CAMPANATOUR s.r.o. New

  KOUZELNÁ PROVENCE

  kufr pdf

  Termín:26.08. (Pá) - 04.09. (Ne) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

  ID hotelu:1007884

  Doprava:Autobus

  Odletové místo:Praha

  Strava:Bez stravy

  Cena vč. tax: 12 490 Kč

  Program

  1. den: odjezd z ČR odpoledne.

  2. den: odpoledne příjezd do Giens, ubytování. Nocleh.

  3. den: možnost koupání, polodenní vycházka po pobřežní stezce s krásnými vyhlídkami a útesy. Nocleh.

  4. den: dopoledne volno, koupání a odpočinek na pláži. V podvečer výlet do městečka Grimaud, z jehož zříceniny na kopci se otvírá úchvatný výhled na záliv St. Tropez. Poté přejezd do Port Grimaud - francouzských Benátek, jehož ulice tvoří převážně kanály s kotvícími loďkami. Večerní návštěva osvětleného St. Tropez - procházka městem po přístavu, kolem starobylé četnické stanice známé z filmů až k citadele. Návrat zpět, nocleh.

  5. den: dopoledne volno, možnost návštěvy vesničky Giens a tradičního provensálského trhu s pestrou nabídkou místních produktů jako jsou olivy, tapenády, čerstvé ryby a plody moře, víno i ovoce. Odpoledne výlet do tradiční vinařské farmy Château de l´Aumerade, která dodávala víno na dvůr Jindřicha IV. Navarrského již v 16. století, možnost ochutnávky a nákupu vína, či návštěvy muzea sontonů - typických provensálských figurek. Po cestě zpět zastávka v Hyères - klimatických lázních se středověkými uličkami kolem náměstí Place Massillon s každodenním trhem, zříceninou hradu a zahradou Sv. Kláry s krásným výhledem na město a poloostrov Giens. Nocleh.

  6. den: ráno odjezd na celodenní výlet. V případě zájmu možnost zastávky v Grasse v muzeu parfémů - prohlídka muzea s výkladem výroby parfémů, možnost nákupu za výhodné ceny. Poté přejezd k jednomu z nejhlubších evropských kaňonů - kaňonu Verdon - čeká Vás cesta po levém břehu kaňonu, most přes říčku Artuby vysoký 180 m, kouzelné vyhlídky a tunely. Kaňon, jehož příkré stěny jsou v nejužších místech vzdáleny pouhých 6 m a místy dosahuje hloubky až 700 m, se táhne nad řekou Verdon v délce 21 km přes vesnici Aiguines až k jezeru Sv. Kříže. Na konci Vás čeká příjemný relax na pláži u jezera a koupání v tyrkysově modré vodě nebo projížďka po jezeře na šlapadle či kánoi. Návštěva půvabné hrnčířské vesničky Moustiers Ste. Marie v hluboké rokli, nad níž se mezi skalami na řetězu houpá slunce. Návrat zpět, nocleh.

  7. den: dopoledne výlet do Cassis - úchvatné rybářské vesničky obehnané skalami se zátokami zvanými „calanques“, možnost projížďky lodí kolem pobřeží či koupání na krásné pláži ve městě.  Nocleh.

  8. den: volný program, možnost výletu lodí (individuálně) na stále zelený ostrov Porquerolles s nádhernými stezkami pro pěší i cyklisty, bělostnými plážemi, které jsou považovány za nejkrásnější v celé Provence. Na ostrově se nachází pevnost Sv. Agáty, botanická zahrada, maják. Možnost zapůjčení kola a okružní cesta po ostrově. Nocleh.

  9. den: odjezd z Giens.

  10. den: návrat do ČR dopoledne.

   

  Cena zahrnuje

  Doprava autobusem, 7x nocleh v mobilhomu - doobsazení do 4 osob (2 dvojlůžkové ložnice, společná obývací kuchyně, koupelna, WC, terasa), průvodce CK, zákonné pojištění dle zákona 159/99 Sb.

  Minimální počet účastníků: 32.
   
  POVINNÉ PŘÍPLATKY:
  Vratná kauce
  : 50 EUR/os. (hotovost).
  Místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden.
   

  NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY
  1/1 v MBH: 3.600 Kč.
  Slevy: 5. osoba v MBH: -600 Kč.
  Doporučené kapesné:  70 EUR.

  Nástupní místa: Praha, Beroun, Žebrák, Plzeň. Svozová místa (min. počet 6 osob) - zdarma: Klatovy, Přeštice, Kdyně, Domažlice.
   

  Podobné zájezdy

  KOUZELNÁ PROVENCE

  destinace: Francie, Provence, autobusový poznávací zájezd

  termín:26.08. (Pá) - 04.09. (Ne) 2022 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Autobus / Praha

  strava: Bez stravy

  KOUZELNÁ PROVENCE
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...