CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

  logo

  Rezidence Mac ***

  kufr pdf

  Termín:07.09. (So) - 14.09. (So) 2019

  změnit termín

  Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

  ID hotelu:401321

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Bez stravy

  Cena vč. tax: 1 650 Kč

  TripAdvisor cestovatelské recenze
  Popis
  SILVI MARINA
  Jedno z nejnavštěvovanějších letovisek provincie Abruzzo leží asi 13 km severně od Pescary, největšího města kraje Abruzzo. Silvi Marina je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky. Samozřejmě nechybí dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit dodávají tomuto středisku kopce v pozadí s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích. Nedaleko odtud je Abruzský národní park, jehož návštěvou si lze zpestřit pobyt u moře. Každý čtvrtek se v městečku konají trhy. Letoviskem prochází železniční trať. Díky své výhodné poloze, čistému moři a plážím se zlatavým pískem je Silvi Marina nazývána „perlou abruzského pobřeží “.
  Poloha
  REZIDENCE MAC
  Rezidence v centru Silvi Marina, na hlavní promenádě, asi 50 m od moře. Rezidence je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale díky přilehlým barům a restauracím i pro milovníky nočního života.
  Vybavení
  Výtah, WiFi, částečný bezbariérový přístup (nájezdová plošina pro vozíčkáře, výtah z prostor parkoviště). Podzemní parkování s omezeným počtem parkovacích míst za poplatek 35 EUR/týden (pouze pro standardní velikost auta - ne SUV, velké kombi a dodávky).
  Ubytování
  Byty s kuchyňským koutem, koupelnou a WC. V některých BILO 4 a ve všech TRILO 6 možnost jedné přistýlky za poplatek 30 EUR/týden (nutno objednat předem). Výhled na moře za poplatek 20 EUR/byt/týden v období 29.06. - 31.08. (nutno objednat předem).

  MONO 2/4: jedna místnost s jedním nebo dvěma rozkládacími dvojlůžky, balkón.
  BILO 4: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky, balkón. V některých bytech jsou místnosti rozděleny pouze dřevěnou přepážkou.
  TRILO 6: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), dvě ložnice se dvěma lůžky, balkón nebo předzahrádka.
  Stravování
  Vlastní.

  Možnost stravování v rezidenci Sea resort (asi 200 m). Polopenze: dospělý: 22 EUR/os./den, dítě 6 - 12 let: 16 EUR/os./den, dítě 3 - 6 let: 11 EUR/os./den, dítě do 3 let zdarma (nutno objednat předem). Cena je platná při zakoupení polopenze na celou dobu pobytu. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.
  Doprava
  Autobusová doprava - cena: 2.890 Kč
  Doprava je zajištěna v období 31.05. - 04.08. a 23.08. - 22.09. 2019.

  Nástupní místa: Brno, České Budějovice, Písek, Praha, Příbram, Strakonice. Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Domažlice, Horažďovice, Kdyně, Klatovy, Mladá Boleslav, Plzeň. 250 Kč: Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Liberec, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Prostějov, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.

  Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě.

  Cena dopravy 2.890 Kč/os. je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.

  Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v dopoledních/odpoledních hodinách (Praha cca 13:30), příjezd do letoviska je v sobotu v ranních/dopoledních hodinách. Odjezd z Itálie je v sobotu ve odpoledních hodinách (cca 16:00 - 17:00). Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Návrat do ČR v neděli v dopoledních/poledních hodinách. Uvedený počet nocí u termínů s autobusovou dopravou je včetně dvou nocí, které klienti stráví v autobusu (cesta tam a zpět).
  Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení najdete ZDE: www.campana.cz/zakladni-info
  V ceně
  Pobyt v apartmánu bez stravy s vybraným typem dopravy, spotřeba energie, plynu a vody, závěrečný úklid, služby delegáta (kromě období 03.08. - 24.08.).

  Pobyt: sobota - sobota.
  Delegátské služby
  Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 04.05. do 03.08. a od 24.08. do 21.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
  Slevy
  Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
  Časová sleva 6% při zakoupení do 28.02.
  Časová sleva 4% při zakoupení do 30.04.
  Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

  Speciální slevy (osoby 65+, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
  Příplatky
  POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 1 EUR/os. od 15 let/den (max. 10 dnů).
  Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

  FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:
  Dětská postýlka: 20 EUR/týden (nutno objednat předem).
  Ložní prádlo: vlastní nebo za poplatek 10 EUR/os./pobyt (nutno objednat předem).
  Ručníky: vlastní nebo za poplatek 5 EUR/os./pobyt (nutno objednat předem).
  Přistýlka: 30 EUR/týden (na vyžádání, lze pouze u některých BILO 4 a u všech TRILO 6, nutno rezervovat předem).
  Plážový servis (slunečník a dvě plážová křesílka/byt): zdarma v období do 08.06. a od 07.09. do konce plážové sezóny (ukončení provozu dle rozhodnutí majitele pláže, plážový servis nelze v tomto období garantovat), 35 EUR/sada/týden v období 08.06. - 07.09. (jedna sada/byt, nutno rezervovat předem, plážový servis v zadních řadách).
  Malá zvířata: zdarma (nutno nahlásit při rezervaci)
  Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
  Poznámka
  ZVÝHODNĚNÉ CENY U POBYTŮ NA 14 NOCÍ V TERMÍNECH:
  01.06. - 15.06. 2019
  15.06. - 29.06. 2019
  31.08. - 14.09. 2019
  07.09. - 21.09. 2019
  Povinné smluvní údaje
  Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 04.05. do 03.08. a od 24.08. do 21.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 15 let platí pobytovou taxu cca 1 EUR/os./den (max. 10 dnů). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. V případě polopenze je třeba uvážit, že na jídlo se dochází do rezidence Sea resort (asi 200 m). Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.
  TripAdvisor Cestovatelské recenze

  11. z 21 jiných ubytování v Silvi Marina

  Vynikající
  4
  Velmi dobré
  2
  Průměrné
  6
  Špatné
  5
  Příšerné
  3
  Umístění
  Kvalita spánku
  Pokoje
  Služba
  Cena / kvalita
  Čistota
  Nine days of doing nothing , castles , pyramid , fights with waves.
  We arrived at late night, but our Contact - Cristian wait for us with keys. English was not a problem - we chit-chat and get everything we need. Except bigger waves first days. Beach it self ,very... celá recenze s možností překladu
  Piotr R, 09:45 28.08.2018
  Great - I would stay there again!
  Great location only a few metres from the beach. The suite is clean and very nice, so is the balcony for wonderful spending time with glas of wine. Maybe the mattrasse in one bed wasn´t very... celá recenze s možností překladu
  JadamsBrno, Brno, 10:45 31.05.2012
  Not very good value for money
  We rented an apartment for one week in July in the Leonardo residence (via the agency Holiday Services in Silvi Marina). The apartment was spacious but not very well kept (the photos in the website... celá recenze s možností překladu
  LauraC_72, Brusel, Belgie, 11:47 08.08.2010

  Podobné zájezdy

  Rezidence Mac ***

  destinace: Itálie, Abruzzo, Silvi Marina

  termín:07.09. (So) - 14.09. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Bez stravy

  Rezidence Mac
  Objednavatel:
  E-mail *:
  Jméno *:
  Telefon *:
  Příjmení *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...