Martinik - Les Trois Ilets - Pobyt snů v ráji | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

Pobyt snů v ráji

Martinik

Les Trois Ilets

Zájezd zakoupilo klientů
10 fotografií
1.10. - 15.10.2020
14 nocí dní
polopenze
Vlastní
osoba od / zájezd 51 470
Popis Termíny Destinace a mapa Program Hodnocení

Služby v ceně

Telefonická asistence - CZ
půjčení auta - řídíte sami
veškeré transfery
výlet
NA VYŽÁDÁNÍ lze jiný termín / délka pobytu, jiný hotel, větší auto, jiný program.

Vybavení hotelu

venkovní bazén
klimatizované pokoje
hotel na pláži
WiFi zdarma
pláž

Popis

Ubytování:

HOTEL BAMBOU: podrobnosti zde

Stravování:

Polopenze formou bufetu; v případě celodenního výletu + oběd.

V ceně:

- letenka Praha - Martinik - Praha, vč. letištních tax
- transfer letiště - hotel - letiště
- 14x ubytování v pokoji dle výběru
- 14x polopenze
- 3 dny půjčení auta s neomezenými kilometry
- 2 aktivity dle výběru

Příplatky:

- místní pobytová taxa: 1 € / osoba / den - platba v místě
- cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občané EU potřebují pro vstup do země platný cestovní pas, očkování nejsou potřeba.

Poznámka:

DŮLEŽITÉ: uvedené výlety jsou kolektivní (s dalšími turisty), podmínkou min. 6 osob. V nízké sezóně je možnost, že se výlety neuskuteční, klient pak v případě zájmu doplatí rozdíl mezi kolektivním a soukromým výletem.

FOTO: Karibreisen, Hotel Bambou.

Doprava:

Letenka Praha – Martinik – Praha. Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace!
Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
Větsinou let přes Paříž - přesun mezi letišti CDG a Orly místní dopravou - informace jsou součástí odbavení (lístek je v ceně letenky). 

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Martinik - Les Trois Ilets

Destinace - Popis

Malé malebné městečko je na pobřeží Anse Mitans. V místě jsou obchody, restaurace a bary; marina a potápěčské centrum. 5 min jízdy odtud je 18-ti jamkové golfové hřiště; hlavní město je 35 min jízdy a 25 min jízdy je letiště.

Destinace - Popis

Ostrov Martinik (Martinique) je malým kouskem Francie v karibském tropickém ráji. Nosí se tu francouzská móda, v pekařství si ostrované kupují k snídani křupavou bagetu nebo sladký croissant, na domech vlají modré vlajky s hvězdami do kruhu a policie tu nosí čepice jako četníci ze St.Tropez. Ale už všudypřítomná hudba v ulicích hned každému připomene, že ostrov má vlastní kulturu vycházející z místních tradic a prostředí. Hlavní město Fort-de-France je moderní město s půvabnou atmosférou – a na Martiniku je vůbec mnohem více měst a obcí, než bývá v Karibiku obvyklé. Téměř třetinu ostrova, měřícího na délku 65 km a na šířku 20 km, pokrývají lesy, na obdělávané půdě rostou ananasy, banánovníky a cukrová třtina. Vrcholky hor, které vyplňují vnitrozemí, spadají na pobřeží ke krásným plážím se zlatavým pískem. Ostrov je sopečného původu, což dokazuje také stále činná sopka Montagne Pelée, která se tyčí v jeho severní části. Jméno dali ostrovu Indiáni kmene Karibů, když jej nazvali Madidina – ostrov květů. A opravdu – po celý rok tu kvetou buganvilie, jasmíny, kamélie a ibišky. I přes velký rozvoj cestovního ruchu a neustávající příliv turistů se zde najdou i tiché rybářské vesnice, nedotčené panenské pláže a v horách množství značených turistických tras.

Oficiální název: Departement Martinique
Hlavní město: Fort-de-France Rozloha: 1 080 km2
Počet obyvatel: 400 000 Státní zřízení: francouzský zámořský department
Úřední jazyk: francouzština, angličtina
Časový posun: - 6 hodin
Měna: Euro, 1 EUR = cca 25 CZK
Vstupní formality: pas platný nejméně 6 měsíců po návratu. Při mezipřistání v USA americké vízum.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. DEN: přílet Martinik Po příletu na ostrov transfer do hotelu, ubytování.

1. DEN-15. DEN: pobyt Martinik V ceně: 3 dny půjčení auta - vyzvednutí / vrácení v hotelu, neomezené kilometry, základní pojištění; 2 výlety dle výběru:
a) let helikoptérou: 15 min let helikoptérou vč. La Pointe Du Bout / L’Anse Noire et L’Anse Dufour / Les Anses d’Arlets / La Pointe du Diamant et le Rocher du Diamant / Le Parc Natural Regional 
b) severní část ostrova (celodenní výlet): kostel Balata - replika basiliky Montmartre v Paříži; botanické zahrady Balata; “la Trace” - zelená cesta do původního hlavního města Saint-Pierre; ruiny města Saint-Pierre, zničeného v roce 1902 erupcí sopky Mont-Pelée; tradiční kreolský oběd v restauraci s výhledem na vulkán; podél pobřeží Atlantiku přes Morne Rouge a Ajoupa-Bouillon, úrodnou krajinou s ovocnými plantážemi; návštěva destilerie rumu.
c) jižní část ostrova (celodenní výlet): “Le domaine de la Pagerie” v Trois-Ilets - rodiště Empress Josephine de Beauharnais, později manželky Napoleona Bonaparte; typické vesničky jako Petit-Bourg nebo Saint-Esprit; CLEMENT OLD ESTATE - jedna z nejznámějších palíren rumu na ostrově, s bohatou historií, tropickou zahradou a poli s cukrovou třtinou - ochutnávka rumu a ovocných likérů; podél pobřeží Atlantiku do Sainte-Anne, oběd vmístní restauraci; koupání a odpočinek na pláži Salines.

15. DEN: odlet Martinik Dle času odletu transfer na letiště a odlet zpět do Evropy.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme