Itálie - Toskánsko - REZIDENCE LA PERGOLA | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

REZIDENCE LA PERGOLA

Itálie

Toskánsko

Zájezd zakoupilo klientů
8 fotografií
Zvolený termín již bohužel není v naší nabídce. Prosím zvolte jiný termín.
Jiný termín
Popis Termíny Destinace a mapa Výlety Hodnocení

Vybavení hotelu

venkovní bazén
klimatizované pokoje
pláž do 300 m
WiFi zdarma

Popis

Poloha:

MARINA DI MASSA - REZIDENCE LA PERGOLA
Tato příjemná rezidence se nachází v klidném prostředí, v udržované zahradě obklopené zelení, cca 2 km od nákupního centra Cinquale, cca 6 km od 18ti jamkového golfového hřiště, cca 3 km od letoviska Marina di Massa a cca 4 km od vyhlášeného letoviska Forte dei Marmi, asi 250 m od pláže.

Vybavení:

Recepce, Wi-Fi, výtah, TV místnost, bazén s lehátky (do vyčerpání, v provozu od cca 16.05. do 15.09., v závislosti na počasí), parkoviště (omezený počet míst). V nedalekém okolí tenisové hřiště (za poplatek cca 12 - 15 EUR/hodina, cca 1 km od rezidence), půjčovna jízdních kol (za poplatek cca 12 EUR/den, cca 100 m od rezidence).

Ubytování:

BILO 4: (vhodné pro 2 dospělé + 2 děti do 12 let) skládá se z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (vhodné pro dvě děti do 12 let).
Typ Terasa (BILO TERR) je umístěn na 1. či 2. patře a má terasu o rozloze cca 32 m².
Typ Garden (BILO GARD) je umístěn v přízemí a má předzahrádku.
Všechny apartmány jsou moderně zařízené a vybavené sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, pračkou (může být umístěná i mimo apartmán), myčkou nádobí, ložním a koupelnovým prádlem, utěrkami (vše s týdenní výměnou) a Wi-Fi připojením k internetu.

Stravování:

Vlastní.

V ceně:

Pronájem bytu, všechny spotřeby, klimatizace nebo topení, týdenní výměna ložního a koupelnového prádla a utěrek, používání bazénu s lehátky (do vyčerpání, v provozu od cca 16.05. do 15.09., v závislosti na počasí), telefonická asistence z ČR.

Pobyt: sobota - sobota.

Slevy:

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
PROMO sleva 15% při zakoupení do 31.03. pro pobyty v období 11.04. - 03.07. a 29.08. - 31.10.
PROMO sleva 10% při zakoupení do 31.03. pro pobyty v období 04.07. - 31.07.
Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01.
Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.

Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce. 

Příplatky:

POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 200 EUR/byt (pouze kreditní karta). Závěrečný úklid: 30 EUR. Pobytová taxa: cca 0,50 EUR/os./noc. Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Dětská postýlka: na vyžádání.
Malá zvířata: povolena, zdarma (na vyžádání).
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

V ceně je pouze telefonická asistence z ČR v češtině/slovenštině. Osoby platí pobytovou taxu cca 0,50 EUR/os./noc. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 200 EUR/apartmán (pouze kreditní kartou) a povinný poplatek za závěrečný úklid 30 EUR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Doprava:

Vlastní.

Delegátské služby:


V ceně je pouze telefonická asistence v češtině/slovenštině z ČR. V hotelu/rezidenci ubytovává hosty pracovník recepce/agentury na základě voucheru na ubytování.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Itálie - Toskánsko

Destinace - Popis

Toskánsko je region ve střední Itálii, jehož centrem je město Florencie. Toskánské břehy omývá na severu Ligurské a na jihu Tyrhénské moře. Toskánské souostroví se skládá ze sedmi hlavních ostrovů a z řady dalších menších ostrůvků. Největším ostrovem je Elba, dalšími toskánskými ostrovy jsou např. Montecristo, Pianosa, Giglio či Giannutri. Toskánsko je kraj proslulý uměním, historií a půvabnou scenérií. Dodnes v Toskánsku najdeme řadu památek připomínajících místní nejstarší obyvatele, Etrusky a Římany, překrásné kostely a bezpočet renesančních staveb. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů, při projíždění toskánským venkovem na člověka přímo dýchne úžasný klid. Toskánská města Florencie, Siena či Pisa, i menší města jako např. Lucca a Arezzo se mohou pochlubit jedněmi z nejznámějších uměleckých pokladů Itálie. V období renesance se uměleckou špičkou stala Florencie, která dodnes láká tisíce turistů galerií Uffizi s největší kolekcí italského renesančního umění, půvabným mostem Ponte Vecchio s krámky zlatníků, dómem či gotickým kostelem Santa Croce. Pláže s jemným bílým pískem v okolí San Vincenza a Vady se střídají s plážemi s tmavým hrubým pískem v okolí Ceciny, Bibbony a Castagneta. Etruská riviera se pyšní modrou vlajkou udělovanou za čistotu moře a pláží.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme