CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Aktuální kurzy měn

Euro125.64
Americký dolar122.87
Britská libra128.80
Švýcarský frank122.94
Australský dolar115.73
Bulharský leva113.11
Chorvatská kuna13.46
Ruský rubl10035.74

Parkování na letišti

Kompenzace za zpoždění letu

Počasí

ID: 492752

KOUZLO FRANCOUZSKÉ PROVENCE

Popis
NOVÉ VÝLETY, MOŽNOST ZAPŮJČENÍ KOLA A ABSOLVOVÁNÍ NĚKTERÝCH VÝLETŮ NA KOLE (zájezd se jede souběžně se zájezdem Krásy Provence na kole)
Hyères - Port Grimaud - St. Tropez - Verdon - Cassis - Porquerolles
Ubytování
Ubytování v mobilhomu v kempu na poloostrově Giens, hvězdicový zájezd - ubytování po celou dobu na jednom místě, 400 m od moře a pláže.
Stravování
Vlastní.
Program
1. den: odjezd z ČR odpoledne.

2. den: odpoledne příjezd do Giens, ubytování. Nocleh.

3. den: možnost koupání, polodenní vycházka po pobřežní stezce s krásnými vyhlídkami a útesy. Nocleh.

4. den: dopoledne volno, koupání a odpočinek na pláži. V podvečer výlet do městečka Grimaud z jehož zříceniny na kopci je úchvatný výhled na záliv St. Tropez. Poté přejezd do Port Grimaud – francouzských Benátek, jehož ulice tvoří převážně kanály s kotvícími loďkami. Večerní návštěva osvětleného St.Tropez – procházka městem po přístavu, kolem starobylé četnické stanice známé z filmů až k citadele. Návrat zpět. Nocleh.

5. den: dopoledne volno, možnost návštěvy vesničky Giens a tradičního provensálského trhu s pestrou nabídkou místních produktů jako jsou olivy, tapenády, čerstvé ryby a plody moře, víno i ovoce. Odpoledne výlet do tradiční vinařské farmy Chateau l´Aumerade, která dodávala víno na dvůr Jindřicha IV. Navarského již v 16. století, možnost ochutnávky a nákupu vína, či návštěvy muzea sontonů - typických provensálských figurek. Po cestě zpět zastávka v Hyères - klimatických lázních se středověkými uličkami kolem náměstí Place Massillon s každodenním trhem, zříceninou hradu a zahradou Sv. Kláry s krásným výhledem na město a poloostrov Giens. Nocleh.

6. den: ráno odjezd na celodenní výlet. V případě zájmu možnost zastávky v Grasse v muzeu parfémů – prohlídka muzea s výkladem výroby parfémů, možnost nákupu za výhodné ceny. Poté přejezd k jednomu z nejhlubších evropských kaňonů - kaňonu Verdon – čeká Vás cesta po levém břehu kaňonu, most přes říčku Artuby vysoký 180 m, kouzelné vyhlídky a tunely. Kaňon, jehož příkré stěny jsou v nejužších místech vzdáleny pouhých 6 m a místy dosahuje hloubky až 700 m, se táhne nad řekou Verdon v délce 21 km přes vesnici Aiguines až k jezeru Sv. Kříže. Na konci Vás čeká příjemný relax na pláži u jezera a koupání v tyrkysově modré vodě nebo projížďka po jezeře na šlapadle či kánoi. Návštěva půvabné hrnčířské vesničky Moustiers Ste. Marie v hluboké rokli, nad níž se mezi skalami na řetězu houpá slunce. Návrat zpět. Nocleh.

7. den: dopoledne výlet do Cassis – úchvatné rybářské vesničky obehnané skalami se zátokami zvanými „calanques“, možnost projížďky lodí kolem pobřeží či koupání na krásné pláži ve městě. Nocleh.

8. den: volný program, možnost výletu lodí (individuálně) na stále zelený ostrov Porquerolles s nádhernými stezkami pro pěší i cyklisty, bělostnými plážemi, které jsou považovány za nejkrásnější v celé Provence. Na ostrově se nachází pevnost Sv.Agáty, botanická zahrada, maják. Možnost zapůjčení kola a okružní cesta po ostrově. Nocleh.

9. den: odjezd z Giens.

10. den: návrat do ČR dopoledne.
Doprava
Autobusová.

Nástupní místa: Praha (cca 16:00 hod.), Beroun, Žebrák, Plzeň.
Svozová místa (min. počet 6 osob) – zdarma: Klatovy, Přeštice, Kdyně, Domažlice, Liberec, Jablonec n./N., Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav.
350 Kč: Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Jihlava, Humpolec, Brno.
V ceně
Doprava autobusem, 7x nocleh v mobilhomech - doobsazení (2 oddělené dvojlůžkové ložnice, společná obývací kuchyně, koupelna, WC, terasa - viz www.campana.cz/francie/provence/giens/camping-iles-dor-492929), průvodce CK, zákonné pojištění dle zákona 159/99 Sb.
Slevy
5. osoba v MBH:  - 600 Kč.
Sleva z dopravy při spojení 2 týdenních poznávacích/pobytových/sportovních programů:  - 2.000 Kč.

Slevy za včasný nákup:
Sleva 6% při zakoupení do 28.02. 
Sleva 4% při zakoupení do 30.04. 
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků (senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
POVINNÉ:
Vratná kauce: 50 EUR/os. (hotovost).
Místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden.

NEPOVINNÉ:
Lodní lístek na Porquerolles: 19,50 EUR/os.
1/1 pokoj v MBH: 2.300 Kč.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.
Poznámka
Minimální počet účastníků: 32.
Doporučené kapesné: 70 EUR.
Povinné smluvní údaje
Minimální počet účastníků: 32. Služby českého průvodce jsou garantovány po celou dobu zájezdu. Osoby starší 18 let platí pobytovou taxu cca 5 EUR/týden. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 50 EUR/osoba. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby je nutný minimální počet 32 účastníků. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Zobrazit celý text
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
 
Vytvářím objednávku...