Itálie - Toskánsko - GRANDHOTEL CONTINENTAL | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

GRANDHOTEL CONTINENTAL

Itálie

Toskánsko

Zájezd zakoupilo klientů
15 fotografií
Zvolený termín již bohužel není v naší nabídce. Prosím zvolte jiný termín.
Jiný termín
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

venkovní bazén
klimatizované pokoje
pláž do 100 m
WiFi zdarma

Popis

Poloha:

TIRRENIA - GRANDHOTEL CONTINENTAL
Moderní a velmi příjemný hotel, umístěný u centra menšího letoviska Tirrenia, se nachází jen pár kroků od pláže, asi 18 km od Pisy. Ideální výchozí bod k poznávání toskánských metropolí. Cca 1 km od hotelu se nachází dvě golfová hřiště (9ti a 18ti jamkové).

Vybavení:

Recepce, WiFi, bar, výtah, dva bazény (z toho jeden olympijský se sluneční terasou a jeden dětský, oba v provozu od cca poloviny května do konce září v závislosti na počasí), zahrada cca 850 m², miniklub s dětským hřištěm (pro děti od 4 do 10 let, miniklub v provozu v hlavní sezóně od cca 15.06. do 31.08.), 4 restaurace (z toho 3 vnitřní), fitness, stolní tenis, půjčovna jízdních kol (omezená kapacita, do vyčerpání), 5 kongresových sálů, prádelna (za poplatek), veřejné parkoviště v okolí, garáže s 50 parkovacími místy (za poplatek cca 17 EUR/den).

Ubytování:

Dvojlůžkové pokoje STANDARD s možností až dvou přistýlek, koupelna a WC, fén, klimatizace, trezor, minibar, telefon, TV-SAT. Některé pokoje s balkónem (cca 40% pokojů). K dispozici též pokoje typu Suite (celkem 4 pokoje, na vyžádání). Na vyžádání dvojlůžkové pokoje Privilege s rekonstruovanou koupelnou, některé s balkónem. Celkem 175 pokojů.

Stravování:

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z menu.

V ceně:

Pobyt v hotelu na příslušný počet nocí s polopenzí, používání bazénu (v provozu od cca 15.05. do 30.09. v závislosti na počasí), fitness, stolního tenisu, půjčovny jízdních kol (do vyčerpání), plážový servis (slunečník a 2 plážová křesílka, cca od 06.05. do 30.09. v závislosti na počasí), miniklub (v hlavní sezóně), telefonická asistence z ČR.

Slevy:

Osoby na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob):
dítě do 3,99 let ZDARMA (bez stravy vč. postýlky, druhá postýlka za poplatek 15 EUR/den, strava dle spotřeby)
dítě 4-17,99 let sleva 50%
dospělý sleva 50%

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
PROMO sleva 10% při zakoupení do 30.04.
Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01.

Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce. 

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 2 EUR/os./noc. Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Malá zvířata (max. 7 kg): 12 EUR/den (na vyžádání)
Cestovní pojištění: za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

K dispozici je pouze telefonická asistence v češtině/slovenštině z ČR. Osoby platí na místě pobytovou taxu cca 2 EUR/os./noc. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.

Doprava:

Vlastní.

Delegátské služby:


V ceně je pouze telefonická asistence v češtině/slovenštině z ČR. V hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě voucheru na ubytování.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Itálie - Toskánsko

Destinace - Popis

Toskánsko je region ve střední Itálii, jehož centrem je město Florencie. Toskánské břehy omývá na severu Ligurské a na jihu Tyrhénské moře. Toskánské souostroví se skládá ze sedmi hlavních ostrovů a z řady dalších menších ostrůvků. Největším ostrovem je Elba, dalšími toskánskými ostrovy jsou např. Montecristo, Pianosa, Giglio či Giannutri. Toskánsko je kraj proslulý uměním, historií a půvabnou scenérií. Dodnes v Toskánsku najdeme řadu památek připomínajících místní nejstarší obyvatele, Etrusky a Římany, překrásné kostely a bezpočet renesančních staveb. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů, při projíždění toskánským venkovem na člověka přímo dýchne úžasný klid. Toskánská města Florencie, Siena či Pisa, i menší města jako např. Lucca a Arezzo se mohou pochlubit jedněmi z nejznámějších uměleckých pokladů Itálie. V období renesance se uměleckou špičkou stala Florencie, která dodnes láká tisíce turistů galerií Uffizi s největší kolekcí italského renesančního umění, půvabným mostem Ponte Vecchio s krámky zlatníků, dómem či gotickým kostelem Santa Croce. Pláže s jemným bílým pískem v okolí San Vincenza a Vady se střídají s plážemi s tmavým hrubým pískem v okolí Ceciny, Bibbony a Castagneta. Etruská riviera se pyšní modrou vlajkou udělovanou za čistotu moře a pláží.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme