USA - Arizona - Západem USA 06.04.-15.04.2020 | Dovolená Campana 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19

Západem USA 06.04.-15.04.2020

USA

Arizona

Zájezd zakoupilo klientů
8 fotografií
6.4. - 14.4.2020
8 nocí dní
dle programu
Vlastní
osoba od / zájezd 53 950
Popis Termíny Destinace a mapa Program Hodnocení

Služby v ceně

český průvodce
veškeré transfery

Popis

Ubytování:

Hotely 2 / 3 *; dvoulůžkové pokoje nebo pokoje pro 4 osoby (2 lůžka).

Stravování:

4x snídaně.

V ceně:

- letenka dle rozpisu vč. tax
- veškeré transfery dle programu – van 15seat (Ford Transit Wagon nebo podobný) – obsazenost deseti osobami (zadní sedadla pro zavazadla)
- 8x nocleh v hotelu: dvoulůžkové pokoje nebo pokoje pro 4 osoby (2 lůžka)
- 4x snídaně
- místní hotelové taxy
- služba českého průvodce / řidiče po celou dobu (vč. letu!)

Příplatky:

- neuvedené služby
- doprava do Mnichova - lze zajistit parkování na hlídaném parkovišti: od 1.460 Kč - dle data objednání (případně lze i nocleh před odletem) 
- cestovní pojištění

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu min. 10 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občané EU potřebují pro vstup do země platný cestovní pas a vízum / ESTA, očkování není povinné.

Doprava:

Doprava: letecky, renomovanými společnostmi, s jedním mezipřistáním v Evropě, při letech na západní pobřeží také mezipřistání v USA. Doba letu: New York 12 hod, Miami 12 hodin, Los Angeles 15 hodin, San Francisco 14 hodin (+ čas na přestup). Z letiště taxi do hotelu nebo vypůjčení auta v půjčovně na letišti.
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Mapa

USA - Arizona

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

06.04. PŘÍLET LAS VEGAS
Odlet z Mnichova.
Přílet do Las Vegas, vyzvednutí aut, odjezd do hotelu a ubytování.
Nocleh v hotelu.

07.04. LAS VEGAS – DEATH VALLEY NP – LAS VEGAS (cca 250 mil / cca 4 hod)
Dopoledne výlet do pouštní oblasti Death Valley NP: nejníže položené místo na Zemi (Bedwater, -86 m pod hladinou moře) je pouští fantastických barev, lemovaná vysokými horami. Návštěva Visitor Center ve Furnace Creek s expozicí o parku a doporučením trasy, Artist Drive, solná pláň, Zabriskie Point - legendární vyhlídka se zbytky rudy po těžbě boraxu. Pohyb pouze autem po vyznačených trasách.
Návrat do Las Vegas, projížďka po rozzářeném Stripu, následně individuální procházka a návštěva kasin a dalších atrakcí.
Nocleh v hotelu.

08.04. LAS VEGAS – ZION NP – BRYCE CANYON NP (cca 250 mil / cca 4,5 hod)
Dopoledne návštěva NP Zion: park je oblíbeným místem zejména horolezců, kteří zdolávají kuželové vrcholky čnící v zeleni. Zastavíme se u Weeping Rock a vyhlídky na Angels Landing, projdeme se podél Virgin River. Jméno Zion je pravdivé – je to místo míru a klidu. Park je nepřístupný pro auta (parkoviště u návštěvnického centra), celé údolí je dostupné místním busem se zastávkami po trase. Několik variant trekových cest, např. z poslední zastávky busu podél řeky Virgin, část pak přes řeku, do oblasti The Narrows.
Odpoledne přejezd k NP Bryce Canyon; podle časových možností západ slunce v parku.
Nocleh v hotelu.

09.04. BRYCE CANYON NP – SALT LAKE CITY (cca 270 mil / cca 4 hod)
Brzy ráno odjezd do parku, zahájení prohlídky sledováním východu slunce (Sunrise Point). Bryce Canyon nabízí řadu atraktivních vyhlídek včetně sestupu do pískovcového amfiteátru, kde se nachází některé z nejbarevnějších skal, které byly erozí vytvarovány do kamenných hrotů, zvaných Hoodoos a dalších fantaskních tvarů. Zejména při východu a západu slunce mají tyto útvary neuvěřitelné barvy. Trek po některé z tras (od 30 min do 2 hodin); např. až k Inspiration Point, odkud je krásný výhled. . Kamenné hroty se vypínají k obloze jako přírodní mrakodrapy, jsou naprosto nesouměrné a nepravidelné.
Po prohlídce odjezd na sever do Salt Lake City, města položeného jižně od Velkého Solného jezera, založeného roku 1847 mormonskými poutníky z Illinois, kteří se sem uchýlili před náboženskou perzekucí. Město zaznamenalo velký ekonomický růst s první železniční tratí a získalo i přezdívku „křižovatka západu“; dnes je nejvíce obydleným a současně hlavním městem státu Utah.
Nocleh v hotelu.

10.04. SALT LAKE CITY – MOAB (cca 235 mil / cca 4 hod)
Ranní krátká zastávka na Temple Square s mormonským chrámem se šesti věžičkami a zlatou sochou anděla Moroni. Odjezd jihovýchodně, kde navštívíme Arches NP se skalními oblouky a okny z červeného kamene, které se v průběhu tisíciletí postupně rozpadají a současně vznikají nové. Společný výstup k Delicate Arch (cca 2 hodiny), nejpopulárnějšímu místu v parku, odkud pocházejí ikonické snímky s tímto obrovským obloukem. Rozloučení s parkem v Devils Garden, kde se nachází i nejširší skalní oblouk světa, Landscape Arch.
Nocleh tento den v centru outdoorových aktivit, Moab.

11.04. MOAB – PAGE (cca 270 mil / cca 4,5 hod)
Odjezd z Moab, první zastávka na focení nás čeká na vyhlídce nad meanderem řeky San Juan, Gooseneck, druhá u oblíbené atrakce Mexican Hat Návštěva Monument Valley – největší indiánské rezervaci v USA, kde žije přes 200 000 indiánů kmene Navajo, které je oblíbeným místem pro natáčení westernů. Unikátní pískovcové formace, z nichž jistě znáte minimálně „Tři sestry“ „Slona“ nebo „Palec“. Ve Visitor Center je možné se dozvědět o kultuře a tradicích kmene Navajo.
Dojezd do oblíbeného turistického letoviska u jezera Powel v pískovcovém Glen Canyon, který byl původně obydlený Indiány a v roce 1963 zaplavený při stavbě přehrady na řece Colorado.
Nocleh v hotelu.

12.04. PAGE – GRAND CANYON NP / FLAGSTAFF (cca 220 mil / cca 4,5 hod)
Ráno v případě zájmu návštěva Antelope Canyon s průrvami, který také patří mezi nejfotografovanější místa díky jedinečným skalním útvarům a úchvatným barvám (Pozn. jde o drahou atrakci, kde je třeba udělat včas rezervaci), alternativou je krátká odbočka k dalšímu meandru - Horseshoe Bend.
Poté už do jednoho z nejnavštěvovanějších míst v USA – Grand Canyonu – nesčetné stále se měnící barvy skal, vodopády, jezírka, ohromná řeka Colorado a skalní formace; trek některou z tras dle výběru. Západ slunce v kaňonu a poté odjezd na ubytování, nocleh v hotelu.

13.04. FLAGSTAFF – LAS VEGAS (cca 260 mil / cca 4 hod)
Ráno vyrazíme zpět k západu, část cesty vede po známé „matce cest“ – Route 66, zastávka historickém městečku Seligman, kde lze zakoupit různé suvenýry se symbolem Route 66. Odpoledne navštívíme přehradu Hoover Dam, procházka po hrázi a vyhlídka na Lake Mead a potom už dojezd do Las Vegas.
V podvečer prostor pro nákupy (Premium Outlet), následně poslední večer v Las Vegas podle Vašeho gusta.
Nocleh v hotelu.

14.04. LAS VEGAS – ODLET
Brzy ráno odjezd na letiště a odlet na zpáteční cestu.

15.04. PŘÍLET DO MNICHOVA.

Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 17 hod 800 19 22 19
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme