Kyrgyzstán - KYRGYZSTÁNEM ZA TÍM NEJLEPŠÍM | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

KYRGYZSTÁNEM ZA TÍM NEJLEPŠÍM

Kyrgyzstán

Zájezd zakoupilo klientů
12 fotografií
18.8. - 24.8.2020
6 nocí dní
snídaně
Vlastní
osoba od / zájezd 15 790
Popis Termíny Destinace a mapa Program Hodnocení

Služby v ceně

Telefonická asistence - CZ
místní řidič -AJ
veškeré transfery
vstupné
NA VYŽÁDÁNÍ lze jiný termín / délka pobytu, vyšší kategorie ubytování, jiný program.

Popis

Ubytování:

2 osoby celkem: dvoulůžkový pokoj; 4 osoby celkem: 2x dvoulůžkový pokoj.
Bishkek 2noci: hotel 3*; ostatní ubytování v soukromí (3 - 4 dvoulůžkové pokoje v domě, na chodbě společná koupelna/WC).
1x spaní v jurtě (pevné lůžko, jurta pro 2 osoby - 2 osoby celkem nebo 4 osoby - 4 osoby celkem; v kempu 2 společné koupelny/WC).

Stravování:

Snídaně.

V ceně:

- letenka Praha - Bishkek - Praha, vč. letištních tax 
- transfery s místním řidičem/průvodcem, anglicky/rusky mluvící
- 6x ubytování dle rozpisu, dvoulůžkový pokoj
- hotel 3* / jurta pro 2 nebo 4 osoby
- 6x snídaně
- uvedené prohlídky; vstupné
- jízda na koni v Chon Kemin
- v autě denně láhev vody

Příplatky:

- neuvedené služby - osobní výdaje
- polopenze nebo plná penze
- spropitné: řidič cca 5 USD/os./den
-cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas, očkování nejsou potřeba.

Poznámka:

Dobrý den,
dovolená proběhla v pořádku, vše bylo ok. Příroda super! Řidič taky, dokonce mluvil anglicky.
Díky!!
P.H. - 06.06.-16.06.2019


FOTO: Sarbon Tour.

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Kyrgyzstán -

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. DEN: PŘÍLET BISHKEK – ALA ARCHA – BISHKEK Po příletu vyřízení formalit, vyzvednutí zavazadel, setkání s řidičem. Odjezd do hlavního a největšího města země (letiště je od města 30min) a první prohlídka místa, jehož osídlení je spojené s historií Hedvábné stezky: náměstí Pobeda (Vítězné), Duboviy Park, centrální náměstí Ala-Too, budova Národní filharmonie… Odpoledne odjezd do národního parku, kam dobách Sovětského svazu mohli pouze VIP osoby, a trek v soutěsce Ala Archa. Soutěska se nachází jen 45 km od města, na pokraji pohoří Tian Shan. Návrat do města Bishkek, nocleh hotelu. 

2. DEN: BISHKEK – BURANA – CHON KEMIN Po snídani odjezd k soutěsce Chon Kemin. První zastávka u minaretu Burana z 11. stol., možnost vystoupat do výšky 24,6m, okolo minaretu balbaly – “otevřené museum kamenných válečníku”, hřbitov s kamennými náhrobními kameny. Dojezd do jednoho z nejmalebnějších údolí v zemi, Chon Kemin, a tři hodiny vyjížďka na koních vzhůru do kopců. Z vrcholu nádherné výhledy na celé údolí. Ubytování v soukromí, nocleh. 

3. DEN: CHON KEMIN – ISSYK KUL (severní břeh) – KARAKOL Odjezd k druhému největšímu alpinskému jezeru světa Issyk Kul (1608 m n. m.), přezdívanému „perla střední Asie", které je místní obyvateli považováno za posvátné. Přejezd podél severního pobřeží, až do města Karakol, cestou prohlídka skalních petroglyfů. V Karakolu mešita Dungan, postavená ze dřeva bez jediného hřebíku, dále nejstarší ortodoxní kostel. Ubytování v soukromí, nocleh. 

4. DEN: KARAKOL – JETI OGUZ – ISSYK KUL (jižní břeh) – KOCHKOR Odjezd do údolí Jeti Oguz, údolí „Sedm volů“, pojmenované podle sedmi rudých skal, připomínající voli. Během treku také rudá skála „Puklé srdce“, možnost vyjít na vrchol (20 min) a odtud výhled na údolí. Další zastávkou bude návštěva sokolníka ve vesnici Bokonbaeva. Sokolnictví je tradiční způsob lovu nomádů, loví tak zajíce a lišky. Dojezd do vesnice Kochkor, návštěva rodiny, která se živí výrobou tradičních plstěných koberců. Ubytování v soukromí, nocleh. 

5. DEN: KOCHKOR – SON KUL Po snídani odjezd k druhému největšímu jezeru v zemi, Son Kul. Nejvýše položené jezero se nachází ve výšce 3 013 m n.m., je obklopené pastvinami a horami. Ubytování v jurtě, možnost seznámení se se životem nomádů, procházky v čistém horském vzduchu, výstup na některý z okolních kopců. Nocleh v jurtě. 

6. DEN: SON KUL – BISHKEK Snídaně, rozloučení s místními obyvateli a odjezd zpět do hlavního měst. Cestou nezapomenutelné výhledy na horské masívy a údolí, zastávky na focení, mj. přejezd průsmykem 33 papoušků ve výšce 3 133 m n.m. Dojezd do města, nocleh v hotelu. 

7. DEN: BISHKEK – ODLET Snídaně, dle času odletu transfer na letiště, odlet zpět.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme