Itálie - Palmová riviéra - REZIDENCE EL CHICO | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

REZIDENCE EL CHICO

Itálie

Palmová riviéra

Zájezd zakoupilo klientů
9 fotografií
5.9. - 19.9.2020
14 nocí dní
bez stravy
Vlastní
osoba od / zájezd 2 560
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

klimatizované pokoje
pláž do 100 m
WiFi zdarma

Popis

Poloha:

REZIDENCE EL CHICO Rezidence v centrální části letoviska Alba Adriatica, asi 50 m od písčité pláže, pěší a cyklistické promenády.

Vybavení:

Výtah, bezbariérový vstup, WiFi, parkoviště (asi 150 m od rezidence).

Ubytování:

Byty s kuchyňským koutem, koupelnou a WC, TV, pračkou. Klimatizace za poplatek 50 EUR/týden (na vyžádání).
BILO 2/4 (č. 7a): menší obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky, balkón. Výhled na moře.
BILO 2/4 (č. 6 a 16): obývací pokoj se dvěma lůžky (druhé lůžko je vysunovací), ložnice se dvěma lůžky, balkón. Výhled na moře.
BILO 2/4 (č. 7b): obývací pokoj se dvěma lůžky (druhé lůžko je vysunovací), ložnice se dvěma lůžky, velká terasa. Výhled na moře.
TRILO 4/6 (č. 9 a 19): obývací pokoj se dvěma lůžky (druhé lůžko je vysunovací), dvě ložnice se dvěma lůžky, balkón. Ložnice může být od obývacího pokoje oddělena jen šoupacími dveřmi.
TRILO 4/6 (č. 8 a 18): obývací pokoj se dvěma lůžky (druhé lůžko je vysunovací), dvě ložnice se dvěma lůžky, balkón. Boční výhled na moře.

Stravování:

Vlastní.

V ceně:

Pobyt v apartmánu bez stravy s vybraným typem dopravy, spotřeba energie, plynu a vody, telefonická asistence. Pobyt: sobota - sobota.

Slevy:

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce. 

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 100 EUR/byt. Pobytová taxa: pokud bude zavedena. Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů. NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: Závěrečný úklid: na přání, BILO 2/4: 40 EUR, TRILO 4/6: 50 EUR. Klimatizace: 50 EUR/týden (na vyžádání). Dětská postýlka: 20 EUR/týden (nutno rezervovat předem). Ložní prádlo a ručníky: vlastní. Malé zvíře: 50 EUR/pobyt (na vyžádání). Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

K dispozici je pouze telefonická asistence z ČR v češtině. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 100 EUR/apartmán a případná pobytová taxa. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.

Doprava:

Autobusová doprava - cena: 2.790 Kč
Doprava je zajištěna v období 29.05. - 02.08. a 21.08. - 20.09. 2020.
Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Písek, Praha, Příbram, Strakonice.
Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Horažďovice, Klatovy, Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor. 250 Kč: Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě. Cena dopravy 2.790 Kč/os. platí při objednání obousměrné dopravy a je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v dopoledních/odpoledních hodinách (Praha cca 13:30), příjezd do letoviska je v sobotu v ranních hodinách. Odjezd z Itálie je v sobotu ve večerních hodinách (cca 18:00 - 19:00). Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Návrat do ČR v neděli v dopoledních/poledních hodinách. 

Delegátské služby:


V ceně je pouze telefonická asistence v češtině z ČR. Klienti se hlásí v ubytovací agentuře, kde pracovníkovi ubytovací agentury předloží dvojjazyčný voucher na ubytování.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Itálie - Palmová riviéra

Popis letoviska:

ALBA ADRIATICA
Město Alba Adriatica patří mezi turisticky nejatraktivnější letoviska zejména díky čistému moři, dobře udržovaným plážím se stříbřitým pískem a přes 3 km dlouhou pěší promenádou lemovanou palmami, piniemi a kvetoucími oleandry. Podél pěší promenády vede také cyklistická stezka. V letovisku je celá řada pizzerií a restaurací, obchodů, butiků a supermarketů. Plážové bary, koutky pro děti a nabídka vodních sportů skýtají bohaté možnosti příjemného využití volného času. Večerní Alba Adriatica ožívá zábavními podniky, music bary, diskotékami, cukrárnami s proslulou italskou zmrzlinou a trhy se suvenýry a starožitnostmi.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme