Itálie - Palmová riviéra - REZIDENCE PIERROT | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

REZIDENCE PIERROT

Itálie

Palmová riviéra

Zájezd zakoupilo klientů
11 fotografií
Zvolený termín již bohužel není v naší nabídce. Prosím zvolte jiný termín.
Jiný termín
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

klimatizované pokoje
pláž do 100 m

Popis

Poloha:

REZIDENCE PIERROT Moderní rezidence přímo u písčité pláže a pěší promenády.

Vybavení:

Jedno parkovací místo pro každý byt. Bazén, který se nachází u rezidence, NENÍ v provozu.

Ubytování:

BILO 2/4: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna a WC, pračka, TV, terasa. Klimatizace za poplatek 50 EUR/byt/týden (na vyžádání).

Stravování:

Vlastní.

V ceně:

Pobyt v apartmánu bez stravy s vybraným typem dopravy, spotřeba energie, plynu a vody, telefonická asistence. Pobyt: sobota - sobota.

Slevy:

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce. 

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 100 EUR/byt. Pobytová taxa: cca 1 EUR/os. od 12 let/noc v období 15.06. - 31.08. (max. 6 nocí). Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů. NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: Závěrečný úklid: na přání, 40 EUR. Dětská postýlka: 20 EUR/týden (nutno rezervovat předem). Klimatizace: 50 EUR/byt/týden (na vyžádání). Ložní prádlo a ručníky: vlastní. Přistýlka: 30 EUR/týden (na vyžádání). Malá zvířata: 50 EUR/pobyt (nutno nahlásit předem). Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

K dispozici je pouze telefonická asistence z ČR v češtině. Osoby starší 12 let platí pobytovou taxu cca 1 EUR/os./noc v období 15.06. - 31.08. (max. 6 nocí). Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 100 EUR/apartmán. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.

Doprava:

Autobusová doprava - cena: 2.790 Kč
Doprava je zajištěna v období 29.05. - 02.08. a 21.08. - 20.09. 2020.

Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Písek, Praha, Příbram, Strakonice.
Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Horažďovice, Klatovy, Mladá Boleslav, Plzeň, Tábor. 250 Kč: Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě. Cena dopravy 2.790 Kč/os. platí při objednání obousměrné dopravy a je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou. Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v dopoledních/odpoledních hodinách (Praha cca 13:30), příjezd do letoviska je v sobotu v ranních hodinách. Odjezd z Itálie je v sobotu ve večerních hodinách (cca 18:00 - 19:00). Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Návrat do ČR v neděli v dopoledních/poledních hodinách.

Delegátské služby:


V ceně je pouze telefonická asistence v češtině z ČR. Klienti se hlásí v ubytovací agentuře/hotelu, kde pracovníkovi ubytovací agentury/recepce hotelu předloží voucher na ubytování.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Itálie - Palmová riviéra

Popis letoviska:

SAN BENEDETTO DEL TRONTO
Největší letovisko Palmové riviéry s dlouhou písčitou pláží, kterou lemuje snad nejkrásnější palmová promenáda v Evropě. Jedinečnost tohoto místa dotváří více než sedm tisíc palem a oleandrů s různobarevnými květy. V letovisku jsou tenisové kurty, dráhy pro kolečkové brusle, cyklostezky, dětská hřiště a mnoho příležitostí k vodním sportům. Příznivcům rušného života a zábavy se v letní sezóně nabízí řada restaurací, barů, diskoték a kulturních programů.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme