CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

  logo

  Rezidence Ducale ****

  kufr pdf

  Termín:07.09. (So) - 14.09. (So) 2019

  změnit termín

  Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

  ID hotelu:450398

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Bez stravy

  Cena vč. tax: 1 920 Kč

  Popis
  BIBIONE
  Jedno z nejpopulárnějších prázdninových míst leží na pobřeží Jaderského moře mezi Benátkami a Terstem. Jedenáct kilometrů dlouhá písčitá pláž dosahuje místy šířky až 150 m a se svým pozvolným a bezpečným vstupem do moře je vhodná pro malé děti, neplavce i pro zdravotně postižené osoby. V místě jsou pláže veřejné (bez servisu) i soukromé (poskytující placený plážový servis - slunečníky, lehátka, bary, sprchy, WC, někde sportovní vybavení). Kolonáda, oddělující pláž od centra města, láká nejen k procházkám, ale také k joggingu, jízdě na kole nebo na kolečkových bruslích. V letovisku je samozřejmě řada obchodů, restaurací s typickou italskou kuchyní, barů a diskoték. Bibione je ideálním místem na dovolenou pro jednotlivce, rodiny s dětmi, ale také pro školní kolektivy a skupiny. Bibione je také dobrým výchozím bodem pro výlety do krásných a turisticky zajímavých severoitalských měst jako jsou Benátky, Verona či Padova.
  Poloha
  REZIDENCE DUCALE
  Tato velmi pěkná rezidence obklopená zelení se nachází v klidné části letoviska Bibione zvané Lido del Sole, asi 450 m od písčité pláže.
  Vybavení
  Bazén pro dospělé a děti (v provozu v závislosti na počasí, cca 25.05. - 15.09.), výtah, zahrada, dětské hřiště, WiFi ve společných prostorách (provoz limitován), jedno parkovací místo pro každý byt.
  Ubytování
  Byty s kuchyňským koutem, koupelnou a WC, klimatizací, TV/SAT, balkónem.

  BILO 4: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky.
  TRILO 6: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), dvě ložnice se dvěma lůžky.
  Stravování
  Vlastní
  Doprava
  Autobusová doprava - cena: 2.100 Kč
  Doprava je zajištěna v období 24.05. - 15.09. 2019.

  Nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Horažďovice, Klatovy, Písek, Plzeň, Praha, Strakonice, Tábor. Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Domažlice, Kdyně. 250 Kč: Liberec, Mladá Boleslav. 350 Kč: Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Most, Pardubice, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem. 450 Kč: Olomouc, Ostrava.

  Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě.

  Cena dopravy 2.100 Kč/os. je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.

  Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v odpoledních/večerních hodinách (Praha 17:30 - 19:00), návrat do ČR v neděli v dopoledních hodinách. Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Uvedený počet nocí u termínů s autobusovou dopravou je včetně dvou nocí, které klienti stráví v autobusu (cesta tam a zpět).
  Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení najdete ZDE: www.campana.cz/zakladni-info
  V ceně
  Pobyt v apartmánu bez stravy s vybraným typem dopravy, služby delegáta v období 25.05. - 14.09.

  Pobyt: sobota - sobota.
  Delegátské služby
  Delegátský servis v českém/slovenském jazyce je garantovaný od 25.05. do 14.09., mimo toto období je k dispozici telefonická asistence z ČR (v češtině).
  Český/slovenský delegát není přítomen při ubytování, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů. V ubytovací agentuře ubytovává hosty pracovník kanceláře na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.
  Slevy
  Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
  Časová sleva 6% při zakoupení do 28.02.
  Časová sleva 4% při zakoupení do 30.04.
  Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

  Speciální slevy (osoby 65+, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
  Příplatky
  POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 100 EUR/byt. Spotřeba energií: BILO 4: 30 EUR/týden, TRILO 6: 40 EUR/týden. Pobytová taxa: cca 0,75 EUR/os. od 2 let/noc.
  Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

  NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
  Ložní prádlo: vlastní nebo za poplatek 6 EUR/os./výměna (nutno objednat předem).
  Ručníky: vlastní nebo za poplatek 3 EUR/os./výměna (nutno objednat předem).
  Dětská postýlka: 4 EUR/den (na vyžádání).
  Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
  Povinné smluvní údaje
  Delegátský servis v českém/slovenském jazyce je garantovaný od 25.05. do 14.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby od 2 let platí pobytovou taxu cca 0,75 EUR/osoba/noc. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 100 EUR/apartmán a povinný příplatek za spotřebu energií BILO 4: 30 EUR//týden, TRILO 6: 40 EUR/týden. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.

  Podobné zájezdy

  Rezidence Ducale ****

  destinace: Itálie, Benátská riviéra, Bibione

  termín:07.09. (So) - 14.09. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Bez stravy

  Rezidence Ducale
  Objednavatel:
  E-mail *:
  Jméno *:
  Telefon *:
  Příjmení *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...