Itálie - Toskánsko - HOTEL MEDITERRANEO | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

HOTEL MEDITERRANEO

Itálie

Toskánsko

Zájezd zakoupilo klientů
15 fotografií
Zvolený termín již bohužel není v naší nabídce. Prosím zvolte jiný termín.
Jiný termín
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

klimatizované pokoje
pláž do 400 m

Popis

Poloha:

MARINA DI PIETRASANTA - HOTEL MEDITERRANEO
Příjemný hotel, na klidném místě v zahradě, v letovisku Marina di Pietrasanta, asi 1 km od centra města s obchody, bary a restauracemi, asi 350 m od pláže. Volná pláž je vzdálena asi 1,5 km.

Vybavení:

Recepce, WiFi ve společných prostorech, restaurace, bar, venkovní posezení, udržovaná zahrada, výtah, menší sluneční terasa, parkoviště (omezený počet míst). Půjčovna jízdních kol (za poplatek cca 30 EUR/týden, omezený počet kol).

Ubytování:

Dvojlůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, jednoduše, ale účelně zařízeny. Koupelna a WC, fén, klimatizace, TV/SAT (pouze s jedním německým kanálem), trezor, telefon, balkón. Čtyřlůžkové pokoje na vyžádání. Jednolůžkové pokoje za příplatek na vyžádání.

Stravování:

Polopenze. Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře výběr z menu. 

V ceně:

Pobyt v hotelu na příslušný počet nocí s polopenzí, telefonická asistence z ČR.

Pobyt: v období 10.05. - 26.06. a 22.08. - 15.10. nástup jakýkoliv den, min. 3 noci, v ostatních termínech min. 7 nocí a nástupní den sobota.

Slevy:

Osoby na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob):
dítě do 3,99 let ZDARMA (strava se platí dle spotřeby na místě).
dítě 4-12,99 let sleva 50%.
osoba nad 13 let sleva 30%.

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
PROMO sleva 15% při zakoupení do 31.03.
Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce. 

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den. Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Dětská postýlka: zdarma (na vyžádání).
Zvířata: nelze.
Cestovní pojištění: www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

V ceně je pouze telefonická asistence z ČR v češtině/slovenštině. Osoby platí pobytovou taxu cca 1,50 EUR/os./den. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.

Doprava:

Vlastní.

Delegátské služby:


V ceně je pouze telefonická asistence v češtině/slovenštině z ČR. V hotelu/rezidenci ubytovává hosty pracovník recepce/agentury na základě voucheru na ubytování.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Itálie - Toskánsko

Destinace - Popis

Toskánsko je region ve střední Itálii, jehož centrem je město Florencie. Toskánské břehy omývá na severu Ligurské a na jihu Tyrhénské moře. Toskánské souostroví se skládá ze sedmi hlavních ostrovů a z řady dalších menších ostrůvků. Největším ostrovem je Elba, dalšími toskánskými ostrovy jsou např. Montecristo, Pianosa, Giglio či Giannutri. Toskánsko je kraj proslulý uměním, historií a půvabnou scenérií. Dodnes v Toskánsku najdeme řadu památek připomínajících místní nejstarší obyvatele, Etrusky a Římany, překrásné kostely a bezpočet renesančních staveb. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů, při projíždění toskánským venkovem na člověka přímo dýchne úžasný klid. Toskánská města Florencie, Siena či Pisa, i menší města jako např. Lucca a Arezzo se mohou pochlubit jedněmi z nejznámějších uměleckých pokladů Itálie. V období renesance se uměleckou špičkou stala Florencie, která dodnes láká tisíce turistů galerií Uffizi s největší kolekcí italského renesančního umění, půvabným mostem Ponte Vecchio s krámky zlatníků, dómem či gotickým kostelem Santa Croce. Pláže s jemným bílým pískem v okolí San Vincenza a Vady se střídají s plážemi s tmavým hrubým pískem v okolí Ceciny, Bibbony a Castagneta. Etruská riviera se pyšní modrou vlajkou udělovanou za čistotu moře a pláží.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme