CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Aktuální kurzy měn

Euro125.64
Americký dolar122.87
Britská libra128.80
Švýcarský frank122.94
Australský dolar115.73
Bulharský leva113.11
Chorvatská kuna13.46
Ruský rubl10035.74

Parkování na letišti

Kompenzace za zpoždění letu

Počasí

ID: 816535

HOTEL GAMBRINUS ***

Poloha
LIGNANO
Jedno z nejoblíbenějších severoitalských letovisek mezi Benátkami a Terstem. Leží na nádherném poloostrově a může se pochlubit čistým azurovým mořem, udržovanými, 8 km dlouhými písčitými plážemi a velice kvalitním servisem pro turisty. Je zde také šest zábavních parků: Aquasplash, Gulliverlandia - dětský pohádkový svět a akvárium, Gommosi - nafukovací atrakce pro děti, Parco Junior - zábavní park pro děti, lunapark Strabilia a zoo Punta Verde. Každé pondělí od června do září se ve městě konají velké trhy. Lignano Riviera je nejklidnější a nejzelenější částí Lignana. Lignano Pineta, obklopená piniovým hájem, je méně rušnou částí. Centrální část, Lignano Sabbiadoro, je nejživější a nejmodernější částí letoviska s čilým denním i nočním životem.

HOTEL GAMBRINUS
Nedávno zrekonstruovaný hotel se nachází na klidném místě, asi 600 m od písčité pláže. Hotel nabízí kvalitní servis, od centra je vzdálen asi 1 km.
DOG FRIENDLY HOTEL
Vybavení
Recepce, restaurace, bar, TV místnost, WiFi, výtah, parkoviště (volná místa do vyčerpání kapacity). Půjčovna kol zdarma (omezený počet kol, dle disponibility).
Shuttle bus na psí pláž v předem daných časech (podmíněno užíváním plážového servisu zde, není v ceně).
Ubytování
Dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybavené sociálním zařízením, fénem, trezorem, klimatizací, TV, balkónem. Rodinné pokoje jsou celkem pro 4 osoby, jsou vybaveny manželským lůžkem a palandou. Jednolůžkové pokoje na vyžádání, za příplatek.
Možnost pelíšku pro psa, pobyt pro psa zdarma v případě používání psí pláže, jinak za poplatek 5 EUR/den.
Stravování
Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované (3 chody, bufet předkrmů a zeleniny).
Pláž
Písčitá pláž s rezervovaným plážovým servisem je od hotelu vzdálena asi 600 m, plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 plážová křesílka/pokoj). K dispozici také psí pláž s agility koutkem (Via Lungomare Marin, Lignano Sabbidoro), v případě užívání této pláže shuttle bus zdarma (vzdálenost cca 1,5 km).
Doprava
Autobusová doprava - cena: 2.100 Kč
Doprava je zajištěna v období 24.05. - 15.09. 2019.

Nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Horažďovice, Klatovy, Písek, Plzeň, Praha, Strakonice, Tábor. Nástupní místa - za příplatek: 200 Kč: Domažlice, Kdyně. 250 Kč: Liberec, Mladá Boleslav. 350 Kč: Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Most, Pardubice, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem. 450 Kč: Olomouc, Ostrava.

Uskutečnění svozu je podmíněno alespoň 6 osobami v nástupním místě.

Cena dopravy 2.100 Kč/os. je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.

Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v odpoledních/večerních hodinách (Praha 17:30 - 19:00), návrat do ČR v neděli v dopoledních hodinách. Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. Uvedený počet nocí u termínů s autobusovou dopravou je včetně dvou nocí, které klienti stráví v autobusu (cesta tam a zpět).
Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení najdete ZDE: www.campana.cz/zakladni-info
V ceně
Pobyt v hotelu se snídaní nebo polopenzí s vybraným typem dopravy, plážový servis (1 slunečník a 2 plážová křesílka/pokoj), služby delegáta v období 01.06. - 14.09., jinak telefonická asistence.

Pobyt: min. 3 noci, nástup libovolný den, v období 03.08. - 26.08. min. 7 nocí, nástup pouze v sobotu.
Slevy
Osoby na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob):
dítě 3-7,99 let sleva 50%
dítě 8-11,99 let sleva 30%
osoba nad 12 let sleva 10%.

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Časová sleva 6% při zakoupení do 28.02.
Časová sleva 4% při zakoupení do 30.04.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.

Speciální slevy (osoby 65+, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa: cca 0,80 EUR/os. od 12 let/noc.
Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Dětská postýlka: 8 EUR/den (na vyžádání, nutno rezervovat předem).
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Delegátský servis v českém/slovenském jazyce je garantovaný od 01.06. do 14.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby od 12 let platí pobytovou taxu cca 0,80 EUR/osoba/noc. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění svozového místa je nutný minimální počet osob - 6. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.
Zobrazit celý text
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
 
Vytvářím objednávku...