CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Aktuální kurzy měn

Euro125.60
Americký dolar122.47
Britská libra128.64
Švýcarský frank123.04
Australský dolar115.62
Bulharský leva113.09
Chorvatská kuna13.46
Ruský rubl10035.70

Parkování na letišti

Kompenzace za zpoždění letu

Počasí

ID: 492669
Popis
AIX EN PROVENCE - GORDES - ST. TROPEZ - PORT GRIMAUD - PORQUEROLLES -TOULON
Ubytování
V kempu v mobilhomu na poloostrově Giens, 400 m od písčité pláže.
Stravování
Vlastní.
Program
1. den: odjezd z ČR odpoledne.

2. den: příjezd do kempu kolem poledne, ubytování. Nocleh.

3. den: možnost koupání, polodenní vycházka po pobřežní stezce s nádhernými výhledy a po útesech. Nocleh.

4. den: celodenní výlet Aix-en-Provence, město malíře Cézanna, procházka starým městem ke katedrále St. Sauveur. Cesta mezi levandulovými poli (fialově kvetoucí levanduli je možné vidět v termínu 29.06. a 17.08.) krásnou luberonskou krajinou, návštěva Muzea levandule s výkladem o jejím pěstování a zpracování, možnost zakoupení místních produktů. Po cestě výhled na skalní vesničku Gordes na kopci uprostřed pohoří Vaucluse, zastávka u kláštera Sénanque mezi levandulovými poli a vinicemi. Návrat, nocleh.

5. den: dopoledne volno, možnost návštěvy vesničky Giens a tradičního provensálského trhu s pestrou nabídkou místních produktů jako jsou olivy, tapenády, čerstvé ryby a plody moře, víno a ovoce. Odpoledne výlet do zátoky St. Tropez. Grimaud se zříceninou hradu na kopci nad zátokou, Port Grimaud – francouzské Benátky s kanály místo ulic. Večerní St. Tropez – slavný přístav, četnická stanice, citadela, muzeum Annonciade. Návrat, nocleh.

6. den: kamenné městečko Bormes-les-Mimosas na kopci nad vinicemi – barevné domečky kolem zříceniny hradu zahalené do mimóz a buganvilií, malebné úzké uličky s krámky a kavárničkami. Poté přejezd do Chateau de l´Aumerade - tradiční vinařské farmy, která dodávala víno na stůl Jindřicha IV. Navarského již v 16. století – možnost ochutnávky a nákupu místního výborného vína či návštěvy muzea sontonů – typických provensálských figurek. Návrat, nocleh.

7. den: Cassis – typická rybářská vesnička se zátokami „Calanques“, možnost projížďky lodí kolem pobřeží s bílými skalami a koupání na krásné pláži s výhledem na útesy. Po cestě zpět zastávka v kamenném městečku Le Castellet. Návrat, nocleh.

8. den: možnost výletu lodí na ostrov Porquerolles (individuálně) - stále zelený ostrov s nádhernými stezkami pro pěší i cyklisty, pevnost Sv. Agáty, botanická zahrada, maják. Možnost koupání na nejkrásnější pláži v Provence nebo zapůjčení kola a okružní cesta po ostrově. Nocleh.

9. den: odjezd z Giens. Cestou možnost zastávky v parfumerii v Grasse.

10. den: návrat do ČR odpoledne.
Doprava
Autobusová.

Nástupní místa: Praha (cca 16:00 hod.), Beroun, Žebrák, Plzeň.
Svozová místa (min. počet 6 osob) – zdarma: Klatovy, Přeštice, Kdyně, Domažlice, Liberec, Jablonec n./N., Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav.
350 Kč: Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Jihlava, Humpolec, Brno.
V ceně
Doprava autobusem, 7x nocleh v mobilhomech - doobsazení (2 oddělené dvojlůžkové ložnice, společná obývací kuchyně, koupelna, WC, terasa), průvodce CK, zákonné pojištění dle zákona 159/99 Sb.
Slevy
5. osoba v MBH:  - 600 Kč.
Sleva z dopravy při spojení 2 týdenních poznávacích/pobytových/sportovních programů:  - 2.000 Kč.

Slevy za včasný nákup:
Sleva 6% při zakoupení do 28.02. 
Sleva 4% při zakoupení do 30.04. 
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků (senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
POVINNÉ:
Vratná kauce: 50 EUR/os. (hotovost).
Místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden.

NEPOVINNÉ:
Lodní lístek na Porquerolles: 19,50 EUR/os.
1/1 pokoj v MBH: 2.300 Kč.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.
Poznámka
Minimální počet účastníků: 32
Doporučené kapesné: 70 EUR
Povinné smluvní údaje
Služby českého průvodce jsou garantovány po celou dobu zájezdu. Osoby starší 18 let platí pobytovou taxu cca 5 EUR/týden. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 50 EUR/osoba. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby je nutný minimální počet 32 účastníků. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Zobrazit celý text
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
 
Vytvářím objednávku...