Panama - Panama City - Za stále zelenou přírodou Panamy | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

Za stále zelenou přírodou Panamy

Panama

Panama City

Zájezd zakoupilo klientů
11 fotografií
6.10. - 17.10.2020
11 nocí dní
dle programu
Vlastní
osoba od / zájezd 32 130
Popis Termíny Destinace a mapa Program Hodnocení

Služby v ceně

Telefonická asistence - CZ
půjčení auta - řídíte sami
půjčení auta s komplexním pojištěním
veškeré transfery
NA VYŽÁDÁNÍ lze jiný termín / délka pobytu, jiný program – s průvodcem nebo půjčeným autem / další typy pokojů, větší auto...

Popis

Ubytování:

Hotely 2 - 3*. 2 osoby celkem: dvoulůžkový pokoj; 3 osoby celkem: pokoj se dvěma lůžky; 4 osoby celkem: 2x dvoulůžkový pokoj.

Stravování:

11x snídaně, 2x oběd, 3x večeře.

V ceně:

- letenka Praha – Panama – Praha vč. letištních tax
- místní přelet vč. zavazadla do 20 kg
- uvítání na letišti, předání dokumentů k pobytu
- telefonickou asistenci během pobytu
- transfer letiště – hotel - letiště v den příletu a odletu / hotel - půjčovna 2. den / David - Mount Totumas Lodge - David 8. a 11. den / letiště - hotel 11. den
- půjčení auta na 6 dní – vč. komplexního pojištění s nulovou spoluúčastí & pojištění okna a kol, neomezené kilometry, řízení dvěma řidiči (min věk řidiče 23 let)
- 11x ubytování v pokoji dle výběru
- 11x snídaně, 2x oběd, 3x večeře
- místní hotelové taxy

Příplatky:

- neuvedené služby, osobní výdaje
- auto: palivo, parkovné, mýtné; poplatek za jednosměrný pronájem: 172 USD - v místě
- cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občané EU potřebují pro vstup do země platný cestovní pas, očkování nejsou potřeba. V případě letu přes USA nutná ESTA.

Poznámka:

FOTO: Gapa Travel.

Doprava:

Letenka Praha – Panama – Praha (1 / 2 přestupy, některé lety přes USA). Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
V případě půjčeného auta je v ceně komplexní pojištění s nulovou spoluúčastí & pojištění okna a kol, neomezené kilometry, řízení dvěma řidiči (min věk řidiče 23 let).
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

Panama - Panama City

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. DEN: PŘÍLET – PANAMA CITY Přílet do Panama City, uvítání místním zástupcem a transfer do hotelu. První seznámení s městem; možnost večeře u zdymadla Panamského průplavu. Nocleh v hotelu. 

2. DEN: PANAMA CITY – EL VALLE DE ANTON (cca 120 km / cca 1,5 hod) Snídaně; transfer do půjčovny, převzetí automobilu a dále samostatně do El Valle. Možnost treku v NP Altos de Campana nebo minimálně nádherný výhled z vyhlídky, za jasných dnů je vidět až k oceánu. Po Panamerické dálnici dojezd do vesnice El Valle de Anton. Nocleh v hotelu. 

3. DEN: EL VALLE Snídaně; volný den k objevování údolí vulkanického původu El Valle, kde rostou snad všechny tropické rostliny světa vč. mnoha druhů orchidejí. Pěší trek v údolí, pozorování ptactva, návštěva motýlí farmy, canopy tour, vodopády Mozas, jízda na koni… Nocleh v hotelu. 

4. DEN: EL VALLE – SANTA FE (cca 190 km / cca 3 hod) Snídaně. Návrat na Panamerickou dálnici a dále na západ, přes Santiago do malého městečka Santa Fe. Úchvatná panoramata, příznivé klima, bohatá vegetace – ráj pro milovníky přírody. Nocleh v hotelu. 

5. DEN: SANTA FE Snídaně; volný den v kraji známém nejen pěstováním orchidejí. Možnost treku v okolních horách, pozorování ptactva, vodopády, noční džungle. Nocleh v hotelu. 

6. DEN: SANTA FE – BOQUETE (cca 285 km / cca 4 hod) Snídaně. Odjezd do hor Chiriqui, do městečka Boquete, které má díky umístění ve výšce 1200 m n. m. velmi příjemné klima. První trek, výšlap na vulkán, návštěva místních zahrad… Nocleh v hotelu. 

7. DEN: BOQUETE Snídaně. Volný den s možností treků v horách, jízdy na koni nebo horském kole, raftu na divoké řece, závěsné mosty nebo lanovka v korunách stromů… Nocleh v hotelu. 

8. DEN: BOQUETE – DAVID – MOUNT TOTUMAS (cca 120 km / cca 2 hod) Po snídani odjezd do města David, vrácení auta v půjčovně. Vyzvednutí místním řidičem, ve 4x4 transfer do lodge v pralese. Lodge je postavené ve výšce 1900 m n. m., na kraji NP La Amistad, v opravdu klidném, svěžím prostředí - ideální pro dokonalý odpočinek. Večeře a nocleh. 

9.+10. DEN: MOUNT TOTUMAS Celé dva dny na jedinečném místě, možnost treků, pozorování ptactva - žije zde i vzácný quetzal, možnost spatřit lenochody v přirozeném prostředí... Snídaně, oběd a večeře v lodge. 

11. DEN: MOUNT TOTUMAS - DAVID - PANAMA CITY (cca 75 km / cca 2hod + let) Snídaně, transfer na letiště ve městě David, odtud místní let do hlavního města. Po příletu transfer do hotelu. Nocleh v hotelu. 

12. DEN: PANAMA CITY – ODLET Snídaně. Dle času odletu transfer na letiště a odlet zpět.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme