilednička, klimatizace. Některé pokoje s balkónem s bočním výhledem na moře (pokoje s oknem mají přímý výhled na mořskou stranu). 
Dvojlůžkové pokoje SUPERIOR  s možností až dvou přistýlek (palanda), koupelna a WC, fén, TV-SAT, trezor, minilednička, klimatizace. Balkón s přímým výhledem na mořskou stranu.

V hotelu jsou také pokoje SUITE PANORAMIC (50 m², obývací pokoj se dvěma lůžky, ložnice s dvoulůžkem, balkón s výhledem na moře a whirpool) a SUITE WELLNESS (50 m², nedávno zrenovované, místnost s dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem, wellness koutek se saunou a minibazénem, balkón s bočním výhledem na moře). Na vyžádání.

Stravování:

POLOPENZE (snídaně+večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně+oběd+večeře). Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované, salátový bufet.

V ceně:

Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování a vybraným typem dopravy, plážový servis (v provozu v závislosti na počasí, slunečník a dvě křesílka/pokoj), vstup do wellness centra (masáže a procedury za poplatek), telefonická asistence z ČR. 

Pobyt: min. 7 nocí.

Slevy:

Osoby na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob):
Dítě do 2,99 let sleva 80%.
Dítě 3-4,99 let sleva 40%.
Dítě 5-9,99 let sleva 30%
Osoba nad 10 let sleva 10%.

Slevy za včasný nákup
(z ceny ubytování):
PROMO sleva 10% při zakoupení do 31.03.
Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce.

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 2 EUR/os./noc. Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

V ceně je pouze telefonická asistence z ČR v češtině/slovenštině. Na místě se platí pobytová taxa cca 2 EUR/os./noc. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.

Doprava:

Autobusová doprava - cena: 2.790 Kč
Doprava je zajištěna v období 29.05. - 02.08. a 21.08. - 20.09. 2020.

Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Písek, Praha, Příbram, Strakonice.
Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Horažďovice, Klatovy, Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor. 250 Kč: Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě. Cena dopravy 2.790 Kč/os. platí při objednání obousměrné dopravy a je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v dopoledních/odpoledních hodinách (Praha cca 13:30), příjezd do letoviska je v sobotu v ranních hodinách. Odjezd z Itálie je v sobotu ve večerních hodinách (cca 18:00 - 19:00). Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Návrat do ČR v neděli v dopoledních/poledních hodinách.

Delegátské služby:


V ceně je pouze telefonická asistence v češtině z ČR. Klienti se hlásí v ubytovací agentuře/hotelu, kde pracovníkovi ubytovací agentury/recepce hotelu předloží voucher na ubytování.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Itálie - Palmová riviéra

Popis letoviska:

SAN BENEDETTO DEL TRONTO
Největší letovisko Palmové riviéry s dlouhou písčitou pláží, kterou lemuje snad nejkrásnější palmová promenáda v Evropě. Jedinečnost tohoto místa dotváří více než sedm tisíc palem a oleandrů s různobarevnými květy. V letovisku jsou tenisové kurty, dráhy pro kolečkové brusle, cyklostezky, dětská hřiště a mnoho příležitostí k vodním sportům. Příznivcům rušného života a zábavy se v letní sezóně nabízí řada restaurací, barů, diskoték a kulturních programů.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme