Laos - Objevování severní části země | Dovolená Campana 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

Objevování severní části země

Laos

Zájezd zakoupilo klientů
6 fotografií
1.12. - 9.12.2020
8 nocí dní
dle programu
Letecky
1. prosince 2020 (út) Česká republika Laos 00:00 00:00

Časy odletů jsou uvedeny v lokálním čase, jsou pouze orientační a budou upřesněny před Vaším odletem.

Nástupní stanice

Praha

Výstupní stanice

Luang Prabang
9. prosince 2020 (st) Laos Česká republika 00:00 00:00

Časy odletů jsou uvedeny v lokálním čase, jsou pouze orientační a budou upřesněny před Vaším odletem.

Nástupní stanice

Luang Prabang

Výstupní stanice

Praha
osoba od / zájezd 54 690
Popis Termíny Destinace a mapa Program Hodnocení

Služby v ceně

Telefonická asistence - CZ
místní průvodce - AJ
veškeré transfery
vstupné
NA VYŽÁDÁNÍ lze jiný termín / délka pobytu, jiný program...

Popis

Ubytování:

Hotely 3*: 2 osoby celkem: dvoulůžkový pokoj; 4 osoby celkem: 2x dvoulůžkový pokoj; 6 osob celkem: 3x dvoulůžkový pokoj.
Na vyžádání ceny v hotelích 4* a 5*.

Stravování:

8x snídaně; 6x oběd (piknik nebo v místní restauraci); 2x večeře.

V ceně:

- letenka Praha – Laos – Praha, vč. letištních tax
- 8x ubytování v daném typu pokoje
- 8x snídaně; 6x oběd (piknik nebo v místní restauraci); 2x večeře
- veškeré transfery a vstupy dle programu
- místní anglicky mluvící průvodce

Příplatky:

- vízum: 30 USD - po příletu
- spropitné: řidič cca 2 USD / osoba / den; místní průvodce cca 3 USD / osoba / den
- cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas a vízum, očkování nejsou potřeba (poraďte se se svým lékařem).

Poznámka:

Pobyt v následujících termínech - příplatek, na vyžádání: 13.04.-16.04. (festival Songkran) / 10.04.-20.04. (festival vody / nový rok) / 30.04. (Den nezávislosti) / 01.05. / 02.09. / 01.10.-07.10. (Zlatý týden) / 10.11.-14.11. (Loy Kratong).

FOTO: Easia Travel.

Doprava:

Letenka Praha – Laos – Praha (se dvěma přestupy). Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Laos -

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1.den: Luang Prabang Přílet do Luang Prabang (UNESCO), uvítání na letišti, transfer do hotelu, ubytování. Zbytek dne volno; nocleh v hotelu.

2. den: Luang Prabang – vodopád Kuang Sy (snídaně, oběd) Prvním bodem dne je návštěva Royal Palace Museum se sbírkou nejcennějších předmětů připomínajících minulost Laosu. Poté se vydáme na západ k vodopádu Kuang Sy, které jsou oblíbeným místem k odpočinku mezi místními, možnost koupání v chladivé vodě a oběd formou pikniku. Cestou k vodopádu i zpět výhledy na vesnice, rýžová pole – zastávky na focení. Návrat do starobylého města Luang Prabang na řece Mekong, které bylo centrem náboženství – stojí tu víc než 100 chrámů a prohlídka vč. chrámu Vat Xieng Thong a nejstaršího chrámu Vat Visoun. Nocleh v hotelu. 

3. den: Luang Prabang – jeskyně Pak Ou – Pakbeng (snídaně, oběd, večeře) Transfer do přístavu, nalodění na motorovou loď a plavba po řece Mekong, vinoucí se údolím, jehož svahy pokrývají tropické lesy, v nichž občas zahlédneme vesnici. Výstup k posvátné jeskyni Pak Ou se stovkami Buddhových sošek. Plavba dále po řece s výhledy na pobřeží, oběd na lodi, připlutí na ubytování. Večeře a nocleh.

4. den: Pakbeng / sloní kemp – Oudomxay – Nam Kat Yola Pa Park (snídaně, oběd, večeře) Po snídani odjezd do sloního kempu, kde se seznámíme s životem těchto jedinečných zvířat, krátká procházka se slony a pravidelné raní koupání. Oběd v místní restauraci. Později odjezd do správního města Oudomxay, cestou zastávky v místních vesničkách, po zhruba třech hodinách jízdy (vč. zastávek) příjezd do oblasti se svěže zelenou krajinou a horskými masívy. Nocleh v hotelu. 

5. den: Nam Kat Yola Pa Park (snídaně) Po snídani odjezd elektrickými vozítky po klikaté cestě do parku, dále pak pěší trek k vodopádu po úzkých stezkách a závěsných mostech, koupání v chladné vodě pod vodopády. Návrat k autu jinou cestu nabídne další zážitky z procházky parkem - trek celkem 2-3 hodiny. Dojezd do hotelu, ubytování, zbytek dne volno, nocleh v hotelu.

6. den: Oudomxay – Nong Khiaw – Ban Hat Chang – Muang Ngoi (snídaně, oběd) Brzká snídaně, pak zhruba tříhodinová cesta do přístavu v Nong Khiaw, nalodění na tradiční pomalou loď a plavba dolů po řece Nam Ou až do Muang Ngoi (cca 1,5 hod). Cestou krásná scenérie vápencových útvarů, zčásti pokrytých bujnou vegetací. Zastávka ve vesnici Ban Hat Chang - procházka a seznámení s místními obyvateli, možnost sledovat při práci kováře nebo pletače bambusových košíků. Návrat k lodi a dojezd do cíle dnešního dne, Muang Ngoi. Nocleh v hotelu.

7. den: Muang Ngoi (snídaně, oběd) Snídaně; pěšky (30 min) k jeskyni Tam Khang, kde se během války ukrývali mmístní obyvatelé (1960-1972); koupání v osvěžujícím skalním jezírku, dále do vesnice Ban Na, kde se můžete seznámit se životem místních obyvatel, procházky mezi rýžovými poli. Návrat do Muang Ngoi (celkem cca 2hodiny chůze). Nocleh. 

8. den: Muang Ngoi – Nong Khiaw – Luang Prabang (snídaně, oběd) Po snídani poslední plavba, cca hodinu, dolů po řece Nam Ou do města Nong Khiaw a odtud už pak po zemi zpět do Luang Prabang. Cestou zastávky na focení a oběd v některé vesničce. Po příjezdu do Lung Prabang ubytování a zbytek dne volno. Nocleh v hotelu. 

9.den: Luang Prabang – odlet
Snídaně; dle čas odletu transfer na letiště; odlet zpět.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme