Madeira - Okruh s nádechem venkova, s půjčeným autem | Dovolená Campana 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223

Okruh s nádechem venkova, s půjčeným autem

Madeira

Zájezd zakoupilo klientů
po vlastní ose
13 fotografií
Zvolený termín již bohužel není v naší nabídce. Prosím zvolte jiný termín.
Jiný termín
Popis Termíny Destinace a mapa Program Hodnocení

Služby v ceně

český delegát v místě
půjčení auta - řídíte sami
půjčení auta s komplexním pojištěním
NA VYŽÁDÁNÍ lze jiný termín / délka pobytu, další typy pokojů / větší auto, jiný program.

Vybavení hotelu

lednička/minibar na pokoji
venkovní bazén
služby delegáta
wellness
klimatizované pokoje
pláž do 300 m
pláž do 100 m
kuchyňský kout
vnitřní bazén
bazén se skluzavkami
pokoje pro handicapované
hotel na pláži
WiFi zdarma
vícelůžkové pokoje (5 a více os.)
pláž do 500 m
pláž do 200 m
pláž
pláž do 400 m

Popis

Ubytování:

Dvoulůžkový pokoj, hotely 2/3*.

Stravování:

Snídaně.

V ceně:

- letenka vč. letištních tax (vč. odbaveného zavazadla; bez občerstvení)
- telefonická asistence během pobytu ve Slovenštině!
- transfer letiště - hotel v den příletu / hotel - letiště v den odletu
- 7x ubytování - hotely 2/3*, dvoulůžkový pokoj
- 7x snídaně
- půjčení auta skupiny „A“ na 5 dní (Peugeot 107 nebo podobné; bez klimatizace): vyzvednutí a vrácení v hotelu, místní taxy, komplexní pojištění (nulová spoluúčast) - není třeba se připojišťovat!

Příplatky:

- neuvedené služby
- auto: palivo, vratná kauce, druhý řidič
- auto skupiny „B“ (klimatizace, Opel Corsa nebo podobné; komplexní pojištění): 3.200 Kč / pobyt
- cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas.

Program:

Poznámka:

Nelze v období 30.04.-17.05.2021.

Doprava:

Odlety z Prahy (PRG) do Funchalu (FNC) každý den (s jedním nebo dvěma přestupy).

Přestup většinou v Lisabonu – lze stopover – zajistíme ubytování, program.

Přímé lety od 28.02. do 31.10.2021, pondělí / čtvrtek / pátek. Přímý let trvá asi 4,5 hodiny.

V ceně je vždy transfer z / na letiště s místním řidičem. Poznávací okruhy s půjčeným autem, vyzvednutí a vrácení auta proběhne v prvním hotelu (vždy komplexní pojištění).

PRONÁJEM AUTA: na ostrově si lze bez problémů pronajmout auto. Je možné si ho objednat již předem přes naši CK nebo na místě bez předchozí rezervace. Ceny se pohybují od 42 EUR za den. Vzhledem k tomu, že hotely bývají vzdálenější od pláže a ostrov má atraktivní trekové trasy, doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.

Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta a datum narození.
Ceny letenek jsou v režimu STANDARD, jsou pohyblivé, konečná cena vám bude potvrzena při rezervaci. V základní ceně letenky je POUZE příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo je za příplatek.
Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
• E
lektronické letenky vám zašleme současně s informacemi k zájezdu.

Delegátské služby:

Na ostrově SLOVENSKY mluvící delegátka!!!
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Madeira -

Popis letoviska:

VSTUP NA ÚZEMÍ MADEIRY V SOUVISLOSTI S COVID-19: 
Pro přílet na ostrov je nutné mít negativní PCR test (starý max. 72 hodin před příletem – vždy je třeba ověřit, zda nejsou změny). V případě prodělání Covid-19 formulář (dodáme) vyplněný a potvrzený lékařem.
Test je možný i po příletu, ale do dobry obdržení výsledku budou klienti v dočasné karanténě v hotelu. V případě pozitivního testu budou klienti přesunuti do Covid-19 centra do karantény na 2 týdny.

Pro návrat do ČR: testy PCR před odletem z Madeiry je nutné objednat předem, doporučujeme dostatečný předstih (před příletem na ostrov).
Testovací centra dodávají výsledky do 24hodin; cena 125€ - 140€ / osoba.
V případě pozitivního výsledku bude klient přesunutý do Covid-19 centra do karantény.

Pokud je klient již očkovaný, musí se rovněž prokázat negativním PCR testem / formulářem od lékaře, pokud Covid-19 prodělal.

Aktuální informace: www.visitmadeira.pt/en-gb/useful-info/corona-virus-(covid-19)/information-to-visitors-(covid-19)

Samozřejmostí je dodržování pravidel: společenský odstup 2 m, roušky, rukavice. 


Madeira a Porto Santo jsou jediné dva obydlené ostrovy Madeirského souostroví, které je sopečného původu. Samotná Madeira je vzdálená 545 km od pobřeží Afriky (Maroka), od Portugalska celých 978 km. Díky příznivým klimatickým podmínkám je k pobytu vhodná kterákoli roční doba; rtuť teploměru dosahuje v zimě na 20°C, v létě je průměrná teplota vzduchu 24°C; teplota vody se pohybuje od 17°C v zimě po 23°C v létě, navíc pobřežní vody neustále otepluje Golfský proud. Její sopečný původ má zase na svědomí fascinující vyvřelinové útesy a vysoké sopečné hory, kterými se prodírají divoké říčky, spadající do hlubokých údolí v překrásných vodopádech. Na každém kroku zde člověka obklopuje příroda, ne nadarmo se jí přezdívá „květinový ostrov“ – roste tu na 700 druhů květeny, kapradin, různé druhy jalovce a vavřínu; nikde jinde se nevidí v takovém množství kvést orchideje, lilie, magnólie, azalky...... Nejvýraznější rostlinou je dračinec, nebo-li dracéna, některé druhy jsou až 2000 let staré. Pro milovníky turistiky jsou nezapomenutelné výšlapy po levádách, vodních kanálech vyhloubených v zemi nebo vytesaných ve skalách podél údolí – celý unikátní vodní systém měří víc než 2150 km. Úžasně vypadají horské vesničky, když se vynoří v údolích a nejen v hlavním městě najde host historické památky. Zmíníme-li hlavní město – žádný návštěvník nesmí odjet bez toho, aby vyjel lanovkou na Monte a zpět sjel tobogánem. A návštěva Madeiry by nebyla úplná, kdyby se nevěnoval čas ochutnávce tradičního vína…

 

Oficiální název: Madeira – Ilha da Madeira
Hlavní město: Funchal
Rozloha: 741 km2, ze severu na jih 22 km, ze západu na východ 57 km
Počet obyvatel: 280 000, z toho 120 000 žije v hlavním městě
Oficiální jazyk: Portugalština; velmi rozšířená angličtina, dále se dá domluvit německy nebo francouzsky 
Státní zřízení: autonomní oblast Portugalské republiky
Měna: Euro; 1 EUR = cca 26 CZK. 
Pasové formality: platný cestovní pas nebo občanský průkaz se strojově čitelnými údaji.

Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. den: přílet FUNCHAL Přílet, uvítání na letišti, transfer do hotelu v centru Funchalu; zbytek dne volno.

2. den: FUNCHAL Snídaně; volný den v hlavním městě: Katedrála, tržnice, Botanická zahrada, lanovkou na Monte, zde zahrady a zpět tobogánem. Možnost plavby katamaránem nebo klasickou lodí Santa Maria; procházka do Ribeiro Frio se pstruží farmou nebo levadou do Portela (11 km). Další variantou je půldenní turistika levadou z nedalekého Camacha do Jasmínové čajovny nad Funchalem. Nocleh v hotelu.

3. den: FUNCHAL - PORTO MONIZ Snídaně; převzetí auta v recepci hotelu; odjezd do Porto Moniz, kde je zajištěný nocleh. Cestou několik možností zastávek, prohlídek, výšlapů: rybářská vesnička Câmara de Lobos, kterou si zamiloval i Winston Churchil; 580 m vysoký sráz Cabo Girão s rozhlednou; malebné vesničky na pobřeží Ponta do Sol, Madalena do Mar a Calheta s bílou pláží i továrnou na zpracování cukrové třtiny, nejzápadnější bod ostrova s majákem Ponta do Pargo. Cíl dne, městečko Porto Moniz, je známé tmavými lávovými skalami s přírodním vulkanickým koupalištěm. Dojezd do hotelu, ubytování.

4. den: PORTO MONIZ - SANTANA Snídaně. Brzy ráno trek v nejznámější oblasti Rabaçal s krásnou levadou ke 25 vodopádům. Poté Seixal s vyhlídkou „Véu de Noiva“ – Nevěstin závoj – vodopád padající z útesu přímo do oceánu, Grutas s lávovou jeskyní s vulkanickým centrem, které přibližuje vznik ostrova; přes São Vicente do Santana, kde je zajištěný nocleh. Ve vesnici stojí jedny z posledních typických domečků ve tvaru písmene „A“.

5. den: SANTANA Snídaně, volný den. Varianty programu: trek některou z levad – Královská nebo Queimada, výstup na nejvyšší vrchol ostrova Pico do Ruivo (1862 m). Nocleh v hotelu.

6. den: SANTANA - FUNCHAL Snídaně a odjezd zpět do hlavního města. Cestou: Porto da Cruz s továrnou na zpracování cukrové třtiny s původním parním strojem a sousední palírnou bílého rumu, možnost vyjet buď k severně umístěné rozhledně Ponta do Rosto nebo jižně postavené Baia d` Abra. Od této se dá udělat trek levadou Ponta do São Lourenço; koupání na písčité pláží v Machico. Dojezd do hotelu, ubytování.

7. den: FUNCHAL Snídaně; volný den v hlavním městě. Variantou je půldenní výlet na rozhlednu Pico do Barcelo s výhledem na město a vrchol Eira do Serrado (1095m) s výhledem na Údolí mnišek. Další možností je návštěva vesničky Garajau se sochou Ježíše Krista a lanovkou na malou pláž s restaurací nebo zahrada s exotickými rostlinami Palheiro a následně vesnička Camacha s tradiční výrobou proutěného nábytku. Nocleh v hotelu.

8. den: FUNCHAL - odlet Snídaně; vrácení auta v recepci hotelu. Dle času odletu transfer na letiště, odlet zpět.
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 379 420 223
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme