Itálie - Toskánsko - CAMPING LE TAMERICI | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

CAMPING LE TAMERICI

Itálie

Toskánsko

Zájezd zakoupilo klientů
31 fotografií
Zvolený termín již bohužel není v naší nabídce. Prosím zvolte jiný termín.
Jiný termín
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

venkovní bazén
klimatizované pokoje
WiFi zdarma

Popis

Poloha:

MARINA DI CECINA - CAMPING LE TAMERICI
Příjemné villaggio v letovisku Marina di Cecina, asi 1,5 km od centra a 800 m od písčité pláže. V hlavní sezóně zdarma shuttle bus na pláž (cca 01.07. - 31.08.).

Vybavení:

Recepce, WiFi ve společných prostorech, restaurace/pizzerie, bar, bazén pro dospělé a bazén pro děti (v provozu v závislosti na počasí (cca květen-září, lehátka za poplatek), animační programy a miniklub (v provozu v hlavní sezóně cca od června do přelomu srpen/září), zahrada, minimarket, prádelna na žetony, půjčovna jízdních kol (za poplatek, omezený počet kol), dětské hřiště, fotbalové a tenisové hřiště, hřiště na plážový volejbal, parkoviště. 

Ubytování:

MOBILHOME ARNO (MOB A, 5+1): vstupní místnost s kuchyňským koutem a pohovkou pro jednu osobu, ložnice se dvěma lůžky, ložnice se dvěma lůžky a jedním vyvýšeným lůžkem, dvě koupelny, WC, trezor, klimatizace, veranda.
MOBILHOME GORGONA (MOB G, 4+1): vstupní místnost s kuchyňským koutem a pohovkou pro jednu osobu, dvě ložnice se dvěma lůžky, koupelna a WC, trezor, klimatizace, veranda.
GLAMPING TENT COMFORT (GLAMP C, 6+0): moderní stan s veškerým zázemím, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice se dvěma lůžky, dvě ložnice s palandou, koupelna a WC, veranda.

Stravování:

Vlastní.

V ceně:

Ubytování na příslušný počet nocí, spotřeba energií, první set ložního prádla (každá výměna za poplatek 8 EUR/osoba/výměna), telefonická asistence z ČR. 

Pobyt: v období 04.07. - 28.08. min. 7 nocí, nástup sobota, v ostatních termínech min. 3 noci, nástup libovolný den. 

Slevy:

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce.

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 150 EUR/byt. Závěrečný úklid: 20 EUR (nevztahuje se na běžný úklid apartmánu ani úklid kuchyňského koutu). Pobytová taxa: cca 0,50 EUR/os./den (platí osoby od 14 let, max. 10 dní). Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Dětská postýlka: 5 EUR/den, 20 EUR/týden (na vyžádání). 
Ručníky: vlastní nebo 6 EUR/osoba/výměna (na vyžádání).
Ložní prádlo: první set v ceně, výměna za poplatek 8 EUR/osoba/výměna.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

V ceně je telefonická asistence v češtině/slovenštině z ČR. Osoby starší 14 let platí pobytovou taxu cca 0,50 EUR/os./den (max. 10 dní). Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 150 EUR/byt a povinný poplatek za závěrečný úklid 20 EUR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt ve villaggiu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu.

Doprava:

Vlastní.

Delegátské služby:


V ceně je pouze telefonická asistence v češtině/slovenštině z ČR. Ve villaggiu/kempu ubytovává hosty pracovník recepce na základě voucheru na ubytování.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Itálie - Toskánsko

Destinace - Popis

Toskánsko je region ve střední Itálii, jehož centrem je město Florencie. Toskánské břehy omývá na severu Ligurské a na jihu Tyrhénské moře. Toskánské souostroví se skládá ze sedmi hlavních ostrovů a z řady dalších menších ostrůvků. Největším ostrovem je Elba, dalšími toskánskými ostrovy jsou např. Montecristo, Pianosa, Giglio či Giannutri. Toskánsko je kraj proslulý uměním, historií a půvabnou scenérií. Dodnes v Toskánsku najdeme řadu památek připomínajících místní nejstarší obyvatele, Etrusky a Římany, překrásné kostely a bezpočet renesančních staveb. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů, při projíždění toskánským venkovem na člověka přímo dýchne úžasný klid. Toskánská města Florencie, Siena či Pisa, i menší města jako např. Lucca a Arezzo se mohou pochlubit jedněmi z nejznámějších uměleckých pokladů Itálie. V období renesance se uměleckou špičkou stala Florencie, která dodnes láká tisíce turistů galerií Uffizi s největší kolekcí italského renesančního umění, půvabným mostem Ponte Vecchio s krámky zlatníků, dómem či gotickým kostelem Santa Croce. Pláže s jemným bílým pískem v okolí San Vincenza a Vady se střídají s plážemi s tmavým hrubým pískem v okolí Ceciny, Bibbony a Castagneta. Etruská riviera se pyšní modrou vlajkou udělovanou za čistotu moře a pláží.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme