Panama - Panama City - To nejlepší z Panamy | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

To nejlepší z Panamy

Panama

Panama City

Zájezd zakoupilo klientů
11 fotografií
7.10. - 19.10.2020
12 nocí dní
snídaně
Vlastní
osoba od / zájezd 63 910
Popis Termíny Destinace a mapa Program Hodnocení

Služby v ceně

Telefonická asistence - CZ
místní řidič - SP
místní průvodce - AJ
veškeré transfery
vstupné

NA VYŽÁDÁNÍ lze jiný termín / délka pobytu, jiný program – s průvodcem nebo půjčeným autem / další typy pokojů, větší auto...

Popis

Ubytování:

Hotely 3 - 4*. 2 osoby celkem: dvoulůžkový pokoj; 3 osoby celkem: pokoj se dvěma lůžky; 4 osoby celkem: 2x dvoulůžkový pokoj.

Stravování:

Snídaně; plavba po Panamském průplavu - oběd na lodi.

V ceně:

- letenka Praha – Panama – Praha vč. letištních tax
- místní let Bocas del Toro - Panama City
- uvítání na letišti, předání dokumentů k pobytu
- místní, anglicky mluvící průvodce 2.-12. den
- veškeré transfery během programu s místním řidičem + lodní výlety
- 12x ubytování v pokoji dle výběru
- 12x snídaně, 1x oběd
- místní hotelové taxy
- vstupné a aktivity dle programu (vč. plavby po Panamském průplavu, návštěva kávové a kakaové plantáže, lodní výlet atd.)

Příplatky:

- neuvedené služby, osobní výdaje
- spropitné: řidič cca 3 USD / osoba / den; místní průvodce cca 5 USD / osoba / den
- cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občané EU potřebují pro vstup do země platný cestovní pas, očkování nejsou potřeba.

Doprava:

Letenka Praha – Panama – Praha (1 / 2 přestupy, některé lety přes USA). Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
V případě půjčeného auta je v ceně komplexní pojištění s nulovou spoluúčastí & pojištění okna a kol, neomezené kilometry, řízení dvěma řidiči (min věk řidiče 23 let).
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Panama - Panama City

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. DEN: PŘÍLET – PANAMA CITY Přílet do Panama City, uvítání místním zástupcem a transfer do hotelu. První seznámení s městem; možnost večeře u zdymadla Panamského průplavu. Nocleh v hotelu. 

2. DEN: PANAMA CITY: PLAVBA PO PANAMSKÉM PRŮPLAVU Snídaně; výlet za seznámením s osmým divem světa během plavby z Panama City do přístavu Gamboa na pobřeží Pacifiku: vyzvednutí průvodcem, transfer do přístavu a plavba (cca 4 hodiny) přes zdymadlo a pak jezero Miraflores, zdymadlo Pedro Miquel, Gaillard Cut, jezero Gatún; na lodi oběd. Vylodění v Gamboa a busem po pevnině zpět do hotelu. 

3. DEN: PANAMA CITY TOUR Snídaně a celodenní prohlídka města: historické i moderní čtvrti velkoměsta, návštěva některého muzea, mrakodrapy, noblesní usedlosti, zelené vršky. Panamá Viejo – první osídlení ze 16. stol. je dnes mimo město; staré centrum “Casco Antiguo” s prezidentským palácem, katedrálou, kostelem San José se zlatým oltářem; zdymadlo Miraflores s jedinečným výhledem na lodě přeplouvající mezi oceány. Nocleh v hotelu. 

4. DEN: PANAMA CITY – EL VALLE Snídaně. Odjezd po Panamerické dálnici do klidné vesnice El Valle de Anton, v údolí vulkanického původu El Valle, kde rostou snad všechny tropické rostliny světa vč. mnoha druhů orchidejí. Možnost treku, pozorování ptactva, návštěva motýlí farmy, canopy tour, vodopády Mozas, horké minerální prameny Pozos (dejte si masku na obličej!), jízda na koni… Nocleh v hotelu. 

5. DEN: EL VALLE – CHITRÉ Snídaně; opět po Panamerické dálnici dále na západ. Ve vesničce Natá de los Caballeros, která je jedním z nejstarších osídlení v zemi, zastávka na prohlídku krásného kostela z roku 1520. Další zastávkou je vesnička Parita, návštěva místního výrobce tradičních masek Diablicos. Dojezd do hotelu v Chitré, nocleh. 

6. DEN: CHITRÉ: ISLA IGUANA CHITRÉ Snídaně; celodenní výlet: odjezd jižně, nejprve zastávka v některé z vesniček a návštěva dílny, kde se vyrábí tradiční ženský oděv pollera. Dojezd na pláž Arenal, nalodění na rybářskou loď a pavba cca 25 min na ostrov Iguana. Ostrov má nádherné pláže s bílým pískem, omývané křišťálovou vodou, a díky speciálnímu ochrannému programu tu žije mnoho živočišných druhů. A protože je obklopený korálovým útesem, je to úžasné místo i pro potápěče. Pozdě odpoledne návrat lodí na pobřeží a dále po zemi do hotelu v Chitré. 

7. DEN: CHITRÉ – BOQUETE Snídaně. Odjezd z pobřeží do vnitrozemí a hor, do městečka Boquete ve výšce 1 500 m n. m. První trek, výšlap na vulkán, návštěva místních zahrad… Nocleh v hotelu. 

8. DEN: BOQUETE Snídaně. Dnešní den je na programu návštěva kávové plantáže s ochutnávkou kávy a závěsné mosty v korunách stromů. Další možností je trek v horách, jízda na koni nebo horském kole, raft na divoké řece … Nocleh v hotelu. 

9. DEN: BOQUETE – ALMIRANTE – BOCAS DEL TORO Snídaně, přejezd pohořím Talamanca ke karibskému pobřeží do Almirante. Zastávka k návštěvě farmy na pěstování a zpracování kakaa s ochutnávkou. V Almirante; odtud lodí na ostrov Colon, jež patří do souostroví Bocas del Toro: souostroví idylických ostrůvků se širokými plážemi a průzračnou vodou, malými vesničkami s bary a restauracemi – den zde strávený proběhne v poklidné karibské atmosféře. Ubytování v hotelu; nocleh. 

10. DEN: BOCAS DEL TORO: RED FROG BEACH Snídaně; lodí srkze mangrovový porost na ostrůvek Coral, kde bude volno na oběd v některé z restaurací, koupání a šnorchlování. Dále ostrvůvek Bastimentos, pokrytý džunglí a obklopený mangrovy, ideální místo pro milovníky přírody. Pláž Red Frog – červená žába – pojmenovaná podle zde žijících, jedovatých, žab; relaxace na pláži nebo trek do vnitrozemí. Pozdě odpoledne návrat na ostrov Colon; nocleh v hotelu. 

11. DEN: BOCAS DEL TORO Volný den k relaxaci, koupání. Snídaně a nocleh v hotelu.

12. DEN: BOCAS DEL TORO – PANAMA CITY Snídaně, transfer na letiště na ostrově a přelet do Panama City; transfer do hotelu, nocleh. 

13. DEN: PANAMA CITY – ODLET Snídaně; transfer na letiště a odlet zpět.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme